Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Spekulacje > Bamon
o - (0 sekund temu)
ange31
PotępionyPosty: 653
Dołączył(a):
Litry krwi: 1420

Białe piórko
Oj jak ja nie lubiłam Bonnie przez te pięć sezonów. Dzięki Damonowi spojrzałam na tę postać z innej perspektywy i naprawdę polubiłam tę wiedźmę. A duet Bamon wygrywa zawody w nowym sezonie. Widzę w nich naprawdę dobrych przyjaciół. Naprawdę miło, że się tak do siebie zbliżyli. Damon, to jednak Damon. Zauważyliście, że przyjaźni się z ludźmi których naprawdę zranił. Alaric, Enzo, teraz Bonnie. Ach piękna scena gdy Bon - Bon odesłała go do domu.


o - (0 sekund temu)
Candice
ŚwieżakPosty: 12
Dołączył(a):
Litry krwi: 880

W wcześniejszych sezonach Bonie była dla mnie postacią która z odcinka na odcinek stawała się coraz nudniejsza. Robili z niej taką Matkę Teresę, która tylko i wyłącznie troszczy się o innych. Niby nadal taka jest, ale z Damonem widzę w niej coś po za tym. Jest zabawna i naprawdę tworzy świetny duet ze starszym Salvatorem. Kocham ich razem, ale na razie tylko jako przyjaciele. Damon nadal kocha Elene całym sobą, a Bon Bon jest za dobra by zranić Jera. Jako przyjaciele jestem za, jako para jeszcze zdecydowanie nie.
o - (0 sekund temu)
Candice
ŚwieżakPosty: 12
Dołączył(a):
Litry krwi: 880

Bonnie była dla mnie w wcześniejszych sezonach zwyczjnie nudna. Robili z niej taką matkę Teresę. Niby nadal taka jest, ale z Damonem widzę w niej coś więcej. Staje się zabawniejsza, bardziej złośliwa, inna.
Kocham ich duet, ale jak na razie jako parę przyjaciół. Damon za bardzo kocha Elene by o niej zapomniał, a Bon Bon nie chciałaby zranić młodego Gilberta. Jako przyjaciele tak, jako kochankowie zdecydowanie nie. Przynajmniej jak na razie. Starszemu Salvatore pptrzebuje takiej przyjaciółki.
o - (0 sekund temu)
martha
PierwotnyPosty: 23
Dołączył(a):
Litry krwi: 950

Bonnie w pierwszych sezonach jako czarownica jak najbardziej na tak. Niestety z chwilą utracenia magii stała się bardzo nudna, następnie cierpiąca kotwica czego również nie uważam za plus. Jednak w tym sezonie póki co z Damon'em w parze prezentuje się swietnie. Mam nadzieje, że zostaną bardzo dobrymi przyjaciółmi. A co to odzyskania przez nią magii to rewelacja. Oczywistym jest, że Benetówna wróci więc nie ma się co martwic. Pytanie tylko jak Julia zechce te wszystkie wątki rozwiązać...
o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
Bamon jako brotp - tak, jako romantyczny paring - nie, chyba że w fanfiction. Dla mnie oczywistym endgame'm jest Elena, a jedną z wielkich zalet Bonnie jest to, że dziewczyna nie wskakuje do łóżka komu popadnie.


R.I.P. TYLER LOCKWOOD
o - (0 sekund temu)
Delena@love
ŚwieżakPosty: 87
Dołączył(a):
Litry krwi: 980

Bamon jako przyjaciele cudne ale nie jako para. Bon Bon stała się fajna w 6 sezonie te ich wspólne sceny cudowne a jeszcze dzięki niej Damon wrócił do domu do Eleny i wg. Za to ją kocham. A Damon dzwonił do niej by usłyszeć jej głos i podziękować. Słodkie <3
o - (0 sekund temu)
socia
ŚwieżakPosty: 7
Dołączył(a):
Litry krwi: 855

Z początku nie przepadałam za Bonnie, ale z czasem zaczęłam ją lubić. Gdyby ktoś mi powiedział 2 sezony temu że Damon i Bonnie będą kiedyś na stopie przyjacielskie ,nigdy bym nie uwierzyła.Po obejrzeniu kilku odcinków 6 sezonu mogę powiedzieć, że świetnie razem wyglądają.Oglądanie jak się droczą i dogryzają sobie , nieźle potrafi rozbawić. Mam nadzieję, że po powrocie Bonnie do świata żywych nie zmieni się ich relacja na gorsze.
o - (0 sekund temu)
_Ianowa_
Rada NieumarłychPosty: 447
Dołączył(a):
Litry krwi: 605

Białe piórko
Bamon jak ja uwielbiam <3 ot to. Najlepsze postacie :D Zawsze chciałam jakąś fajną scene z nimi czy coś. Nie jako parę, ale jako przyjaciół. I teraz w 6 sezonie sie doczekałam. bardzo lubię ich relacje, bo teraz wydają mi się prawdziwe. telefon Damona do Bonnie w ost odcinku jedna z najlepszych scen <31
 2 
 3 
 4 
 5 
 6 
 7 

Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.


Statystyki
Liczba użytkowników: 8018 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: Rita_starz
Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2022 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.