Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Spekulacje > Jak myślicie ,czy Jer jeszcze wróci?
o - (0 sekund temu)
crazolka
CzarownicaPosty: 125
Dołączył(a):
Litry krwi: 80

Białe piórko
Odjechał z MF ,ale nigdy nic nie wiadomo. Co o tym myślicie?


,,That kind of love never dies''

DEFAN

STELENA&KLAROLINE&BONENZO


o - (0 sekund temu)
Nynaeve
Nocny ŁowcaPosty: 457
Dołączył(a):
Litry krwi: 22040

Białe piórko
Nie wróci, bo już od dawna nie ma pomysłu na tę postać. Dopóki była Elena to go jeszcze trzymali. Może wróci na ostatni odcinek serialu. Ogólnie żałosne jest to jak na koniec potraktowano związek Bonnie i Jeremy'go. Chłopak był gotowy stracić życie by ją uratować z więziennego świata, a kiedy wróciła to nawet słowa z nią nie zamienił, bo producentkom zapaliło się w dupach, że zrobią Bamona i przekreślili Beremy jakby nigdy nie istniało.
o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
no to rzeczywiście beznadzieja. Wątek Beremy ciągnął się od 2x07 (!) - zresztą, o czym my mówimy, wątek Forwood był od 2x08, a co z nimi zrobili, to woła o pomstę do nieba. O stelenie też wygodniej "nie pamiętać", bo Caroline to epic love of 1x01 i nie ma, że nie. ;D

Beremy długo opierał się na wzajemnym czekaniu na zmartwychwstanie drugiej połówki i ulotnych chwilach szczęscia razem. Niechby chociaż Jer przyjechał, jak ona wróciła, albo przynajmniej w 6x22 by ich pokazali, że rozmawiają.
Ale nie, w 6x22 trzeba było przerwać OSTATNIĄ SCENĘ DELENY steroidem, to co ja wgl wspominam o beremy... na takie głopoty czasu nie ma, skoro można pokazać Stefana z zatwardzeniem i Caroline wytrzeszczającą brwi od szklanki.


R.I.P. TYLER LOCKWOOD
o - (0 sekund temu)
klausmikaelsonsfan
HybrydaPosty: 115
Dołączył(a):
Litry krwi: 415

Białe piórko
Wolę nie myśleć, jak mogliby rozwiązać jego wątek:v kolejny czlowiek, na którego nie ma miejsca w Mistic Falls :/ chyba że wróci razem z Mattem i razem będą zmniejszać procent przestępczości w mieście xDD


did you bring alcohol?o - (0 sekund temu)
Nynaeve
Nocny ŁowcaPosty: 457
Dołączył(a):
Litry krwi: 22040

Białe piórko
A niby miał wrócić na chwilę w 7. sezonie razem z Tylerem, a okazało się, że tylko Tylera dali i to jeszcze do jakiś debilnych wątków, a potem znowu zniknął.
Co do Steroida niszczącego delenowe sceny to już kolejny raz jak ich wpierdalają. Steroid zepsuł też delenowe sceny z 4x07 i 4x08.
o - (0 sekund temu)
Karolinaxd
WampirPosty: 2736
Dołączył(a):
Litry krwi: 7170

Białe piórko
Mam nadzieje, że nie wróci xdo - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
Nyn, nawet nie przypominaj 4x07, do tej pory dostaję białej gorączki. ;/ "ummm, she's sired!" Teen Detective Agency, kurnać.

Tyler musiał się pojawić, by zrobić z siebie debila po raz kolejny i okazać totalny brak zainteresowania Caro... jprdl... było im w s6 budować powoli Forwood, w s7 to kontynuować, a nie - steroid, caric, magiczne ciąże i ch*j wie co jeszcze.

z Beremy to samo, wyjechał - no wyjechał, ale mogli nie zrywac. ostatecznie, ich związek przetrwał to, że wiecznie któreś z nich bylo martwe.. co tam związek na odległość w takim razie? ;/


R.I.P. TYLER LOCKWOOD
o - (0 sekund temu)
Dabien
ŚwieżakPosty: 30
Dołączył(a):
Litry krwi: 870

Wątpie, by miał do czego wracać. Elena smacznie sobie śpi i raczej za jego życia już się nie obudzi, a Bonnie jest teraz zajęta przez Enzo, więc raczej już nie będą tak katować Jera, by musiał patrzeć na umizgi byłej dziewczyny z facetem która kilka razy próbował go zabić i zabił jego pocieszycielkę ( tą cała Monique)

1
 2 

Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.


Statystyki
Liczba użytkowników: 7961 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: yoo_ta_
Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2022 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.