Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Spekulacje > Bonnie i Enzo
o - (0 sekund temu)
LoveMikaelson
PierwotnyPosty: 12
Dołączył(a):
Litry krwi: 365

Wasze opinie dotyczące związku Bonnie i Enzo.
o - (0 sekund temu)
Dockie
ŚwieżakPosty: 5
Dołączył(a):
Litry krwi: 450

Jestem temu całkowicie przeciwna. Nie widzę ich razem, sztuczność bije z kilometra. Jak zobaczyłam ich wspólną scenę to mnie mdliło. W jednym są tylko podobni - pałętają się w serialu: Enzo - bez celu, a Bonnie - bez przekonania, w to co robi.
Mam dla nich specjalną nazwę: Bonanza, bo nawet bohaterowie tego serialu wydawali się ciekawsi niż ta para zrodzona w odmętach umysłu Plec.

Prawdopodobny scenariusz tego, co się z nimi działo przez 3 lata: Bonnie nie mogła znieść kłótni Steroida, więc z nudów pałętała się po MF i tak spotkała Enzo, który też się oddawał swojemu ulubionemu zajęciu. Ich wspólna pasja doprowadziła do uczucia, które przetrwało brejk ap Blondie i Stefcia oraz inne wielkie katastrofy, które były konsekwencją ogromnych, nieokreślonych, nieprzemyślanych błędów Bonnie. A największym z nich było nieuważne koszenie trawnika, które doprowadziło jej włosy do takiego stanu, jaki mają mieć za 3 lata. So tragic and sad :/
o - (0 sekund temu)
_Ianowa_
Rada NieumarłychPosty: 447
Dołączył(a):
Litry krwi: 605

Białe piórko
A ja jestem za. Bo czemu nie? Pewnie jestem w zdecydowanej mniejszości cóż. :D
Fakt, nie było żadnych przesłanek do związku Bonnie z Enzo. Tym bardziej, że Enzo nie była obojętna Caroline. Ale nie przesadzajmy, zobaczymy jak do tego dojdą, i co nam jeszcze pokażą.
Poza tym lubię ich obojga z osobna, może dlatego jestem pozytywnie nastawiona. Enzo to jeden z takich charakterów których nie potrafię nie lubić, a w wątku romantycznym może tylko zyskać. Bonnie mogłaby mieć w końcu kogoś fajnego, dalej nie mogę zapomnieć co na koniec zrobili z jej wątkiem z Jeremym. Wizualnie też mi do Siebie pasują.


o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
o raju, a były przesłanki np. za Liv i Tylerem? z dupy się wzięli. Steroid - to samo. Klaus i Caroline przed 3x11? JESZCZE BARDZIEJ Z DUPY. 90% paringów dzisiejszych w tvd wzięło się totalnie znikąd i bez powodu innego niż kaprys Placka.

Mi się Bonnie i Enzo podobali na TOS w s5, widziałam wtedy chemię, więc tak naprawdę ich losy mnie nawet nieco zachęcają, by spojrzeć na s7, ale czekam z decyzją. ;D


PS @Ianowa - zajebisty podpis <3 <3 <3 olicity takie piękne *__*R.I.P. TYLER LOCKWOOD
o - (0 sekund temu)
_Ianowa_
Rada NieumarłychPosty: 447
Dołączył(a):
Litry krwi: 605

Białe piórko
O tak, cudowni są <3

Dokładnie. Ile to było paringów, które pojawiły się nagle i bez żadnych przesłanek. Ja tam tym bardziej czekam na nowy odcinek, bo mnie to zainteresowało.
Nie zdecydowałaś się jeszcze włączyć 7 sezonu? ;p


o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
nope, czekam, co z Forwood i czy aby nie będzie jakichś magicznych ciąż Rick/Caro/Valerie/Stefan. Jak nie będzie pojebanych ciąż, a będzie Forwood, to jestem gotowa obejrzeć...


R.I.P. TYLER LOCKWOOD
o - (0 sekund temu)
Nynaeve
Nocny ŁowcaPosty: 457
Dołączył(a):
Litry krwi: 22040

Białe piórko
Ja na początku byłam przeciwna, ale nawet fajne są te ich sceny razem. Na pewno lepsze niż wymuszone sceny Bamona. Nie wiem co połączyło Bonnie i Enzo, ale zdecydowanie oboje są wyposzczeni i napaleni :D Bonnie w tym sezonie pierwszy raz trochę sexy się zrobiła, bo jakby dalej grała Panią Niedotykalską to nie chciałabym ich razem. Z chęcią popatrzę jak się ich relacja rozwija.
o - (0 sekund temu)
ange31
PotępionyPosty: 653
Dołączył(a):
Litry krwi: 1420

Białe piórko
Ja ich nigdy razem nie widziałam, ale ciekawi mnie jaki moment ich do siebie zbliżył. Ewentualnie filmik który widzieliśmy może okazać się tylko nie jasnym fragmentem,a później okażę się iż Bonnie tak naprawdę nie jest Bonnie, lecz Lily (która opłakuje śmierć Dżuliana) :D1
 2 
 3 

Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.


Statystyki
Liczba użytkowników: 8018 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: Rita_starz
Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2022 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.