Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Spekulacje > S7 - spekulacje
o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
Zapraszam do dyskusji. Co będzie w s7? Lily i heretycy? miłostki Enzo? wiecznie pijany w sztok Alaric? epickie podchody steroida? seksy Bamona? Jakakolwiek normalna fabuła? (heh)


R.I.P. TYLER LOCKWOOD
o - (0 sekund temu)
_Ianowa_
Rada NieumarłychPosty: 447
Dołączył(a):
Litry krwi: 605

Białe piórko
Cóż tu może się wydarzyć. Caroline i Stefan będa za Sobą latać, ale nie będa razem, bo to tamto. Wiec pewnie ich zejdzie z pół sezonu zanim się zdecydują być razem.
Lily i heterycy będą pewnie groźni ale jak zwykle góra będzie Defan i myślę że tak w połowie sezonu już zagrożenia nie będzię.

Co do Alarica mam nadzieję, że nie tylko będzie siedział pijany w barze, licze na tego obiecanego Dalarica ( bardzo <3 )

Nie wiem co powiedzieć o Bamonie, gdyż nie widzę ich z tej stony romantycznej po takim zakończeniu S6, aczkolwiek są bardzo promowani więc kto wie.


o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
serio, heretycy są do 7x09, a potem co? Czarny Charakter, który zakłóci Gradułejszyn Caroline? ;p i Stefan bohatersko go zabije? ;D

dalarica nie będzie za dużo pewnie, bo o tym bromance'ie już zapomniano w S6. chyba że będzie jak ze steroidem, cały sezon zero interakcji a potem wielka przyjaźń...


R.I.P. TYLER LOCKWOOD
o - (0 sekund temu)
flyhigh123
ŚwieżakPosty: 230
Dołączył(a):
Litry krwi: 990

Białe piórko
W 7x10 pojawi się jakiś Wielki Zły Czarny Charakter, przed którym Lily i spółka z o.o. robili w majty od 7x02(03?), a okaże się być jedną wielką pindzią. Dzisiaj widziałam przez przypadek na YT scenę z Silasem na tym placu MF w 5x01 - to było coś pięknego, a co się stało z tą postacią później, to wszyscy wiemy.

Tak szczerze to ja sądzę, że sami twórcy i aktorzy jeszcze za bardzo nie wiedzą, co się wydarzy w S7. Tak na logikę - Graham wychodzi i w każdym wywiadzie od dłuuugiego czasu smęci o Bamonie. OK, może chce wymacać Iana, kto by nie chciał ostatecznie, ale przecież to nie może być tak, że ona sama z siebie sprzedaje takie rewelacje. No, i snuje sobie dziewczyna erotyczne rozważania od kilku dobrych tygodni, nikt jej nie niepokoi, aż tu nagle, w tym wywiadzie, do którego link dawała Nyn, Dries gasi ją jak tego peta i mówi, że żadnego Bamona nie będzie, a w sumie dla Bonnie już jest przyszykowany inny kawaler. No i gdzie tu sens i logika? Zwłaszcza, że nie tylko Kat napominała o Bamonie, scenarzyści też coś nieśmiało przebąkiwali... Na moje to po prostu zmienili koncepcję na gorąco, może wyczaili, że byłoby to niesmaczne i fani by ich zjedli za to.

Generalnie IMHO nie ma żadnej koncepcji, jest może jakiś ogólny zarys tak do 7x09, ale wszystko wychodzi teraz na gorąco. Samo to, że nie ma żadnych materiałów promocyjnych, żadnych najmniejszych spoilerów, wywiadów, a na Comic Con scenę promocyjną nagrywali z Chrisem. Ian chyba nie brał w tym udziału, dokleili po prostu Chrisa do gotowej sceny i tyle.

Właśnie, co do Chrisa, to moim zdaniem Kai jest trzymany w rękawie, w razie niepowodzenia tego nowego serialu Kai na pewno wróci. No, a nie chcę być chamska, ale wydaje mi się, że Containment nie wypali, bo jak można robić trzy seriale na raz? Ja tam zawsze uważałam siebie za dość tępą, ale może Plec ma jakieś umiejętności bilokacji, a nawet trilokacji, i ogarnie.

Steroszitu na pewno będzie dużo, niestety. Obstawiam, że się pogodzą i będzie słodziutko, aż tu nagle wyjdzie jakaś MROCZNA TAJEMNICA Z PRZESZŁOŚCI STEFANA i Caroline się oburzy, bo przecież ona go nie zna za bardzo, to będzie dla niej nowość. Generalnie będzie to taka żenująca mieszanka Steleny i Deleny, tylko że 1000000000000000000000000000000000 razy gorsza.

Takie tam luźne przemyślenia, aż trochę chyba niespójne, wybaczcie.
"Don't you worry, brother - our bond is unbreakable"
o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
to, że nie mają pomysłu, to pewne. Jasne, Plec ma "tyle historii do opowiedzenia", ale te historie to pewnie jakieś pojedyncze fantazje erotyczne w stylu Steroida w polu kukurydzy czy Bamona na trumnie Elki, a fabuły za grosz.
Jak się okaże, że wraz z heretykami kolejne zło się wydostalo, to pieprznę się w łeb. -_- aż dziw, że ostatecznie wyjebali Silasa w Odkurzacz Wszechświata, bo Paul zapewne mendzi w każdej rozmowie z Julie, że chce grać Silasa. Trudno mu się dziwić, w sumie.

Myslę, że z rojeń o Bamonie rzeczywiście się wycofali, przez to, że byłoby to nie fair wobec elki, a już i tak mocno podpadli Delenowcom.

Mhrocznej tajemnicy stefcia nie będzie - znaczy, na logikę powinna być i to byłby dobry zwrot w steroidzie - że ona ma o nim świetne mniemanie jako o romantycznym bohaterze tragicznym, co to 140 lat czekał, by Elkę spotkać, a potem się przerzucić na jej zużytą psiapsiółę, ale Steffy to wcielone zlo, mhrok i tunele w uszach. I to byłby całkiem dobry wstęp do rozpierdolenia SC i dania Caro następnego kochasia, ale że SC jest na endgame, to mrocznej tajemnicy nie będzie i będą sobie słodkopierdzieli, zwłaszcza, że Stef ma się znowu okazać wielkim bohaterem, wieć gdzież mu tam do mroku i bycia niedealnym. Zgadnijcie, co się stało z tylerem, gdy przestał odpowiadać Caro, bo go siłą w hybrydę zmienili? porzuciła go i znalazła zajebistszego hybrydę. A jak ten sie wyniósł i nie mógł jje zaspokajać ani sponsorowac, znalazła kolejnego. Ale niestety, SC jest endgame, więc nie będzie dram większych niż "przy tobie zeżarłam kogoś, nie możemy być razem". ;/Co do hero hair Stefana, może bedzie musiał zabić matkę...? i ofc zdobędzie sie na ten heroiczny czyn, by Damon nie musiał. ;p


R.I.P. TYLER LOCKWOOD
o - (0 sekund temu)
Natalie___
CzarownicaPosty: 11
Dołączył(a):
Litry krwi: 880

W tym momencie możemy tylko spekulować, ale zgaduję, że:

-będzie dużo pijanego Dalarica, jestem pewna, Julie ich kocha i w końcu ma szansę ich przywrócić

-Damon no-life, raczej bez chęci nieustannego mordowania(lecz czasami może się zdarzyć, gdyż ma wszystko w dupie), zawzięcie hamować będzie go Miss. Bonnie(może jakieś przyjacielskie scenki? w żadnym razie nie przewiduję romansu)

-Epic Defan z potrójną siłą(tylko nie wiem jak skoro ich charaktery mają popaść w skrajności)

-jakaś laska, która będzie się kręciła wokół Damona(nie, nie Bonnita), jakiś flirt czy coś, ale w końcu do niczego nie dojdzie, w przeciwym razie delenowcy rzucą się na Plec :)

-nowa miłość dla Enzo- pewnie ta heretyczka wow(ubolewam nad Carenzo, to mogło się calkiem dobrze potoczyć :/)

-Lily i jej paczka kreująca się na największe zło, również uważam, że ich bytowanie zakończy się gdzieś w połowie sez.(ile można oglądać to samo?) i wtedy pewnie jak będzie bezpiecznie to powróci wątek Eleny(jestem ciekawa czy będą się starać obejśc jakoś klątwę pomimo przestrogi Kaia, choć raczej nie-by nie drażnic widzów). Albo będą resztę sezonu odbudowywać MF, so interesting :/

-Steff i Caro płaczący pół sezonu czy aby to na pewno czas i miejsce na nowy epic romanse i tru loff, po tym jak w połowie sez. się zejdą, tak na końcu znowu ich coś rozdzieli(skoro Julie już zaplanowała im endgame to chyba ich związek nie może ułożyć się jak po maśle, prawda?)

Chyba wszystko co przychodzi mi na myśl.
o - (0 sekund temu)
_Ianowa_
Rada NieumarłychPosty: 447
Dołączył(a):
Litry krwi: 605

Białe piórko
Żebyś wiedziała, hahaha na Steroida musi mieć Plec czas. :D

a tak na poważnie. Nie wiem dlaczego ale mi jakoś ten powrót Damona z S1 wcale nie cieszy bo to cofanie jego postaci do tyłu. A przecież tak bardzo się zmieniał na przestrzeni tych sezonów, i nie chodzi tylko o love do Elki.

Hahha Bamon to by było coś w stylu tego, że Bonnita będzie dla Elki zapisywać co robiła by ta mogła to potem przeczytać, spoko mogłaby napisać, że wylądowała w łózku z jej facetem XD

Wszystko co gada Plec tylko potwierdza, że nie ma ona żadnych konkretnych pomysłow, wiec nie wiem co ona nam chce przekazać. Może jednak ciekawość jaką klapą będzie S7 okaże się silniejsza niż fakt iż chciałam zakończyć na w miarę normalnym sezonie swój niegdyś ulubiony serial.


o - (0 sekund temu)
Vani
ŚwieżakPosty: 159
Dołączył(a):
Litry krwi: 700

Białe piórko
Rick pewnie będzie miał deprechę, albo razem z szMattem stanie się przeciwnikiem wampirów number one. Chlejącego Delarica jakoś nie potrafię już sobie wyobrazić, nie po S6. No ale skoro w S7 wracamy do bad Damona - to kto wie.

Enzo to mam wrażenie, że się "zakochał" w Lily, a ta go zostawi w pewnym momencie dla swoich heretyków. (być może po wszystkim pocieszy go Caro, akurat obrazi się na Stefcia, hehehe) Ale w końcu by się przydało jakieś fajne love interest dla Enzo.

Steroid będzie się schodził i rozchodził jeszcze ze 2 sezony ( jak TVD przetrwa ) Caro musi jeszcze trochę zaliczyć zanim zdecyduje się na jednego.

Defan będzie wyglądał tak, że Damon będzie ten zły, Stefą ten dobry, najlepszy, the best wampir - czyli nic nowego. Damon będzie odpierdalał, a Stefan go będzie ratował.
Heretycy zrobią rozpierdziel na początku, ale i tak Stefuś ich pokona!

btw. Fly podpisuje się pod twoją teorią z Kaiem. Chrisa coś za dużo jak na "byłego" członka obsady.

Bonnie albo będzie szukać sposobu na przerwanie zaklęcia, albo też będzie miała deprechę, albo będzie żyć pełnią życia. W sumie nie wiem co dla niej wymyślą.

Jedno jest pewne, co by się nie działo, szMatt przeżyje S7.

1
 2 
 3 
 4 
 5 

Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.


Statystyki
Liczba użytkowników: 8018 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: Rita_starz
Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2022 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.