Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Spekulacje > Retrospekcje z Tatią
o - (0 sekund temu)
Mikaelson_fun
PierwotnyPosty: 18
Dołączył(a):
Litry krwi: 835

Białe piórko
Co sądzicie na ten temat, podoba wam się ten pomysł i jak myślicie jak będą wyglądać te sceny?


Mikaelson
o - (0 sekund temu)
Annie1602
DoppelgangerPosty: 243
Dołączył(a):
Litry krwi: 29625

Białe piórko
PS. Włosy Klausa w latach '20 byly naprawde super, jego ubranie wszystko fajne. Ale macie racje, to pewnie dla Stefana tak sie stroił.


o - (0 sekund temu)
syl
HybrydaPosty: 283
Dołączył(a):
Litry krwi: 2595

Białe piórko
Czytałam, ze JoMo uważa, ze historia z Tatią była w TVD opowiedziana nie do końca tak jak była na prawde i teraz w TO będzie inaczej cos z Tatią.
KILL HER AND THE BABY, WHY SHOULD I CARE?!
o - (0 sekund temu)
WikLOVEwampires
ŚwieżakPosty: 100
Dołączył(a):
Litry krwi: 980

Ja osobiście się bardzo cieszyłam kiedy zobaczyłam na YT filmiki o rzekomym crossoverze. Kiedy na ''naszej'' stronie ukazały się zdj. Tatii byłam nią oszołomiona i fryzura mi się też podobała. Ale po pojawieniu się zwiastunu zobaczyłam w Tatii Elkę i to mn wkurzyło. Bo liczyłam, że Tatia będzie raczej jedną z ''Bitch Doppelganger'' jak Katerina/Katherine i że będzie miała jakiś charakter a nie taka Elka flaki z olejem. No ale ze zniecierpliwieniem czekam na odcinek, bo może w nim się wszystko zmieni. To tylko odczucie po zobaczeniu Tatii w 10 sekundach zwiastunu ;)

I jeszcze tak aprop zdziwiło mn, że prawie wszyscy tutaj odebrali Tatię zupełnie inaczej niż ja.Posty scalone - Adria.
o - (0 sekund temu)
ange31
PotępionyPosty: 653
Dołączył(a):
Litry krwi: 1420

Białe piórko
A jak inaczej można było ją odebrać? Szczerze mówiąc nic o niej nie wiemy. Zupełnie nic poza tym, że Klaus i El się w niej kochali i że umarła dopełniając zaklęcie Esther. Nikt nie mówił jaka była. Skąd moje wyobrażenie o Tatii jako nieśmiałej i naiwnej mieszkanki wioski? Chyba wszystko wzięło się od dopatrzenia się w jakich kobietach gustuje Elijah. Bo nie oszukujmy się, ale Kath nie zawsze była suką. El zakochał się w niej zanim została wampirem. Hayley też do któregoś odcinka 'czyniła dobro'. Jezu nie wierzę, że to pisze. Nawet w Elce się zauroczył, nie wspominając wiedźmy Celeste która też była uosobieniem dobra (zanim umarła) :-) Gusta Klausa były mnie widoczne, ale skoro zakochał się w kimś takim jak Caro...


o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
Bo był wywiad reklamujący cross over, gdzie jasno powiedziano, że Tatia ma najbardziej przypominać Elenę, i to pierwszosezonową.

A co do tego co piszesz, @syl, to jestem zdziwiona, bo ktoś w wywiadzie podkreślał, że obejrzeli 3x13 by nie popełnić żadnej gafy i ni zmienić nic z tej mitologii. no ale to jest TO, oni zawsze przekręcają. Na pewno Tatia posłuży jako gorsza parallel do Moon Moon. ;/


R.I.P. TYLER LOCKWOOD

 1 
 2 
3

Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.


Statystyki
Liczba użytkowników: 8015 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: mashafomychova
Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2022 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.