Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Spekulacje > Klaroline!
o - (0 sekund temu)
ange31
PotępionyPosty: 653
Dołączył(a):
Litry krwi: 1420

Białe piórko
To pytanie chyba do ich fanów, ale zapraszam do dyskusji również antyfanów :) Myślicie, że ta dwójka ma jakąś nadzieje? Muszę przyznać, że lubię ich razem oglądać, ale czy otaczające ich napięcie seksualne jest dobrym powodem by ich parować? Ja nadal nie mogę rozgryźć co jest między tą dwójką. Powiedziałabym, że Klas kocha Caro, ale czy nie zauważyliście, ze na Cami patrzył podobnie i gdyby kiwnęła palcem przespałby się z nią? Scenarzyści do końca sami nie wiedzą co zrobić by znowu nie rozpętała się burza wśród fanów dlatego przeciągają ten wątek miłości erotycznej w nieskończoność. Ja (chodź bardzo ich uwielbiam) uważam, że ta dwójka nie ma szans.


o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
Widziałam ostatnio wąty klayley'owców, że oni nie mają dla swojego paringu żadnej romantycznej sceny, a haylijah pierdylion. ;p
Wiesz, że twój paring nie ma szans, jeśli nawet jego wielbiciele uważają, że nie ma romantycznych scen z tą dwójką. xD


R.I.P. TYLER LOCKWOOD
o - (0 sekund temu)
Annie1602
DoppelgangerPosty: 243
Dołączył(a):
Litry krwi: 29625

Białe piórko
nie mają romantycznej sceny, przecież licza sie sceny z trzymaniem brzucha i inne jak ja bronił i tak dalej, pooglądaj filmiki Klayey to zobaczysz, ze biedni nie sa wcale. Co oni licza na pocałunki??? niech sie lecza


o - (0 sekund temu)
lanfear
WampirPosty: 25
Dołączył(a):
Litry krwi: 915

Osobiście uważam, że osoby związane z serialem już wystarczająco dały do zrozumienia, że nie będzie Klaroline. Poza tym ostatnia scena Caroline i Klausa jak dla mnie mówi jasno czego Caro chciała od niego - miała ochotę się z nim bzyknąć i nic więcej. Nie przesadzałabym też z tym kochaniem jej przez Klausa. Takie są moje odczucia i jak dla mnie wątek tych dwojga jest zakończony.
o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
Nie uważam, że Caro chciała się z nim tylko przespać. Jestem antyfanką KC, ale zawsze przyznawałam, że C. coś tam do niego czuła - fascynację, zauroczenie, podobał jej się, a potem trochę sobie wmówiła, że on w sumie jest dobry, tylko niekochany i dlatego robi złe rzeczy i wydaje mi się, że Blondie miała moment, gdzie przynajmniej trochę go kochała - zwłaszcza, gdy Ty ją zawiódł, a Klaus wyskoczył z tym, jakże to szlachetnie zemstę oleje i z nią zostanie. Więc bym tak nie jechała po KC.R.I.P. TYLER LOCKWOOD
o - (0 sekund temu)
Bexy
BarbiePosty: 150
Dołączył(a):
Litry krwi: 730

Białe piórko
Sorry, ale jeśli ktoś uważa, że Caroline NIC nie czuła do Klausa, to chyba musiał nie oglądać s3 i s4. Owszem, teraz urwali ten wątek, ale w poprzednim sezonach było widać, jak na dłoni, że Caroline zaczyna coś czuć do Klausa. Początkowo go nienawidziła, później jej się podobał, aż w końcu zaczęła go lubić. Walczyła z tym uczuciem, ale ono było. I to wcale nie jest takie bardzo wykluczone, że KC na bank nie będzie w spin offie, bo Plec nigdy tego wyraźnie nie powiedziała, ani nikt z obsady. Co chwila pieprzą, że nic nie jest zamknięte, stracone i niewykluczone, ze jeszcze kiedyś coś się między nimi wydarzy. Poza tym TO ma kiepską oglądalność, więc wydaje mi się, że ostatecznie albo przerzucą Candice do TO albo przynajmniej na trochę tam przyjdzie. Nie wiem tego na pewno, ale domyślam się, że to jeszcze nie koniec, zważywszy na 4x23 i "otwarte zakończenie".
endgame: klaroline & delena
o - (0 sekund temu)
cami_angel
WampirPosty: 20
Dołączył(a):
Litry krwi: 955

Juli coś na pewno wykombinuje dla ogladalnocsi
o - (0 sekund temu)
highway_to_hell
ŚwieżakPosty: 47
Dołączył(a):
Litry krwi: 885

Póki co, to robią z Klausa zafiksowanego na punkcie swojej córki tatusia, także nie wydaje mi się, aby w najbliższej przyszłości można było spodziewać się KC. Nołp jest teraz najważniejsza, nie jakieś bzykanie czy romanse.
Ale w przyszłości, kto wie. Jeśli fani Klaroline będą nadal naciskać Julie, to może i znów coś dostaną. Ja bym z radością wysłała Caro do NOLA, bo w TVD przy mocno mnie wkurza, ale niestety widzę, że panie scenarzystki przy mocno uparły się na jakieś romantic SC, które ma nawet całkiem sporą liczbę fanów (jak na tak zjeb*ny ship). Także, w tym momencie nie widzę szans na KC. Wszystko też zależy od tego czy TO dostanie kolejny sezon i czy TVD zakończy się na 6.
Co do uczuć Caro do Klausa, to oczywiste, że w pewnym momencie takowe były. Trzymała w akademiku obrazek konika, który jej namalował - to musiało coś znaczyć ;) Myślę też, że gdyby nie rodzina i przyjaciele (i jakiś głos sumienia, że byłoby to jednak przegięcie), to wpakowałaby się z Klausem w dłuższy romans, chętnie objeździła z nim Tokio i Paryż, z ochotą przyjęła więcej kiecek i biżuterii. Myślę, że Klaus podobał jej się jako facet, problem był w tym, że przy dużo znajomych wymordował lub groził im śmiercią (a wiadomo - Caro jednak chce zgrywać tą "dobrą") Także, jedyne co jej pozostało, to chociaż dać się wydymać. Tak jak to widzę.
Jakkolwiek zakończy się TO i TVD (o ile K i C nie zginą jakoś tak definitywnie), to faktycznie fani KC mogą sobie dopowiedzieć wszystko.

 1 
 2 
 3 
4
 5 
 6 
 7 
 8 
 9 
 10 
 11 
 12 
 13 
 14 
 15 

Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.


Statystyki
Liczba użytkowników: 8008 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: Hermiona0011
Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2022 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.