Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Spekulacje > Klaroline!
o - (0 sekund temu)
ange31
PotępionyPosty: 653
Dołączył(a):
Litry krwi: 1420

Białe piórko
To pytanie chyba do ich fanów, ale zapraszam do dyskusji również antyfanów :) Myślicie, że ta dwójka ma jakąś nadzieje? Muszę przyznać, że lubię ich razem oglądać, ale czy otaczające ich napięcie seksualne jest dobrym powodem by ich parować? Ja nadal nie mogę rozgryźć co jest między tą dwójką. Powiedziałabym, że Klas kocha Caro, ale czy nie zauważyliście, ze na Cami patrzył podobnie i gdyby kiwnęła palcem przespałby się z nią? Scenarzyści do końca sami nie wiedzą co zrobić by znowu nie rozpętała się burza wśród fanów dlatego przeciągają ten wątek miłości erotycznej w nieskończoność. Ja (chodź bardzo ich uwielbiam) uważam, że ta dwójka nie ma szans.


o - (0 sekund temu)
Annie1602
DoppelgangerPosty: 243
Dołączył(a):
Litry krwi: 29625

Białe piórko
heh tylko, żeby TO najpierw nie zakończyli przed TVD, bo wtedy będzie totalna czarna dziura. Doszłam do wniosku, ze naprawde lubie Klausa i Caroline, ale jeszcze w TVD, na samym początku, nawet wtedy jak zabil Jenne i tyle, potem dalej, scenarzyści myśleli jak tu wyciułać spinoffa i dali tą Queenhołotę i spartaczyli marzenia Klarolinowców. i teraz w sumie jest juz end. Słuchajcie @Bexy i miejcie swój cień nadziei. :D


o - (0 sekund temu)
kivi
PierwotnyPosty: 148
Dołączył(a):
Litry krwi: 1145

Nie jestem fanką klaroline ,ale generalnie obojętne mi jest to z kim Klaus sypia. Jedno jest pewne JP powiedziała , że nic z tego nie bedzie, a to jednak ona decyduje :D Może to i dobrze ,bo niepodoba mi się kierunek w jakim zmierza postać Caro. Co do anulowania TO, to nie sadzę żeby na tą chwile zagrożenie było duże,jeśli oglądalność utrzyma średnią 0,6 ( a już dobrą chwile jest stabilna) szansa na s3 jest duża. Jeśli dostaną sezon 3 to na 99% dostaną i s4. Wiadomo wiosną oglądalność pewnie jak zwykle spadnie, ale CW w tej chwili i tak nie ma asa w rekawie.
o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
Przy tylu postaciach, które wepchnęli do S2, mam cichą nadzieję, że nie będą robić wielkich crossoverów z TVD, bo to niezbyt dobrze wpływa na TVD. No i że nie przerzucą połowy obsady TVD po zakończeniu serialu do TO. Ale Caro w sumie mogłaby tam przejść, wolałabym już klaroline od klami i klayley, a to wiele mówi o nienawiści, jaką darzę shipy TO-wskie. ;p


R.I.P. TYLER LOCKWOOD
o - (0 sekund temu)
Bets
ŚwieżakPosty: 1
Dołączył(a):
Litry krwi: 880

Mi się wydaje że jeszcze będzie wątek Klaus&Caroline.W odcinku TVD w którym było zakończenie szkoły była scena między Tymi bohaterami i Klaus powiedział do Caroline coś w styly że Tyler był jej pierwszą miłością a On będzie ostatnią i że będzie na nią czekał.
o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
To było w 4x23, a w 5x11 pobawili się na drzewie i obiecał, że więcej się nie odezwie, czy jak to tam szło...
Zresztą, widać że pchają Steroline strasznie. ;/


R.I.P. TYLER LOCKWOOD
o - (0 sekund temu)
Bexy
BarbiePosty: 150
Dołączył(a):
Litry krwi: 730

Białe piórko
Bets, to jest takie swoiste, otwarte zakończenie. Jeżeli już nic więcej nie zostanie pokazane w serialu, to fani będą mogli sobie dopowiedzieć, że "perhaps one day" się ponownie spotkali, dawne skrywane uczucia wróciły, no i byli razem. Biorąc pod uwagę te durnoty, które teraz się dzieją w obu serialach, ja osobiście mam zamiar tak sobie wyobrazić zakończenie tego wątku. ;)
endgame: klaroline & delena
o - (0 sekund temu)
Annie1602
DoppelgangerPosty: 243
Dołączył(a):
Litry krwi: 29625

Białe piórko
taa tyle ze jak sie w TO zrobi Klayey, to juz widze jak Klarolinowcy beda marzyc sobie perhaps one day... 1 
2
 3 
 4 
 5 
 6 
 7 
 8 
 9 
 10 
 11 
 12 
 13 
 14 
 15 

Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.


Statystyki
Liczba użytkowników: 8008 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: Hermiona0011
Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2022 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.