Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Spekulacje > Spekulacje na temat 2.02 - Alive and Kicking
o - (0 sekund temu)
syl
Hybryda

Białe piórko
Akcja już się jakos zarysowała w 2.01 i co teraz w kolejnym odcinku?
Dla mnie duża niespodzianka do nowy Kol i jego znajomość z Daviną. "Żywi na nowo" bracia Kol i Fin na razie pewnie będą robic co matka im powie ale Kol zawsze był nieprzewidywalny i może odwinie jakiś numer.
Cami zostawi Marcela? jak dla mnie nieee chyba ze marny Fin miałby ja zastąpic.
Klaus mam nadzieje nie będzie niańczył Hajli -chociaż jak widac ze zdjęc promocyjnych to razem skopią tyłki wilkołakom z bagien. Może sie Ksiaze Bagienny pojawi :)
Elijah chyba ma szanse na troche rozrywki z nową wampirzycą ( to z zdjęc z 03.)

Co do wielkiego planu Ester to ciekawi mnie strasznie jak bedzie wyglądała jej rozmowa z Klausem, próbka była w zwiastunie, to będzie niezłe. Myślę ze ona go podpuszcza i będzie coś knuła z tym, żeby obiecac np. Hejli że nie bedzei hybryda i ja odmieni na człowieka i jej dziecko tez ale za cene wydania Klausa i innych.

KILL HER AND THE BABY, WHY SHOULD I CARE?!
o - (0 sekund temu)
Adria
Pierwotny

Białe piórko
Kanoniczna TVD-owska Hejli sprzedałaby Mikaelsonów wraz z własnym dzieckiem za trochę alkoholu dla bogatych. ;p
Ta wersja TO zapewne samodzielnie pokona Esther, Mikaela, Davinę, Finna, Kola i kto się tam jeszcze nawinie. xD

R.I.P. TYLER LOCKWOOD

o - (0 sekund temu)
syl
Hybryda

Białe piórko
Teraz też może będzie chciała sprzedac Klausa i innych bo przez cały 1 odciek kwęka jak to jej zle ze jest hybryda, a w zasadzie z tej opcji to jej bycie poł wampitem nie pasuje, bo przeciez wilkołakiem i tak juz była. Wiec Ester moze tu miec punkt :)

Klausa nie lubi w sumie za bardzo ( i całe szczęcie z wzajemnością), jej Elijah juz nie tak sie patrzy jak powinien, wiec w sumie pomyśli ze czemu nie i jak Ester jej obieca ze będzie git to pewnie na to pójdzie.

o - (0 sekund temu)
Adria
Pierwotny

Białe piórko
Ale to mało logiczne. Jako wilkołak co miesiąc będzie się przemieniać, jako hybryda żyje wiecznie i nie ma żadnych problemów. Magiczne bobo również ma zapewnione życie wieczne, więc nie widzę sensu w przemienianiu się w ludzi. Ale to Hejli, nie można po niej oczekiwać logiki.

R.I.P. TYLER LOCKWOOD

o - (0 sekund temu)
syl
Hybryda

Białe piórko
Zobaczyłam jeszcze raz końcówke i tam Ester cos mamrocze że to ich nowy dom. To moze ona nie chce pozabijac całej rodzinki tylko odbije sobie za te lata po drugiej stronie i bedzie życ, ewentualnie tylko zakatrupi Hope.

o - (0 sekund temu)
Effy
Pierwotny

Białe piórko
Albo po zabiciu "magicznego dziecka" będzie miała moc aby przemienić swoje dzieci w ludzi... poprzednio potrzebowała do tego krwii Eleny.
Wraz z przemianą Mikaelsonów wszystkie wampiry zmienią się w ludzi.
Esther zmyje z siebie "grzech" stworzenia wampirów i będzie żyć ze swoją kochającą rodzinką w NO.

o - (0 sekund temu)
Annie1602
Doppelganger

Białe piórko
Effy też tak myśle.

o - (0 sekund temu)
syl
Hybryda

Białe piórko
hehe Ester odleciała w marzeniach jak była na drugiej stronie. W którymś zwiastunie było ze kiedys wilkołaki i wiedzmy żyły w przyjaźni- to ona się tak zaprzyjaźniła z jednym że aż mamy Klausa :) Teraz tez jej sie marzy zeby nie było wampirów.

1
 2 

Dodaj odpowiedź:

Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.

Statystyki
Liczba użytkowników: 8008 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: Hermiona0011
Mój profil
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2022 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.