Forum Vampire Diaries & The Originals

11 listopad 2016 o 19:43:41 - (1903 dni temu)
Annie1602
Doppelganger

Litry krwi: 29625

Białe piórko
Opinie o 4 odcinku 8 sezonu :D

12 listopad 2016 o 17:11:18 - (1902 dni temu)
crazolka
Czarownica

Litry krwi: 80

Białe piórko
*Brak scen Steroida zdecydowanie mnie uszczęśliwił :)
*To jak Stefan powiedział: ,,Wszystko co mnie obchodzi ,to ocalenie mojego brata'' <3 I ogólnie ta scena.
*Historia Sybil bardzo fajna. Nie podejrzewałam ,że niania będzie ta złą.
*Tyler :(

,,That kind of love never dies''

DEFAN

STELENA&KLAROLINE&BONENZO

13 listopad 2016 o 10:40:13 - (1901 dni temu)
dejmyn
Świeżak

Litry krwi: 980

Dobry odcinek.
Bardzo podobała mi się historia Sybil i Seline faktycznie bardzo podobna do historii braci Salvatore.
Alaric ma pecha niesamowitego jeśli chodzi o kobiety, zaczynałam mu kibicować z Georgie to oczywiście musiała umrzeć... chyba Caroline musi znaleźć nową nianię, gorzej, że nikt nie wie, że to Seline jest drugą siostrą.
Scena śmierci Georgie a zwłaszcza sposób w jaki "odfrunęła" identyczny jak Katherine, aż się ucieszyłam, bo jest nadzieja że zobaczymy Kat, a Nina ma wrócić bo to już jest potwierdzone, tylko kwestia dogadania terminu przez Plec i Nine.
Szkoda w sumie, że Tyler wrócił tylko na chwile żeby skończyć jako zwłoki w bagażniku, no ale cóż, bywa.
Bardzo jestem ciekawa kolejnych odcinków.
13 listopad 2016 o 14:24:25 - (1901 dni temu)
patixx
Świeżak

Litry krwi: 1450

Odcinek okej :D jak poprzeni
Fajna historia z serynami oraz zżerało mnie przez cały to ze nie wiedziałam kim jest druga syrena. No ale teraz to ja czekam na jakąś scene w piekle w której to zobaczymy kath <3
13 listopad 2016 o 18:22:11 - (1901 dni temu)
Kama
Pierwotny

Litry krwi: 5980

Białe piórko
Odebrałam odcinek jako sesja psychoterapeutyczna dobry, zły brat, dobra, zła siostra i że są podobni do siebie. Badanie i odkrywanie słabych punktów przeciwnika.
Sybille przedstawiła swoją wersję historii z Seline. Nic nie wspomniała, jak Seline przeżyła. Nie przekonała mnie historia syrenek. Czy Sybill mówiła prawdę? Seline jest dwa w jednym. W nocy potwór, a w dzień, najlepsza niania na świecie dla bliźniaczek.
Sybille zauważyła, że ze Stefanem nie pójdzie jej łatwo. Pewne fakty wymazała mu z pamięci. Czy na długo?
Podoba mi się współdziałanie Alarica i Stefana. Rick robi to co Saltzmanowi najlepiej wychodzi, szuka , uczy, odkrywa.
Szkoda mi George. Tworzyli duet, w którym nie było nudy. Po jaki grzyb Alaric uszkodził się, zamiast zatkać uszy zatyczkami lub czymś innym. Zwiedził przynajmniej kanały MF.
Miałam cichą nadzieję, że śmierć Tylera to ściema. Zwłaszcza, kiedy Damon powiedział, do Matta, że jak nie będą współpracować, to on umrze.
Matti ogarnął, do czego służy krew wampira. Przydała się przy ratowaniu tatuśka haha. Były powiązania w rodziny Donovan z wampirami. Okaże się, że praprapra babcia przekaże mu klucz do rozwiązania zagadki. Na koniec Matt, będzie HERO w obronie człowieczeństwa.
Sybile musiała zeżreć mnóstwo ciał i wykąpać się litrach krwi, żeby wrócić w ludzkim ciele. Ona może być samym Cade, który przybrał postać pięknej kobiety.
Manipulowanie umysłem Stefana, wypominając mu ciemną stronie Rippera. Próba zachwianiem braterskiej miłości. Cóż Sybill, chyba nie zna określenia, braterska miłość ponad wszystko. Rozwaliło mnie jej pytanie, która z syrenek siedzi w Stefanie??. To pytanie nie do niego, tylko do Klausa hehe.

Dodaj odpowiedź:

Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.

Statystyki
Liczba użytkowników: 7969 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: ikea2666
Mój profil
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2022 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.