Forum Vampire Diaries & The Originals

10 marzec 2017 o 19:13:19 - (1785 dni temu)
Life_Sucks
Wampir

Litry krwi: 23755

Białe piórko
Zapraszam do dyskusji.

Jakie macie wrażenia po obejrzeniu FINAŁOWEGO odcinka?

czasem alergiczne powikłania, innym razem oklaski bakteryjnie zakatarzonych

11 marzec 2017 o 15:57:04 - (1784 dni temu)
Zuzika
Świeżak

Litry krwi: 210

Ja nie mogę ochłonąć jeszcze. Wieczorem obejrzę drugi raz, na spokojnie już. Zakończenie piękne. Nina beznadziejna, wygląda jakby chora była, poza tym ŁaaaaaaaaaaaaaaaŁ ;)
11 marzec 2017 o 19:29:40 - (1784 dni temu)
crazolka
Czarownica

Litry krwi: 80

Białe piórko
*Defan był niesamowicie wzruszający. Ta scena kiedy się kłócili ,który z nich się poświęci - coś pięknego. Idealnie ,że serial zakończył się ich sceną. W końcu to ICH serial.

*Pożegnanie Steleny ,szczerze ,mnie NIE zawiodło. Było idealne. Na tej scenie było mi strasznie smutno. To w końcu mój ulubiony paring ,z którym żyłam praktycznie od początku serialu. Tylko minusem tej sceny było przekazanie informacji Caro. Serio :/ Naprawdę musieli to zrobić?

*Smutno mi z powodu Bonenzo. Liczyłam ,że dadzą im happy end ,po tym wszystkim przez co przeszli :( Ale mimo tego nie zostali zupełnie oddzieleni ,co pokazało ,że nawet śmierć nie jest w stanie ich rozłączyć.

*Katherine była bardzo katherinowata i według mnie Nina bardzo dobrze zagrała ją w tym odcinku. Tylko to jak wiele razy zabijali wielką queen of hell ,a ona w ogóle się nie broniła było naprawdę dziwne.

*Stefan :( Był moją ulubioną postacią od 1x01 ,więc to ,że zginął przeżyłam bardzo emocjonalnie. Ryczałam jak bóbr. No ,ale umarł bohaterską śmiercią ,jak widać znalazł spokój i uchronił się od Caro ;) Wzruszyłam się bardzo na scenie ,gdy zobaczył Lexi. Wiele osób na tej stronie jej nie lubi ,ale ja tak.

*Ta szkoła spoko. Niech sobie będzie ,a co tam. Niech mają trochę Hogwartu.

*Scena Daroline była bardzo piękna. Minęło dużo czasu ,ale obrót spraw doprowadził do tego ,że są przyjaciółmi.

*Jak zobaczyłam Vicki i Tylera razem to wrzasnęłam: ,,Nie!''

*Nawet Matt mnie specjalnie nie wkurzył. To ostatni odcinek ,to co się będę głupotami przejmować.

*Delena ,według mnie sztuczna jak nigdy ,ale ogólnie z powodu sceny Steleny ,zaakceptowałam z grubsza taki endgame ;)

*Ten moment ,gdy Elena wita się ze swoją rodziną ,był bardzo wzruszający. Zwłaszcza ucieszyłam się na widok Jenny. Nawet John mnie nie wkurzył. A ,niech ma.

Ten serial na zawsze pozostanie w mojej pamięci. Jest dla mnie bardzo ważny i sentymentalny.

,,That kind of love never dies''

DEFAN

STELENA&KLAROLINE&BONENZO

11 marzec 2017 o 19:51:33 - (1784 dni temu)
patixx
Świeżak

Litry krwi: 1450

Dziękuje za 171 odcinków,
czyli 7182 minuty ..
płaczu
śmiechu
emocji ...
Dziękuje za wszystkich aktorów,
których kochałam, bądź nienawidziłam.
Dziękuje za wszystkie chwile które mogłam
przeżyć razem z nimi.
Dziękuje...
za "Pamiętniki Wampirów"
11 marzec 2017 o 20:14:08 - (1784 dni temu)
Illyria
Świeżak

Litry krwi: 1025

Nie mogę uwierzyć, że to koniec. W końcu Pamiętniki oglądam od początku, a 8 lat to sporo. Finałowy odcinek był niesamowity, ale miałam nadzieję, że pewne wątki inaczej się potoczą. Nie wszyscy mieli swój happy end.
Fajnie było zobaczyć prawie wszystkich bohaterów. Lexi, Vicki, Tyler, Jo, Liz. Teraz wiem, co się stało z Lexi po zniszczeniu Other Side:)
Było dużo nawiązań do pierwszego odcinka. Piosenka The Fray - Never Say Never, kruk, mgła, pisanie pamiętnika na cmentarzu - przypomnienie cudownych momentów od których zaczęła się przygoda z VD.

12 marzec 2017 o 10:46:05 - (1783 dni temu)
Delena2012
Świeżak

Litry krwi: 100

łoł!!! co to byłooo! jestem bardzo zadowolona z zakończenia...
ale trochę nierozumiem...
bo niby ta szkoła powstała póżniej, (elena skończyła już szkołę medyczną) a dziewczynki wciąż były małe.
dlaczego Kat nie miała siły wampira?
co się wg stało wcześniej z Jeremym? myślałam że jak pojechał do tej szkoły z internatem to ktoś go zabił...a tu wpada Jeremy...ŻYWY....

13 marzec 2017 o 16:05:05 - (1782 dni temu)
_Ianowa_
Rada Nieumarłych

Litry krwi: 605

Białe piórko
Nigdy nie było wspomniane nic o śmierci Jeremiego, a raczej nie było to coś co by przeoczyli :)

13 marzec 2017 o 17:19:59 - (1782 dni temu)
syl
Hybryda

Litry krwi: 2595

Białe piórko
dobra, niech mi kto wyjaśni wątek co to za list Klausa, jaka darwizna, jaka szkoła? co z Caro?
zaznaczam od raz ze nie ogldałam

KILL HER AND THE BABY, WHY SHOULD I CARE?!

1 
2
 3 

Dodaj odpowiedź:

Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.

Statystyki
Liczba użytkowników: 7970 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: annaklara
Mój profil
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2022 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.