Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Sezon 8 > 8.16 - I Was Feeling Epic
o - (0 sekund temu)
Life_Sucks
WampirPosty: 3802
Dołączył(a):
Litry krwi: 23755

Białe piórko
Zapraszam do dyskusji.

Jakie macie wrażenia po obejrzeniu FINAŁOWEGO odcinka?czasem alergiczne powikłania, innym razem oklaski bakteryjnie zakatarzonych

o - (0 sekund temu)
Delena2012
ŚwieżakPosty: 4
Dołączył(a):
Litry krwi: 100

gdzie go oglądałaś?
o - (0 sekund temu)
Life_Sucks
WampirPosty: 3802
Dołączył(a):
Litry krwi: 23755

Białe piórko
Jeszcze nigdzie. Potrzebowałam tego wątku do jednej rzeczy :)czasem alergiczne powikłania, innym razem oklaski bakteryjnie zakatarzonych

o - (0 sekund temu)
puma55
ŚwieżakPosty: 2
Dołączył(a):
Litry krwi: 100

na jakim programie w telewizji lecą pamiętniki wampirów bo nie chce czekać do jutra by oglądać na zalukaj
o - (0 sekund temu)
Life_Sucks
WampirPosty: 3802
Dołączył(a):
Litry krwi: 23755

Białe piórko
8 sezon w polskiej telewizji jeszcze nie leci.czasem alergiczne powikłania, innym razem oklaski bakteryjnie zakatarzonych

o - (0 sekund temu)
puma55
ŚwieżakPosty: 2
Dołączył(a):
Litry krwi: 100

A to Szkoda ;( to musze czekać do Jutra
o - (0 sekund temu)
dejmyn
ŚwieżakPosty: 136
Dołączył(a):
Litry krwi: 980

Ja po prostu nie wierzę że to jest koniec...
Strasznie szybko zleciał ten odcinek, to było oczywiste że w scenie przytulasa Deleny to będzie Kat i jej hello brothers <3 cholernie mi jej brakowało i cudownie było ją zobaczyć chociaż na chwilkę.
Bracia jak zwykle gotowi poświęcić swoje życie dla dobra miasta i ukochanych, koniec końców to Stefanowi przypadła rola obrońcy i to on poświęcił swoje życie, płakałam strasznie. Podjął taką decyzję i go rozumiem i tak po oddaniu swojej krwi z lekarstwem dla Damona nie zostałoby mu zbyt wiele czasu.
Bonnie zaczerpnęła magię od dziewczynek i od wszystkich pokoleń czarownic Bennett i udało się powstrzymać ogień piekielny przed strawieniem całego Mystic Falls, w ten sposób zginęła tylko Kat, której też mi szkoda bardzo, ale wiadomo, że tak musiało się to skończyć.
Pożegnanie Defana, Steroline chwyciło mnie za serce i miałam łzy w oczach, co ja mówię ryczałam przez ponad połowę odcinka.
Udało się otworzyć szkołę dla dzieci takich jak Lizzie i Jossie. Pokazanie wszystkich którzy odeszli, ale tak naprawdę są i patrzą na nich było cudowne i równie wzruszające, Lexi czekająca na Stefana <3
Scena Deleny przepiękna, tak samo jak Bonnie i Eleny, tyle wszystkich emocji, ale cieszę się bardzo, że udało to się zamknąć w logiczną całość.
Darowizna Klausa... czyżby szykowało się nam Klaroline... ucieszyłam się też jak zobaczyłam Jeremy'ego.
Teraz Elena i Damon są ludźmi i mogą wieść zwykłe nudne życie z gromadką dzieciaków i tego im tylko można życzyć.
o - (0 sekund temu)
_Ianowa_
Rada NieumarłychPosty: 447
Dołączył(a):
Litry krwi: 605

Białe piórko
**Ogromnie cieszę, się z endgemu Deleny. Zasługiwali na to. Czytam, głównie komentarze ludzi nie przepadających za tym paringiem, że woleliby nie miec zakończenia jeśli miało by być takie, cóż nie zgodzę sie. Przez cały serial, widziałam mnóstwo pełnych chemii scen Damona i Eleny. Przez 6 sezonów ich historia zatoczyła nawet koło, bo zakochiwali sie w sobie ponownie, wyznali sobie miłość wiele razy i pokazano nam, że to jest paring na endgame, oni zawsze będa razem, bo oni wszystko przebrną i tak się stało. Dlatego uważam, że nie ma tragedii, że nie dostaliśmy tutaj jakiś epickich dialogów tej dwójki. Elena piszę, że prowadzili długie, szczęśliwe, epickie życie. Poza tym ich pocałunek i przytulas był słodki. Na tyle bym uznała, że dostali swój happy end.

** Defan. Niesamowicie mi sie podobały ich sceny. Cieszę, się też że ich sceną skończono serial. Oni nawzajem oddali by za Siebie życie, to ich historia, jak stali się wampirami, jak zyli wcześniej, i przyznam uwielbiałam ich razem, i defanowskie sceny zawsze bedą jednymi z moich ulubionych.


** Bonnie, scena z czarownicami, trochę szkoda, że jednak nie jest z Enzo. Gdzieś doczytuję pogłoski, że to otwarty wątek, że kiedyś tam sa razem, hm no cóż. Każdy fan odbiera serial indywidualnie. Dla mnie to kończy się w sposób taki, że on ją chroni, ona chce dotrzymać obietnicy ;)

** Pogrzeb Stefana, jego pożegnanie, poświęcenie. Smutne bardzo. Mimo, że to Damon był moją ulubioną postacią, szkoda mi Stefana, ale wolę to niżeli jego engame z Caroline. W pewien sposób, poświęcił się dla Damona, też dla Eleny. Oni żyją, razem, pamiętając o nim, relacje tej trójki są piękne, były piękne w tym serialu, bo mimo wszystko oni zawsze się kochali.

** sceny końcowe, już mówiłam. ładne, nie wymuszone.

** Zniesmaczył mnie tylko list Klausa do Caro. Ale ja fenomenu Klaroline nigdy nie widziałam. No to na minus odcinka, plus Vicki. Zapomniałam się wypowiedzieć o Katherinie, ale dlatego, że była beznadziejna. Nic wiele wniosła do tego finału. ZGinęła ze Stefanem, więc można powiedzieć, że mieli swój wspólny koniiec ;)

Miło żegnam TVD, i tą długa przygodę, jaką z nim odbyłam :)1
 2 
 3 

Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.


Statystyki
Liczba użytkowników: 8018 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: Rita_starz
Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2022 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.