Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Sezon 8 > 8.15- ''We're Planning a June Wedding''
3 marzec 2017 o 22:23:23 - (1993 dni temu)
Annie1602
Doppelganger

Litry krwi: 29625

Białe piórko
Komentarze po obejrzeniu odcinka. Zapraszamy

4 marzec 2017 o 14:58:36 - (1992 dni temu)
dejmyn
Świeżak

Litry krwi: 980

Ślub mimo że przyspieszony znacznie był idealny.
Przez większość odcinka obawiałam się że faktycznie Katherine będzie w ciele Kelly, ale całe szczęście tak się nie stało.
Nie wiem sama czy tą postacią która tak się przewijała w tle była cały czas Vicki czy Kat również... mam ogromną nadzieję że w finale zobaczymy Ninę w roli Eleny i Kat, zakrzyczałabym się ze szczęścia.
Bonnie i dziewczynkom udało się wyjść cało z domu dzięki magii oraz oczywiście przy pomocy Enzo <3
Sceny Damona i Caroline były świetne, uwielbiam fakt, że teraz są najlepszymi przyjaciółmi i rodziną jakkolwiek by tego nie nazwać.
Vicki nigdy nie byłaś zbyt mądra, ale teraz Twoja głupota osiągnęła apogeum...
Bardzo ciekawa jestem finału, ostatni odcinek... czy Mystic Falls spłonie, czy zobaczymy Katherine, czy Damon i Elena wreszcie będą szczęśliwi i najważniejsze pytanie kto zginie?
4 marzec 2017 o 18:48:35 - (1992 dni temu)
patixx
Świeżak

Litry krwi: 1450

Piękny odcinek aaaaaaaaa
Ale co teraz koniec był szokiem ale nic mi nie powiedział ...
5 marzec 2017 o 10:00:38 - (1991 dni temu)
_Ianowa_
Rada Nieumarłych

Litry krwi: 605

Białe piórko
Masakra, jakoś nie widzę by w 40 minut zamknąć w doobry sposób tyle wątków. Paranoja jakaś.
Damon był genialny. hahaha. mimo gorszych momentów jak każdy, to zdecydowanie najlepsza postać. Jak bawi się czaszką Kath, odprowadza Stefana, czy rozmawia z Caroline, świetne sceny. Bardzo chce dla Niego happy endu z Eleną. Myślę, że mimo wszystko to jedna z najpiękniejszych miłości serialowych, chce zobaczyć ich razem ;<

Super Kelly się pojawiła i rzygała cały odcinek. Ciekawe po co, bez sensu. i Jeszcze Vicki. porażka, niepotrzebne.

Ślub Steroline, hm całkiem okej. Sztuczny był, bo był. ale nic więcej zarzucić nie mogę.
Wstawka tańca Bonnie z Enzo, ich sceny. Piękne. Kat wygląda prześlicznie, i świetnie gra. Należą jej sie brawa.

&dejmyn- myśle, że Bonnie. W sumie upadła na końcu, to by wyjaśniało powrót Eleny. Poza tym jeśli mowa o jednak dobrym zakończeniu dla postaci Bonnnie, gdzieś coś takiego czytałam, może chodzi, o to że będzie z Enzo? nie w piekle, a tym jej wymiarze który stworzyła?

5 marzec 2017 o 13:17:31 - (1991 dni temu)
crazolka
Czarownica

Litry krwi: 80

Białe piórko
*Damon w scenie z kośćmi Kath rozwalił system XD
*Damon i Caro w scenie w której się upijali mieli więcej chemii niż Steroline kiedykolwiek ,co jest dość przerażające.
*Ogólnie przez pierwszą połowę odcinka Caroline jakoś bardzo mnie ,o dziwo ,nie wkurzała. Później było już tylko gorzej.
*Ślub Steroida był po prostu straszny ,degustujący i sztuczny. Nie mogłam wytrzymać ,więc co chwilę przerywałam i znajdowałam sobie jakieś zajęcia ,byle tylko nie oglądać. No ,ale w końcu się przemogłam i obejrzałam. Tyle ,że przez cały czas darłam się do Stefana: ,,Uciekaj!''.
*Gdy tylko zostało wypowiedziane imię Valerie poczułam ukłucie w sercu. Byli tak świetną parą i... chlip ,chlip.
*Przemowa Alarica mnie wzruszyła. Chyba jestem zbyt uczuciowa ,no ,ale cóż.
*Sceny Bonenza bardzo mnie wzruszyły. Ten taniec sprawił ,że jednocześnie miałam banana na twarzy i łzy w oczach. I te ich rozmowa w płomieniach.
*Zastanawiam się czy Bonnie umarła naprawdę. Wszystko wskazuję na to ,że tak ,skoro Elka wraca w następnym odcinku. Wiem ,że teraz pewnie będzie szczęśliwa razem z Enzo w jej wymiarze ,ale i tak mi się smutno zrobiło.
*Serio ,Vicki?

,,That kind of love never dies''

DEFAN

STELENA&KLAROLINE&BONENZO

5 marzec 2017 o 17:47:00 - (1991 dni temu)
Damian1286
Świeżak

Litry krwi: 460

Ten sezon to jest masakra.. Matka szMatta wraca, zabija i rzyga cały odcinek, a Vicki ukochana siostrzyczka zabije swojego braciszka przez spalenie Mystic Falls... Jasne. BULLSHIT. Wątek Bonnie jest chyba najlepszy, jakoś trzyma się to kupy. Jedynie co mnie niesamowicie WKU... to to, że robią z niej słabiutką czarownice i nie może odzyskać swoich mocy, a była jedną z najpotężniejszych, no jprdl..
6 marzec 2017 o 10:25:42 - (1990 dni temu)
_Ianowa_
Rada Nieumarłych

Litry krwi: 605

Białe piórko
NIkt nie robi z niej słabej. To właśnie jej wielka siła i determinacja sprawiają, że ma kontakt z Enzo, i dlatego stworzyła wymiar w którym pewnie z nim będzie. :D

6 marzec 2017 o 23:17:28 - (1990 dni temu)
Damian1286
Świeżak

Litry krwi: 460

Chodzi o samą moc. I chodziło mi nie tylko o ten sezon. Przykładowo Bonnie próbująca obronić Jo przez matka Salvatorów. Porażka. Mam nadzieję, że w finale ją docenią.

1
 2 

Dodaj odpowiedź:

Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.

Statystyki
Liczba użytkowników: 8023 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22949 ● Nowy użytkownik: Balsza9
Mój profil
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2022 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.