Forum Vampire Diaries & The Originals

o - (0 sekund temu)
Life_Sucks
Wampir

Białe piórko
Zapraszam do dyskusji.

Jakie macie wrażenia po obejrzeniu odcinka?

czasem alergiczne powikłania, innym razem oklaski bakteryjnie zakatarzonych

o - (0 sekund temu)
ange31
Potępiony

Białe piórko
@adrianakaterina to chyba ja coś przekręciłam, ale chodziło mi ogólnie o to, że narzeczony Caroline zadzwonił do tego studia i poinformował, że muszą wracać do MF - o ile dobrze pamiętam, a przecież Damon zjawił się u Ricka później. Wydawał się tą wizytą zdziwiony i chyba właśnie wtedy podjął decyzję w sprawie wyjazdu. Ale może to ja pokręciłam.
Mniejsza z tym. Mi się to i tak kupy nie trzyma. Nie ma to jak związek dla dobra dzieci.
Chociaż i tak mam jeszcze nadzieję, że to jedna wielka pomyłka.

o - (0 sekund temu)
hopeless_penguin
Świeżak

Białe piórko
@agne31 TVD i coś się kupy nie trzyma? Nowośc ;DDD Ja już nawet nie zwracam uwagi na jakieś niezgodności XDDD

o - (0 sekund temu)
ange31
Potępiony

Białe piórko
Staram się nie zwracać uwagi, ale już taka jestem, że lubię dopracowane szczegóły. Ehh. Do końca pozostanę optymistką w temacie narzeczonego blondyny.

o - (0 sekund temu)
_Ianowa_
Rada Nieumarłych

Białe piórko
Dobra odcinek nie był zły sam w Sobie, nawet ciekawy, znalazłabym kilka plusów. Ale ten absurd z dziećmi w Caroline przysłonił wszystko :D nie lubię takich głupich, cudownych pomysłów, za chwilę ten serial będzie o samych czarach.

Defan !!! chyba najlepsze w odcinku. Ich rozmowa była szczera, strasznie lubię ich w takich scenach. Tylko to, że tak łatwo dali się Julianowi trochę śmieszne. Ale i tak sto razy na tak i więcej defanowskich scen.

Bonnie&Enzo- nie będę się powtarzać, że im kibicuję, i pomysł na paring mi się naprawdę podoba. Mają potencjał. Plus urocza scena z krawatem <3 aktualnie chyba jedyna interesująca mnie para w VD ;)

Rick, no trochę smutne. Cóż. Niegdyś bardzo gościa lubiłam.

Matt, buahhaha co on jeszcze robi w tym serialu? :D Jej jak dobrze, że to nie Jego dali dla Bonnity, a takie spekulacje też czytałam :D

Caroline przeleciała wszystkich facetów z ich paczki to i z Rickiem muszą jej spiknąć, obrzydliwe.

o - (0 sekund temu)
WikLOVEwampires
Świeżak

Odcinek nie był zły, po pierwszych 20 minutach (sama nie wierzę, że to piszę) myślałam, że nawet będzie lepszy niż TO, ale kiedy okazało się, że dzieci są w Caroline to byłam tak zdezorientowana, że nawet nie potrafię określić swojego oburzenia tym zje********** pomysłem, przepraszam, ale muszę jakoś wyrazić swój sprzeciw! ;D

Plusiki:
- Damon - Mój miszcz!!!! Wygrywa samą mimiką, a kiedy zaczyna mówić to już wgl! Najlepsza rzecz jaką Nina zrobiła dla Iana to usunięcie Eleny z serialu, tak żeby Damon mógł być prawdziwym Damonem (Teraz jedyne co mi pozostało to czekać aż pojawi się jakaś laska w typie Sage/Rose i sprawi, że Damon będzie chciał trochę po grzeszyć (if you know what I mean) :3

- Defan był bardzo przyjemny (świetnie patrzyło się na braci Salvatore w starym wydaniu) W nich jest światło, w nich jest siła, w nich jest chemia, w nich jest wszystko to co powinno być!

- Jestem tez zadowolona z Juliena, uważam, że ma potencjał na fajną postać, jest taki dość skomplikowany, trochę paranoiczny, trochę dziwny! Z jednej strony mnie przeraża, ale z drugiej interesuje!

- Na koniec zostawię sobie Bonenzo, które ostatnio jest moim ulubionym shipem w tym serialu. Świetna scena z krawatem (troszkę mi to przypominało scenę Nate'a i Sereny na białym przyjęciu w 'Plotkarze') Naprawdę para z potencjałem!

Minusy:
- Nienawidzę Nory i Mary-Louise! to są takie dwie irytujące szkarady, które myślą, że są badgirls a tak naprawdę ich poziom debilizmu przewyższa nawet poziom debilizmu Lily

- Ja nie ogarniam Lily, ja jej po prostu nie jestem w stanie zrozumieć! Najpierw nienawidzi swoich synów, bo ich ojciec był dla niej złym mężem, potem niszczy ich miasto, kiedy oni próbują walczyć o to co należy do niech, zabijając jednego z jej 'synów' ta wielce się obraża, jest zdruzgotana, zrozpaczona bla bla bla, następnie nawiązuje pewnego rodzaju nić porozumienia ze Stefkiem bo ten uczy ją jeździć samochodem i na koniec jakby nigdy nic zapomina o tym, że Damon jej nienawidzi, że zabił jej Malcolma i próbował razem ze Stefkiem zabić 'miłość jej życia' i chce być dobrą mamusią!
Nie... dziękuję... ja postoję! O co jej chodzi, do czego ona dąży, co jest celem jej egzystencji? Po co ona jest w tym serialu! Jak ja jej nienawidzę!!!!!!

- Nie będę już się denerwować i oszczędzę sobie lawiny hejtu pisząc jedynie, że największym minusem tego odcinka jest Caroline i jej, to znaczy nie jej dzieci (chyba nie musze tłumaczyć dlaczego) ;D

o - (0 sekund temu)
dejmyn
Świeżak

Odcinek sam w sobie był bardzo dobry.
Julian walczący z Beau wydawał się przeszczęśliwy i beztroski a wręcz sprawiał wrażenie sympatycznego, ale jednak Kamień Feniksa robi swoje i widać że mu odwala, nie żeby wcześniej był do rany przyłóż bo doskonale wiemy jak brutalny potrafił być.
Bonnie i Enzo razem na przyjęciu, mają potencjał, ale cały czas się zastanawiam jak doszło do tego że są razem, widać że Enzo się podoba Bonnie po jej minie zwłaszcza :D
Caroline narzeczoną Alarica?!! Bardziej beznadziejnego paringu nie mogli stworzyć, Bonnie i Enzo to przy nich paring stulecia. Ciekawe kto ją zauroczył albo zastraszył, żeby mówiła takie rzeczy w telewizji... co by nie mówić widać, że spełniło się jej marzenie o zostaniu dziennikarką.
Naprawdę coraz częściej się zastanawiam co ta Julie ćpa i czekam na to z kim sparują drzewo na którym Care uprawiała sex z Klausem bo tylko tego brakuje jeszcze do kompletu.
No i oczywiście kit tygodnia dzieci Jo i Alarica w Caroline?????? I co najlepsze żaden wampir nie usłyszał bicia dwóch serduszek... a jak Hayley była w ciąży to Klaus usłyszał od razu... fakt hybryda no ale ludzie zlitujcie się, większej głupoty i bardziej niedorzecznej nie dało się wykombinować, ale takie rzeczy tylko Julie...
Zastanawia mnie kim są Ci ludzie zauroczeni w szkole i kto ich zauroczył...
Płaczący Alaric... moje kruche serce tego nie wytrzymało i płakałam razem z nim :( tak mi go szkoda, jedyne pocieszenie w tym to fakt, że jego dzieci żyją.
Defan jak ja uwielbiam ich razem, kłócą się, ale zawsze prędzej czy później dochodzą do porozumienia i to w nich kocham.
Ciekawe jak planują zabić Juliana skoro Lily i cała rodzinka rzucą na niego jakieś zaklęcie czy coś...
Czekam na kolejne odcinki z niecierpliwością.
o - (0 sekund temu)
Tomcat
Świeżak

mam pytanie kiedy wróci Elena może ktoś wie .czy ją zdjeli na stałe ??????? chyba nie zabili takiej miłości

1 
2
 3 

Dodaj odpowiedź:

Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.

Statystyki
Liczba użytkowników: 8008 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: Hermiona0011
Mój profil
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2022 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.