Forum Vampire Diaries & The Originals

12 listopad 2015 o 16:22:23 - (2267 dni temu)
Life_Sucks
Wampir

Litry krwi: 23755

Białe piórko
Zapraszam do dyskusji.

Jakie macie wrażenia po obejrzeniu odcinka?

czasem alergiczne powikłania, innym razem oklaski bakteryjnie zakatarzonych

13 listopad 2015 o 7:28:58 - (2267 dni temu)
harry92
Świeżak

Litry krwi: 945

Białe piórko
Nadrobiłem wszystkie odcinki i żałuje.
To jest chore, akcja z bliźniakami i Caro narzeczoną Alarica...
Ona ma 17 lat, została przemieniona w tym wieku, on był/jest do cholery jej nauczycielem. To jest obrzydliwe i podchodzi pod pedofilie, bo w wieku 17 lat jest się jeszcze w świetle prawa dzieckiem.
Stefana nie skomentuje, z sezonu a sezon robi się coraz gorszy. Jedynym plusem była Valerie.
0/10 dziękuję
13 listopad 2015 o 18:01:44 - (2266 dni temu)
ange31
Potępiony

Litry krwi: 1420

Białe piórko
Caro ma już chyba 19 lat. Tak mi się wydaje, ale mogę się mylić.
No i doczekaliśmy się niepokalanego poczęcia. Hahaha :-) Alaric nie może być narzeczonym Caro, bo gdy ona była w studiu i dostała od narzeczonego wiadomość, że muszą wrócić do MF, to Alaric naprawiał lalki, dopiero później pojawił się Damon. Wciąż mam nadzieję, na powrót Forwood <3 Co do reszty.
1.Lily ma uczucia? Now way :-)
2.Defanowa scena zawsze mile widziana, ale przesadzili trochę z tym ojcowskim instynktem. Do tego ten Jacob ( dobrze, że zza drzewa nie wyskoczyła Bella z Edwardem).
3. Bonenzo i krawat. I like it. Mimo iż paring z dupy wzięty podobało mi się i muszę przyznać ( this scene was dripping invisible sex ) Mrrr :-)
4.Rasistką nie jestem, ale murzyn tak mnie wkur..., podobnie jak reszta heretyków. Dżulian vs Defan? Wtf? Gość przesiedział ostatnie 100 lat w kamieniu, a chłopcy latali jak worki z ziemniakami. Pokonanie Klausa wydaje się w tym przypadku niczym wielkim.
To tyle. Trzeba tylko powiadomić Stefana,że zostanie przyszywanym tatusiem.
-Kochanie zapomniałam Ci dziś powiedzieć, że jestem w ciąży z moim wykładowcą.
Hahaaa. Mina Stefana będzie bezcenna.

13 listopad 2015 o 18:27:52 - (2266 dni temu)
adrianakaterina
Doppelganger

Litry krwi: 4245

"Alaric nie może być narzeczonym Caro, bo gdy ona była w studiu i dostała od narzeczonego wiadomość, że muszą wrócić do MF, to Alaric naprawiał lalki, dopiero później pojawił się Damon."

Nie bardzo rozumiem? :D To nie mógł zadzwonić naprawiając lalki? :D Zresztą było powiedziane, że narzeczony wcześniej dzwonił do jej asystenta. Przecież to już wyjaśnione, że on jest narzeczonym. Damon przyszedł do niego i spytał czy miał kontakt dzisiaj ze swoją narzeczoną. Alaric powiedział, że pisała wcześniej na co Damon kazał mu dzwonić teraz bo Caroline jest w niebezpieczeństwie przez to, że ktoś wie, że jest ważna dla Stefana. A oprócz tego Alaric powiedział, że ona nie lubi jak ktoś do niej dzwoni przed programem = Caroline jest dziennikarką. To ona, 10000 %. Przykro mi :) Wątek ohydny, Alaric mimo wszystko był zawsze bardziej jak ojciec niż kumpel dla nich wszystkich moim zdaniem. Był jak ojciec dla jej przyjaciółki. Ble, wątek tych dzieci u niej jakoś ostatecznie przeżyje bo Candice jest w ciąży, ale nie małżeństwo i wesoły domek. Choć trochę nie rozumiem jak to będzie wytłumaczone - Gemini przenieśli te dzieci do jej brzucha? Czyli nagle może je urodzić choć jest wampirem? I jak ona mogła tego nie zauważyć? Wampiry niby słyszą te serca dzieci zawsze. One są jakieś uśpione czy co? I w ogóle WTF?!

Ciągle mam nadzieję, że te całe zaręczyny to jakaś przykrywka albo coś. Bo już pomijając to, że ona jest tą super miłością Stefana - Alaric związał się z dziewczyną kumpla nagle? Ostatni, z którym nigdy nie była w związku - musi być z nim też? :/ Caroline, którą kochał Klaus teraz jest narzeczoną podstarzałego profesora i wychowuję z nim dwójkę nie swoich dzieci? Ona ma niby na zawsze wyglądać na te 17 lat, a on już jest starszy sporo? To co zrobią za parę lat jak on będzie miał 50? Ble, nie, fu. Coś tu się nie zgadza, wyczuwam jakąś podpuchę.

* Bonnie/Enzo dzisiaj zaskakująco ciekawie. Ładnie wyglądali, może to dlatego. Nie lubię jej w tych krótkich włosach z przyszłości. Może nie będzie źle, choć dalej nie mogę się przekonać.

* Defan fajnie, nawet ich relacje z Lily mogą jeszcze stworzyć w sumie fajną historię.

* Heretyczki i ich zazdrość nudne jak flaki z olejem.

* Julien nudny, zbędny, kolejny słaby czarny charakter.

* Matt won, nikt Cię nie lubi. Valerie słaba i cały jej wątek z tym dzieckiem i Stefanem również zapchajdziura bez polotu. Stefan jak zawsze wplątujący się w jakieś nudne historie ze swoimi byłymi zaczyna działać na nerwy. Nie dziwię się nawet, że wkurza Damona.

5/10 - z sympatii
13 listopad 2015 o 18:47:17 - (2266 dni temu)
hermiona22
Świeżak

Litry krwi: 980

Odcinek fajny, ale wątek z tymi dziećmi które trafiły do Caroline widać, że twórcom się pomysły skończyły to chyba najgorszy pomysł na jaki mogli wpaść. No i Julian mi trochę przypomina z wyglądu Klausa ciekawe jak Damon i Stefan będą chcieli się go pozbyć skoro pierwsze podejście Stefanowi nie wyszło i obaj dostali niezły łomot od Juliana.
13 listopad 2015 o 19:15:53 - (2266 dni temu)
norarukola
Świeżak

Litry krwi: 440

Umarłam. Bliźniaki Gemini z pozaziemskimi supermocami od Boga Słońca przenoszące się nie drogą płciową a w powietrzu albo przez podanie ręki. Ciekawe jak to wyjaśnią, bo ja zaczęłam się po prostu śmiać :D

Już widzę jak Stefan nie mówi Caroline o dziecku z Valerie i ta w akcie zemsty, ropaczy i bólu psychicznego po kłamstwie wpada w ramiona podstarzałego Alarica i rodzi mu urocze dziewczynki. Paranoja

PS. Zagadka na sezon 7: Co Matt jeszcze robi w tym serialu? :D
13 listopad 2015 o 19:17:07 - (2266 dni temu)
martha
Pierwotny

Litry krwi: 950

Je***am jak usłyszałam o dzieciach w Caroline. To już przechodzi ludzkie pojęcie co się tam dzieje. Brak mi słów.
Jedynie scena braci miła do oglądnięcia...
13 listopad 2015 o 20:56:53 - (2266 dni temu)
hopeless_penguin
Świeżak

Litry krwi: 335

Białe piórko
Serio? Caroline i Alaric? No to ja już wolę Steroida! Kurna, rly?! I że ona w ciąży? Niby z nim? I tak przez pół roku niby nic nikt nie zauważył?!

Jak zjebać cały sezon w dwie minuty by Julie Plec.

Serio, nie lepiej byłoby zabić obydwoje? Najgorsze rozwiązanie problemu z ciążą Candice, na jakie mogli wpaść.

To mi zepsuło cały odcinek, ale może spróbuję znaleźć jakieś pozytywy.

Defan! <3 Słodkie było to, jak Julian okładał Stefa, potem Damon'a itd. <3 Ok, mam problem, wiem.
Z tego, co pamiętam sporo osób narzekało na to, że teraz Stefan będzie chciał "pomścić" swojego syna, i ja w sumie też nie byłam do końca przekonana, ale po tym odcinku i po takim Stefanie jestem za! Serio, spodobała mi się ta żądza zemsty u niego, a to, że Damon chce mu pomóc? <3 Mogę nawet znosić pogawędki o dzieciach w każdym odcinku ;D.
Btw. nwm tylko po co robić z tej ciąży Val jakąś tajemnicę.

Chciałam napisać to na forum tydzień temu, ale nie dotarłam, więc piszę teraz:
Wszyscy narzekacie, że nie lubicie Val, ale ja tak, jak nie polubiłam jej w 7x01, tak teraz z odcinka na odcinek zyskuje w moich oczach coraz więcej :D.

Julian? Jest irytujący i cholernie pragnę jego śmierci. I to nie dlatego, że jest czarnym charakterem, mrozi krew w żyłach czy coś - on w ogóle nie jest straszny. Jest głupi, wkurzający i po tym jednym odcinku mam go dość.

To samo Lily. Tydzień temu nazwałabym ją totalnym psycholem, ale dzisiaj? Błagam, najpierw tak nienawidzi swoich synów, bo to przecież nie rodzina i ma na nich wy*ebane, a teraz nagle tak ich kocha i nie chce, żeby miłość jej życia ich skrzywdziła? Jej już nic nie uratuje.

Nie jestem nawet w stanie ocenić tego odcinka.

PS
Może jednak dbrz, że ten syn się nie urodził, bo nie zniosłabym angielskiego odpowiednika imienia mojego młodszego brata, który przed chwilą przeszkadzał mi grając w xbox'a roz*ierdolonego na fula i śpiewającego przy tym, w serialu. To już nie na moje nerwy.

1
 2 
 3 

Dodaj odpowiedź:

Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.

Statystyki
Liczba użytkowników: 7968 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: konradowe
Mój profil
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2022 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.