Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Sezon 7 > 7.04 - I Carry Your Heart With Me
o - (0 sekund temu)
Life_Sucks
Wampir

Białe piórko
Zapraszam do dyskusji.

Jakie macie wrażenia po obejrzeniu odcinka?

czasem alergiczne powikłania, innym razem oklaski bakteryjnie zakatarzonych

o - (0 sekund temu)
dejmyn
Świeżak

Szału nie było, ale dało się obejrzeć.
Nora i Mary Lou poszalały trochę,a Oscar wywieszony za okno mistrzostwo świata :D
Nieźle musiał być Stefan napalony i Caroline tak samo skoro cały odcinek uganiali się za tym, żeby ktoś zdjął z niej to zaklęcie... ale tak czy siak lubię ich teraz, chociaż wiemy, że nie będą razem.
Enzo nawet nie zaprzeczył jak Valerie mu powiedziała o jego uczuciach do Lily... ciekawa jestem czy we dwójkę uda im się trzymać Juliana z daleka.
Trochę rujnuje psychikę ten Kamień Feniksa i powrót do świata żywych, wiemy już, że Alaric będzie miał dzieci z Jo, ale czy to te same dzieci bo one też cudem powrócą do życia czy inne to cholera wie, widzieliśmy też, że Jo tam nie było, pytanie czy chwilowo czy coś się stało znowu?
Damon piszący w pamiętniku ¦ najlepsza scena odcinka i jego słowa takie piękne, szok, że powierzył ciało Eleny Tylerowi, ale miejmy nadzieję, że będzie bezpieczna.
Ciekawa jestem bardzo co się będzie działo dalej.

1 
2

Dodaj odpowiedź:

Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.

Statystyki
Liczba użytkowników: 8015 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: mashafomychova
Mój profil
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2022 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.