Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Sezon 7 > 7x02 ,,Never Let Me Go''
o - (0 sekund temu)
Annie1602
DoppelgangerPosty: 243
Dołączył(a):
Litry krwi: 29625

Białe piórko
Wrażenia po 2 odcinku 7 sezonu.

Jakie macie odczucia po obejrzeniu 7x02?


o - (0 sekund temu)
Natalie___
CzarownicaPosty: 11
Dołączył(a):
Litry krwi: 880

Ludzie, przestańcie z tym, że Enzo "podrywa" Lily, bo nic takiego nie miało miejsca. On po prostu zasugerował jej, że jest piękną kobietą i może się nią interesować. Nie powiem, jest to trochę szalone i dziwne, ale poczekajmy jak to wszystko się rozwinie i nie mówmy, że ją podrywał, bo on jej się wcale nie narzucał ani nic z tych rzeczy.
o - (0 sekund temu)
_Ianowa_
Rada NieumarłychPosty: 447
Dołączył(a):
Litry krwi: 605

Białe piórko
Hm zależy jak to zinterpretujesz. jego gesty i słowa można tak odebrać.


o - (0 sekund temu)
dejmyn
ŚwieżakPosty: 136
Dołączył(a):
Litry krwi: 980

Lily i jej powalona rodzinka ostro przeginają już...
Na początku jak pokazali Caroline 3 lata później i mówili, że dzwoni jej narzeczony i chce wrócić do Mystic Falls to automatycznie pomyślałam o Stefanie, ale okazało się pod koniec odcinka że jednak nie i że nawet nie chce o nim słyszeć... co do jasnej ciasnej się wydarzyło przez ten czas?
Alaric jest biedny, ale rozumiem go z jednej strony bo on stracił już bardzo wiele, ale z drugiej strony to jest całkowite przegięcie, na pewno nie skończy się to dobrze. Coś mi się wydaje, że ta "Buffy" to Jo którą Ric przywrócił do życia, a ona zamieniła się w kogoś o wiele gorszego, ale to poczekamy zobaczymy czy moje przypuszczenie się sprawdzi.
Lily i Enzo?! Widać po jej uśmiechu, że połechtało ją to co powiedział Enzo... byłoby to dziwne i to bardzo, ale poczekamy co z tym zrobią i czy cokolwiek.
Swoją drogą Enzo z gitarą <3
o - (0 sekund temu)
_Ianowa_
Rada NieumarłychPosty: 447
Dołączył(a):
Litry krwi: 605

Białe piórko
To fajna scena ^^ tez lubię Enzo albo inaczej podoba mi się Jego postać, i aktor który Go gra :D niech rozwiną lepiej Jego wątek, a nie tak.


o - (0 sekund temu)
Bonkaifun
ŚwieżakPosty: 20
Dołączył(a):
Litry krwi: 460

Na plus:
-Nora i Mary Louise (tez nie wiem czy dobrze napisałam) bardzo ciekawe postacie, maja taką iskre i sa troche takimi bitches ;)
-Valerie - zakochałam się w jej akcencie :) a jej dogryzki w strone innych petarda :P w ogóle to może być jedna z najlepszych nowych postaci, zwłaszcza że miała ona w przeszłości cos wspólnego ze Stefanem
-Steroline - jakoś dużo lepiej ich się razem ogląda w sezonie 7, bo w 6 byli nie do zniesienia, chciaż końcówka gdy Caro nie chce znać Stefana troche mnie zaskoczyła
-Damon i Stefan knujący plan przeciwko Lily :P miodziooo...
-Wątek z porwaniem Eleny, chociaż wkurza mnie że Elka nawet w trumnie musi być w centrum wszechświata, to brak wątku Deleny byłby dziwny.
-Bonnie - za wszystko, w ogóle ja lubie
-Alaric - mi tam się podoba watek przywrócenia Jo, lubiłam ją. Zresztą faktycznie byłoby to wręcz nienaturalne gdyby sobie tak po prostu odpuścił

Minusy
-Enzo i Lily- nawet nie wiem jak to nazwać. Gdy Enzo zaczoł się przymilać do Lily to pojawił się u mnie odruch wymiotny. Przecież oni wyglądają jak matka z synem.
-Matt - jedno wielkie nieporozumienie, po co go ta Bonnie ratowala
-Nieznany kolejny heretyk którego Damon ma zamiar odnależć - taki troche wątek zapchaj dziure no ale kto wie może będzie ciekawe.
-Lily - co ona ma z ta rodziną. Moja rodzina to, moja rodzina tamto, ale ty Damon i Stef to nie rodzina. No matka roku! I w ogole czemu heretycy tak jej słuchają przecież jest z nich najsłabsza
o - (0 sekund temu)
adrianakaterina
DoppelgangerPosty: 22
Dołączył(a):
Litry krwi: 4245

Ta łowczyni to na pewno nie Jo, to ktoś z przeszłości bo pod koniec 1 odcinka Stefan pokazywał znamię które od niej miał - a było to to samo, które wcześniej Beau ( heretyk niemowa ) pokazywał Valerie przed lustrem. Mówiła mu wtedy, żeby się nie wstydził - " you're a surviver " . Myślę więc, że ktoś z przeszłości wrócił ścigać heretyków? I jakoś w to zamieszany został Stefan. Oby nie przed swój np. nowy związek z Valerie ... :/
o - (0 sekund temu)
hannah
CzarownicaPosty: 306
Dołączył(a):
Litry krwi: 775

Białe piórko
mogłoby być też tak, że ta łowczyni mieszka sobie w tym kamyczku i np. kiedy Alaric będzie próbował przywrócić Jo do życia to tak naprawdę przywróci tą łowczynię, czyt. pożyczy ona sobie ciało Jo.

ale to było trochę takie powtórkowe, bo podobne rzeczy były w TO. + chyba nie będą aż tak z tym kręcić. 1 
2
 3 

Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.


Statystyki
Liczba użytkowników: 8015 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: mashafomychova
Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2022 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.