Forum Vampire Diaries & The Originals

15 kwiecień 2016 o 2:26:58 - (2113 dni temu)
Life_Sucks
Wampir

Litry krwi: 23755

Białe piórko
Zapraszam do dyskusji.

Jakie macie wrażenia po obejrzeniu odcinka?

czasem alergiczne powikłania, innym razem oklaski bakteryjnie zakatarzonych

16 kwiecień 2016 o 1:59:36 - (2112 dni temu)
elsa
Hybryda

Litry krwi: 985

swietny . wzruszajacy , a ostatnia minuta damon taki nie pewny i dostał drzwiami od boni brawo .ten kawałek uwielbiam jest mega
16 kwiecień 2016 o 15:14:02 - (2111 dni temu)
dejmyn
Świeżak

Litry krwi: 980

Bardzo przyzwoity odcinek, kurcze kibicowałam nawet Stefanowi i Valerie, szkoda, że im się nie udało, najważniejsze, że Stefek jest już w swoim ciele, a bez jej pomocy by się to nie udało.
Mam ogromną nadzieję, że Bonnie nie skończy tak jak Mary Louise... chociaż wiemy, że po 8 sezonie odchodzi, ale to masa czasu jeszcze na to.
Ciekawa jestem co jest w tym skarbcu...
3 sierpień 2016 o 9:16:30 - (2003 dni temu)
_Ianowa_
Rada Nieumarłych

Litry krwi: 605

Białe piórko
To był bardzo dobry odcinek. Czy ja coś pomyliłam czy w tym odcinku była taka piękna scena Defana? <3 bo obejrzałam 3 odcinki z rzędu i mogłam coś pomieszać. Było widać, że im na Sobie zależy, ta rozmowa kiedy Stefan idzie w mrozie, a Damon go szuka była bardzo fajna i również dobrze przez nich zagrana. Sam Paul w roli tego mordercy seryjnego mi się podobał.
Szkoda mi tylko Bamona, ja wiem że Damon postąpił trochę kijowo, ale liczę, że ona mu szybko wybaczy. Jednak ich przyjaźń cholernie mi się podobała. I widać, że Bonnie bardzo na nim zależało, bo gdyby tak nie było nie zachowywałaby się tak. Plusik za Enzo i Bonnie, sa uroczy razem, serio. ;)

Dodaj odpowiedź:

Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.

Statystyki
Liczba użytkowników: 7968 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: konradowe
Mój profil
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2022 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.