Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Sezon 6 > 6 x 07 - Do You Remember the First Time?
o - (0 sekund temu)
Kama
PierwotnyPosty: 635
Dołączył(a):
Litry krwi: 5980

Białe piórko
Wasze opinie i wrażenia z odcinka :)o - (0 sekund temu)
lanfear
WampirPosty: 25
Dołączył(a):
Litry krwi: 915

Ogólnie zgadzam się z większością tego co napisałyście.
Odcinek dobry oprócz kilku niedorzeczności, ale już chyba tego nie unikniemy w tym sezonie np. co oni mają z tymi szpitalami? Czy Caro nie mogła po prostu dać matce krwi? A Bonnie latająca sobie z tą dziurą w brzuchu po wyjęciu strzały to też lekka przesada.
Nie mogę powiedzieć nic złego o Elenie (a chciałabym), bo rzeczywiście walczyła, żeby odzyskać te wspomnienia, ale z jednej strony cieszy mnie to jej poczucie winy i męki, że z własnej głupoty straciła cześć swojego życia. Chciałaś to masz. Zawsze mówiłam, że poszła na łatwiznę razem z Alariciem, który powoli awansuje na bardzo nielubianą przeze mnie postać. Chodzi o to, że niby mówi że jest mu przykro a jednocześnie nabija się z Damona kiedy ten próbuje odzyskać Elenę na tym przyjęciu. Poza tym wtedy tak naskoczył na Stefana, a sam się przyznał, że szukał pomocy dla Damona tylko dlatego, żeby nie myśleć o pragnieniu krwi. I tak Stefan zrobił więcej niż oni wszyscy, bo szukał pomocy, a jak już nie miał się czego chwycić to odpuścił.
Pisałam wcześniej, że wraca stara Caroline i rzeczywiście jest mniej irytująca co nie znaczy że wcale. Jej ciągłe powtarzanie że chciała powrotu Damona żeby odzyskać Stefana, a już zapomniała, że Damon opóźnił swój powrót, bo ratował jej matkę w Grillu. No ale cóż jak zwykle jak mowa o tym co dobre zrobił to wszyscy mają amnezję. Caro jest też śmieszna z tym swoim fochem na Stefana. Facet przegiął ale bez przesady. Ona po prostu chce by latał za nią jak piesek i błagał żeby się z nim pogodziła.
Wątek Bonnie i Kaia też bardzo fajny, spryciula z naszej Bonnie, a Kai jest bratem Jo i pewnie odkryje to miejsce gdzie tamta zmagazynowała swoją moc i dzięki temu wróci z zaświatów.
ZA MAŁO ENZO! Wrócił do stałej obsady a dają nam jakieś ochłapy kilkominutowe z nim. Stanowczo za dużo jęków Alarica a za mało Enzo.
Wracając do Damona i Eleny to zarówno ich taniec - to, że powiedział, że on nigdy nie wymazałby sobie wspomnień - oczywiście, że nie, a także scena w deszczu - cudowna. Wcale się nie dziwię że nie powiedział prawdy Elenie w końcu to takie piękne wspomnienie, a dla niej i tak nic by nie znaczyło jak cała reszta. Wielkie rozczarowanie tym, że nie wróciły jej wspomnienia. Ta scena w deszczu powinna się zdarzyć właśnie po powrocie jej wspomnień. Damonowi się nie dziwię zrobił wszystko co w jego mocy aby ją odzyskać teraz może tylko czekać, aż królewna zechce znów z nim być. Ona już zaczyna do niego czuć coś więcej - widać to po jej zachowaniu. Ale mimo wszystko wspomnienia muszą wrócić - nie chcę Deleny bez tego wszystkiego co przeżyli. Pamiętam, że Davina cofnęła hipnozę Klausa na Cami za pomocą zaklęć, ale oczywiście scenarzyści udają głupków, że nic nie da się zrobić. Wydaje mi się, ze to może być jakaś błaha rzecz która sprawi, że wspomnienia wrócą, ale jeszcze nie wiemy co.
o - (0 sekund temu)
ange31
PotępionyPosty: 653
Dołączył(a):
Litry krwi: 1420

Białe piórko
Elena po utracie wspomnień z udziałem Damona utraciła jakąś cząstkę za którą ją lubiłam, nie była to jakaś moja wielka miłość do niej, bo sytasznie mnienirytuje od połowy pierwszego sezonu, ale przy Damonie dało się ją jakoś znieść. Teraz wydaje się tak samo nijaka i zbędna jak Matt, który ciągle się za kimś włóczy. Akurat postępowanie Caro, która nie dała matce krwi wydaje mi się bardzo wiarygodne. W końcu ona po takim wyczynie Damona (który ratował jej życie) skończyła jako wampir, Elena podobnie. Tak więc rozumiem ją, że nie chciała ryzykować, skoro Liz nic nie groziło. Alaric również chyba nie chciał ryzykować :-). A co do reszty to nie rozumiem czym wam tak zaimponował odcinek. Jak dla mnie okropnie nudny. No ale to moje odczucia. I tak zdecydowanie mało Enzo, który ewidentnie w tym sezonie trzyma fason i jako jedyny (obok Trippa) lubi pobrudzić sobie rączki we krwi. Swoją drogą Tripp? Kolejny zapychacz skoro już go uśmiercili. I co nie dowiemy się kto zabił jego żonę, a jego zahipnotyzował, bo wydawało mi się to ważne, widocznie nie było, a więc kolejna niewyjaśniona historia na zapchaj dziurę :-)


o - (0 sekund temu)
lanfear
WampirPosty: 25
Dołączył(a):
Litry krwi: 915

@ange Z łowcami zawsze tak jest. Poszaleją na początku i koniec. Ciekawe czy te jego przydupasy będą coś działać jeszcze, ale chyba nie. Wątek łowcy w tym sezonie zakończony. Myślę, że Liam też szybko albo się zmyje albo zakończy żywot. No chyba, że się zawziął, że pierwszy raz w życiu zaliczy, bo po jego zachowaniu widać, że raczej Elena jest jedyną dziewczyną z jaką miał bliższy kontakt ;p Ale wydaje mi się, że w tej chwili to on już tylko chce od niej wyciągnąć tajemnice, a jak się dowie to pewnie będzie go musiała zahipnotyzować, bo jego łepek tego nie udźwignie.
o - (0 sekund temu)
Delena@love
ŚwieżakPosty: 87
Dołączył(a):
Litry krwi: 980

Odcinek super dużo Deleny.
Damon jest cudowny stara się żeby przypomniała sobie o ich wszystkich wspólnych chwilach i mówi że on zanic niedługo by stracić wspomnień o miłości do Eleny. Kochamy. A ta prawie by się zabiła by pamiętać Delene.Ta scena w deszczu była taka słodka czemu Damon nie powiedział Elenie co było dalej tylko załamał. :-(
Enzo mistrz przemienić Trippa w wampira genialne. Do tego dzięki niemu Stefan wie że Caroline na niego leciała ale nen wszystko zchrzanił i tak go nienawidzi. Ale cieszę się że uratowali Liz jest nawet fajna.
Rick i Jo nie wyglądają razem najgorzej. A że Jo jest siostrą Kina (chyba) to zaskoczenie.
Dobrze że Rick przeżył.
Bon bon poco dała moc misiowi i go dała do domu. Mogła znowu zabić Kina i szybko wykonać zaklęcie i wrócić albo już wrócić z nim a po tym jak już będą żyć zabić go.
W odcinku trochę było zamiłowanie akcji.
o - (0 sekund temu)
syl
HybrydaPosty: 283
Dołączył(a):
Litry krwi: 2595

Białe piórko
Odcinek na 7, fajny ale bez szału.
Elena bez wspomnień o Damonie jest bez sesnu. Zacznie sobie przypominac na bank w kolejnych odcinkach. Albo będzie włazic na ta granice do odcinek.

Damon -teraz to ten stary Damon którego każdy damonowiec polubił dawno, wiskhi, sumtek, miłosc do Eleny i śmieszne teksty.

Fajnie ze Bonni dała znak ze zyje.


Poza tym nuda, cała ta lekarka i Alaric i Kenio -tylko mnie wkur.....


Licze na powórt Deleny.


Caro i Stef- jezu jako on jest niedomyślny, ślepy by zobaczył.

KILL HER AND THE BABY, WHY SHOULD I CARE?!
o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
10/10, pierwsze w tym sezonie. Odcinek był bardzo fajny, klimat starego TVD i S5. Nawet - o dziwo - SC mnie aż tak nie wkurzało jak zwykle - może dlatego, że Stef totalnie nie chce się macać z Caro, co mnie uspokoiło, bo już się bałam, że on też coś. ;/

Plusy:
1. bohaterowie odcinka - DE. Pewnie zabrzmię jak upośledzona gimnazjalistka, ale.. no, na DE ten serial znowu zyskuje, bez DE to nie było to samo. xD
Damon był świetny - trochę na pcozątku namolny i egoistyczny - jak to on, a na koniec - pokazał, że jest lepszym człowiekiem, że zmienił się. Parallel do 3x22 super.
Taniec do "Belong" z 4x23 - awwwww, myślałam, że się poryczę. Pięknie.
No i kiss w deszczu, ja nie mogę. Cudowne <3 <3 <3
I jak Elka wlazła za granicę, by odzyskać cokolwiek. Aww.
Chociaż chciało mi się smiać jak pod jej dormitorium Damon zaczyna swój wielki monolog, że oto jest jej lepiej bez niego, a ona - jak taka upośledzona "co było po tych meteorytach?" - jakby kompletnie go nie słuchała. xD To było niezamierzenie zabawne. ;p
2. Damon + Cuddles! - jego mina bezecenna <3 Czyli on myślał, że ta strzała zabiła Bon-bon. Boże, co za geniusz, przecież Kai mówił, że w '94 się nie umiera. Och, Damon..
3. Bonnie i Kai - dobra, przyznaję - zaczynam ich shipować. ;p Jak nigdy nie rozumiałam Kennetta, tak tutaj widzę chemię i ten urok złego x dobrej. ;p
4. Sam Kai - sprytnie z Bon Bon pogrywa, udając przemianę, a ona z nim jeszcze sprytniej - chociaż nie wiem, czemu tak sie upiera przy uwięzieniu go. Mogłaby jednak go wypuścić i żyliby w domku z tapetą w śledziony.
5. A propos - gratuluję tym, co już w poprzednich odcinkach wieszczyli Jo = śledziona, sama bym wtedy na to nie wpadła, ale jak zaczęliście pisać o tym - przyjęłam to za pewnik, i proszę. ;)
6. Sama Jo na plus - choć nadal jest dla mnie kopią Meredith, która miała też niezły kontakt z Damonem. Ciekawe jakie będą relacje Jo/Kai, skoro teraz to on wygląda jak chłopczyk, a ona jest starą babą. ;p
7. Rick x Jo - bez fajerwerków, ale mogą być. Nie bylo źle.
8. Dalaric w szpitalu, haha.
9. Liam - o dziwo, na plus... ma glowę na karku i myśli. Szpiegowanie zaprowadzi go do trumny, i dobrze. ;p Nadal nie widzę zbyt wielkiej chemii w jego paringu z Eleną, ale chłopak przynajmniej ją przejrzał szybciej, niż Elka Stefana.
10. Enzo - no, brawo! Raz pomyślał. ;D Minus za bycie zazdrosnym o Caro, ale nie można mieć wszystkiego. Zrsztą, od SC lepsze byłoby Carenzo, jego mi nie szkoda.
Zastanawiam isę, czy Tripp im znowu nie zmartwychwstanie, jakoś tak za szybko zdechł...

Neutralnie:
1. Steroline. Ta ich scena w szpitalu była nie najgorsza - dlatego, że jasno zostało powiedziane, że Stef nic do niej nie ma (oby nie zmienił zdania) i że Caro go nie znosi, więc nie będzie przez najbliższych kilka odcinków (nie łudzę się, że więcej..) ich wymęczonych scenek. Obiecujące. ;p
Nawiasem, ona coś pierdzieli, że zakochała się w nim już w S4? No bo kiedy Elena zostawiła S. dla Damona? W S4. Czyli wmawiają nam, że Caro - dziewczyna Tylera flirtująca z Klausem - już wtedy miała mokro na widok Stefana? wtf? znowu piszą historię na nowo? A nawet jak chodizło o S5 - to do cholery jasnej, wtedy też do 5x05 była dziewczyną Ty'a i rzekomo strasznie cierpiała, jak ją zostawił (i totalnie nie pamiętała o Stefanie całe lato ;p); potem śliniła się do Murzyna - Postaci Epizodycznej, a potem poszła w tango z Klausem, wspominając upojny seks przez kolejne 5 odcinków, jak nie gorzej. I serio już wtedy była zakochana w S? bo Elka w 5x11 to już dawno byla szczęsliwą połowicą Damona..


Minusy:
1. Matt... co on tu jeszcze robi?
2. fochy Caroline, ja pierdzielę; ona go nienawidzi nie za to, że ją olewal, ale za to, że ona się w nim zakochała? kurde, logika tej laski mnie powala.
Najśmieszniejsze jest to, że Caro została przyzwyczajona przez Klausa do hołdów i włóczenia się za nią jak trzynogi pies za rzeźnikiem, że nie przyjmuje do wiadomości, że komuś to się może ona nie podobać. LOL. Zbyt wysoka samooocena, skarbie. Na miejscu Stefana też bym się bała chorób wenerycznych i pcheł, jakie można złapać na partnerce dwóch hybryd. ;p
Zresztą, pierwsze objawy tego focha na Facetów, Którzy Nie Kochają Caroline były już w S5 - kiedy to Tyler śmiał być na nią obrażony za seks z Klausem i nie przyjąć jej przeprosin. Och, mam nadzieję, że Tyler się zemści na Stefanie i przywali mu w ryj rzekomo w obronie Caro, och, tak, proszę. *__*


Podsumowując - odcinek na ogromny plus, w pełni zasłużone 10, aż jestem w szoku. <3


R.I.P. TYLER LOCKWOOD
o - (0 sekund temu)
highway_to_hell
ŚwieżakPosty: 47
Dołączył(a):
Litry krwi: 885

"i żyliby w domku z tapetą w śledziony." - hahahaha, @Ada, made my day !!!
Co do Caro, zrobili z niej jakąś niewyżytą laskę, która leci na wszystkich facetów. No teraz na to wychodzi, że w jednym czasie czuła coś do Tylera, Klausa, Stefana, a i jeszcze po drodze jakiegoś randomowego murzyna. Może powinna wszystkich sprosić (jeszcze +Enzo) na jeden wspólny gang bang :/ To by dziewczyna dopiero była szczęśliwa. A tak serio, hmm.. 1 sezon oglądałam daaaaawno temu, ale coś tam pamiętam, że już na początku Stef się Caro spodobał, tyle, że on był zainteresowany Elką. Może niedługo się okaże, że ona już od samego początku miała na niego ochotę :D

 1 
 2 
3
 4 
 5 

Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.


Statystyki
Liczba użytkowników: 8008 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: Hermiona0011
Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2022 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.