Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Sezon 6 > 6 x 04 - Black Hole Sun
o - (0 sekund temu)
Kama
PierwotnyPosty: 635
Dołączył(a):
Litry krwi: 5980

Białe piórko
Wasze opinie i wrażenia po obejrzeniu odcinka:)o - (0 sekund temu)
harry92
ŚwieżakPosty: 45
Dołączył(a):
Litry krwi: 945

Białe piórko
Akurat wtedy wszystko zostałoby przywrócone, kiedy ta jędza pomogła Jeremiemu zabić Kola to zauroczenie Damona minęło, w tym wypadku wspomnienia by powróciły. Zresztą Alaric jest pierwotnym, na którego nie działa nic, nawet kołek z dębu białego (a Elena jest już technicznie martwa), a skoro jest nieśmiertelny, to pewnie już gdzieś został poczęty jego sobowtór ;p
o - (0 sekund temu)
ange31
PotępionyPosty: 653
Dołączył(a):
Litry krwi: 1420

Białe piórko
Jak to co. Damon rozkochałby ją w sobie na nowo. Haha.


o - (0 sekund temu)
Delena@love
ŚwieżakPosty: 87
Dołączył(a):
Litry krwi: 980

Super kocham ten serial<3. Nareszcie jest nadzieja dla damon i Bonnie.Ogólnie Stefan to debile a zwłaszcza w 6.01,6.02i6.03 ale za powiedzenie Elenie o miłości do damon i tej całej hipnozie ma u mnie wielkiego plusa;-) Biedny Enzo zamknięty sam żal mi go :'( Caroline wogóle nie było. Za dużo Stefana. Eleną mnie wkurza jak możne tak mówić o swojej zmarłej miłość życia. Alarmy jak zawsze super jak mu brakuje Damon. Mi też.Na miejscu Matta bym zabiła tego Trippa jak takożr stać i gasić się na biednego Enzo :@
o - (0 sekund temu)
bandersnatch
PierwotnyPosty: 12
Dołączył(a):
Litry krwi: 930

@Delena@love polecam pisać posty/komentarze ze słownikiem błędu, bo tego co tu wypisujesz czytać się nie da. Ewentualnie po prostu sama przeczytaj jeszcze raz to, co napiszesz nim wrzucisz to na forum.

A żeby nie offtopować, mam mieszane uczucia odnośnie odcinka. Należał raczej do słabych, nic mnie szczególnie nie zainteresowało, mam nadzieję, że to się szybko poprawi.
o - (0 sekund temu)
Delena@love
ŚwieżakPosty: 87
Dołączył(a):
Litry krwi: 980

Postaram się:)
o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
Ojej, nie wypowiedziałam się w końcu o odcinku.
Ze wstydem muszę przyznać, że wyjątkowo ciężko mi się bez napisów oglądało i załapałam ok. 90% tylko. ;/ Umknęły mi totalnie tłumaczenia Kaia dot. tego dziwnego przyrządu i zaćmienia. ;/ I parę innych drobiazgów.
Odcinek mi się strasznie podobał.

Jestem za wampirzą DE, ale SE złapało mnie za serce. Te oświadczyny... och, wy. Ale z drugiej strony SE nie ma już seksualnego napięcia. Są przyjaciółmi - takie BROTP. I to jest fajne rozwiązanie trójkąta. Co prawda Stefan trochę namolnie shipuje DE, ale cóż.

Co dalej, Kai. Kocham gościa, zachwyca mnie jego psychopatia, brak uczuć wyższych, czegokolwiek. Fajny motyw z zasysaniem mocy. OBY JEGO OFIARAMI PADLI PARKEROWIE. ;D

Bamon - kolejne brotp serialu. Jak ich relacje się fajnie zmieniły, jak się dotarli. Bonnie widzi, że on nie jest zły. Damon chroni ją. Fajnie. ;)

Kolejny plus - brak Carenzo, parkwooda, samej Caroline. Co za ulga bez jej ryczenia na koniec odcinka.

Ivy wampirem? Nie podoba mi się to. Powtórka z Vicki? ;/

Stefan i camaro <3 awww. On wcale nie olał kwestii, nie ruszył dalej. ;(

Flashbacki - ech. Nie lubię wątku Sary - córki Zacha. ;/ Wgl Sarah mi nie leży póki co.
Może zabrzmię źle (i z hipokryzją, bo się ciskałam, że Enzo zabił niewinną Ivy), ale nie ruszył mnie Damon zabijający tamtą ciężarną. Może dlatego, że wgl laski nie znaliśmy, a może dlatego, że lubię złego Damona. No i od początku było jasne, że COŚ jej zrobił, skoro w S1 jej nie było. Ani Salvatorzątka. No i mam traumę, że nikt nie zdołał zabić ciężarnej Hejli... czemu to Damon nie mógł być w cross-overze z TO zamiast Tylera? ;p


R.I.P. TYLER LOCKWOOD
o - (0 sekund temu)
tinkaz88
ŚwieżakPosty: 1
Dołączył(a):
Litry krwi: 980

Kai wprowadza nowy mroczny klimat do serialu, niewiem czy dobrze kontempluję, ale czy czasem nie będzie próbował po powrocie zabić kochanych bliźniąt- Gemini to przypadkiem nie ich sabat? bo jakoś nie widzi mi się, ażeby Bonnie i Damonowi udało się go zostawić w tym "piekle", nie miało by sensu wprowadzzanie jego postaci do serialu na dwa czy trzy odcinki a swoją drogą Damon na moje oko złagodniał aż za nadto, uwielbiam ta jego nieprzewidywalność, której jednakowoż mi ostatnio brakuje.. wogóle za mało jest scen z nim, a jak już to jest strasznie grzeczny.
Elena? ta postać to dla mnie porażka, pusta, samolubna, jak dla mnie nie wnosi nic konkretnego.. co innego było w czwartym i piątym sezonie, Damon sprawiał, że chciało się ją oglądać a teraz flaki z olejem jak to już ktoś napisał. tak samo Stefan, brat o niego wlaczył cały czas a on?? brak mi słów. w Ivy było o przewidzenia,że tak po prostu jej nie uśmiercą bo poza tym, że miała erotyczne doznania ze Stefanem i jadła z nim śniadanie czy kolacje nie było głębszego sensu we wprowadzaniu jej postaci.. a teraz owszem..
a komentując czyjś pomysł, że mogliby uśmiercić Alarica: nic z tego, po pierwsze wrócił na stałe do czołowej obsady, więc go teraz z serialu nie wyrzucą, po drugie Alaric to pierwotny wampir, znaczy stworzony jak np. Klaus i jego rodzeństwo więc zabić go może tylko kołek z tego białego dębu, którego już nie przecież nie ma, ewentualnie matka Klausa- której też już nie ma.. więc ta opcja odpada.. no chyba, że rzucony czar ma jakąś lukę o której jeszcze nie wiemy.
ale robi się naprawdę ciekawie..
Oby tylko Damon jak najszybciej wrócił i dał wycisk Elenie za jej zachowanie..

 1 
2
 3 

Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.


Statystyki
Liczba użytkowników: 8015 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: mashafomychova
Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2022 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.