Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Sezon 6 > 6 x 17 - A Bird in a Gilded Cage
o - (0 sekund temu)
Kama
PierwotnyPosty: 635
Dołączył(a):
Litry krwi: 5980

Białe piórko
Wrażenia, opinie i ocenia odcinka.:)
Premiera odcinka 6x18 po przerwie 16 kwietnia.o - (0 sekund temu)
dejmyn
ŚwieżakPosty: 136
Dołączył(a):
Litry krwi: 980

Haha dokładnie myślę tak samo, właśnie z Julie nigdy nic nie wiadomo, na dobrą sprawę powinni to wyjaśnić z tym przemieszczaniem się, no ale najwyraźniej musimy poczekać i zobaczyć jak to się rozegra wszystko.
o - (0 sekund temu)
NataSzmont
CzarownicaPosty: 87
Dołączył(a):
Litry krwi: 805

Chcę więcej!
Dlaczego oni robią te cholerne przerwy, jakby nie można było szybciej tego nagrywać.
Przecież przez to masa osób później nie ogląda odcinka bo im się najzwyczajniej nie chce...

Odcinek fajny:)
o - (0 sekund temu)
Life_Sucks
WampirPosty: 3802
Dołączył(a):
Litry krwi: 23755

Białe piórko
Ja się nawet nie będę wypowiadać na temat tego odcinka, bo kompletnie nie wiem jak mam ułożyć swoje słowa. Powiem tylko tyle, gdyby nie to co wyprawiali tam Stefan z Caroline, to uważam, że i tak odcinek był świetny. Jedynie co mnie mocno wkurzyło, to zachowanie Bonnie względem Kaia, rozumiem, że ją skrzywdził i w ogóle, ale żeby od razu zostawiać go na pewną śmierć, z której i tak by się nie wywinął. Wszyscy doskonale wiemy do czego są zdolne wampiry jako rozpruwacze, bądź też zwykłe wampiry. Urwą głowę przy pierwszej, lepszej okazji. Czekajcie on ona to ujęła? Cytuję: 'Chciałam się zabić przez Ciebie'. No to k**wa mogła się zabić, przynajmniej byłby święty spokój. Nawet nikt specjalnie się nie ucieszył na jej widok, no poza Eleną, która według mnie jakieś wielkiej radości nie okazywała, nie wiem.

Kiedyś lubiłam Bonnie, ale w tym sezonie wnerwia mnie tak mocno, że życzę jej kolejnej śmierci jak najszybciej i, żeby wcale nie wracała.
Następna sprawa to lekarstwo. Po jakiego grzyba znowu je wprowadzają? Kompletnie nie rozumiem zachowania tej całej Plec i Dries. Kolejna żenada. Widać, że brakuje im już pomysłów, aby prowadzić ten serial.

Enzo był fajny, mimo tego co teraz z nim wyprawiają. Jedyny plus odcinka to to, że nie było w nim Matta, ani Tylera.

Sarah? To dopiero dziwna sytuacja, no ale nie mnie oceniać. Mam tylko nadzieję, że więcej osób z życia Stefana się o niej dowie. Damon na przykład.. Ale będzie miał minę jak ją zobaczy, będzie bezcenna.

Brakowało mi Liz w tym odcinku, serio. Tak się do niej przywiązałam, że masakra.

Kai. Och Kai. Takiej świetnej postaci to jeszcze w Pamiętnikach nie było, no poza Katherine, którą porwało nie wiadomo co i gdzie. Czytałam gdzieś wypowiedź Julie, że 'Kai jest najlepszą rzeczą, jaka przydarzyła się w The Vampire Diaries'. Cóż z tym mogę się zgodzić. Jest, był i będzie jedną z najciekawszych postaci w serialu.

Jo i Alaric? Nie wiem czemu, ale nie mogę znieść widoku tej pary razem, no nie umiem. Przewijałam ich sceny tak szybko jak się dało. Nie wiem po co też wracał z powrotem do serialu, ach no tak stracił pracę w Cult, nie miał co robić i Julie przywróciła do świata żywych. Skoro już się umarło, to powinno się zostać martwym. Gdyby w prawdziwym życiu tak się zdarzyło, to połowa ludzi powstała by z martwych i zaczęli żyć w nowym świecie i nowym życiu.

Dobra, więcej już pisać nie będę. Takie są moje odczucia i już. Czekam z niecierpliwością na powrót Kaia z tego więzienia, o ile z niego wróci żywy.

Moja ocena to zdecydowanie 7/10czasem alergiczne powikłania, innym razem oklaski bakteryjnie zakatarzonych

o - (0 sekund temu)
TVDforever
PierwotnyPosty: 156
Dołączył(a):
Litry krwi: 665

Białe piórko
oklepany temat kjura odgrzewamy kotlety i nic więcej czekamy na zyski,no może Kai ratuje jakoś odcinek choć stał się bardziej ludzkiXD

 1 
 2 
3

Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.


Statystyki
Liczba użytkowników: 8008 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: Hermiona0011
Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2022 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.