Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Sezon 6 > 6x13-The Day I Tried To Live
o - (0 sekund temu)
TVDforever
PierwotnyPosty: 156
Dołączył(a):
Litry krwi: 665

Białe piórko
6x13-The Day I Tried To Live-jestem bardzo ciekawa waszych pomysłów co się stanie z BON BON!Boże mam nadzieję że przeżyję..a wy?
o - (0 sekund temu)
Kadom93
ŚwieżakPosty: 43
Dołączył(a):
Litry krwi: 2140

Ja to jestem odwrotny, bo wszyscy piszą, że odcinek niesamowity, a mnie normalnie nie powalił.
-Kai - no kurde serio ? Widzę, że już nie ma co liczyć na psychopatę. Jak się nic nie zmieni to postać stoczy się na dno. Chcę w końcu kogoś od początku do końca złego.
-Delena - ani mnie nie grzeje ani mnie nie ziębi.
-Steroline - nie, dziękuję bardzo!
-Jeremy - już myślałem, że go Bonnie zobaczy w tym blasku światła :( Może sobie wyjechać, chociaż sentyment pozostaje.
-Liv - boże jaka ona jest nienormalna. Zabić cały ród gemini, bo chce się zemścić. Idź się ogarnij kobieto!
-Enzo/Matt/Sarah - nie ogarniam o co chodzi Enzo, ale mam nadzieję, że coś konkretnego z tym zrobią, bo postać miała potencjał, a teraz się zrobiła kiszka, Matt to tam sobie niech jest, ale wyczuwam trójkąt miłosny.
No i w końcu BONNIE! Ogromny plus tego odcinka. Za dużo jej nie było, ale muszę przyznać, że gra aktorska Kat mnie zszokowała. Jakoś nigdy mnie nie zaskakiwała, nie była też zła, ale tutaj po prostu mnie rozwaliła. Dawno nie widziałem takiego zaangażowania w TVD i myślałem, że aktorzy się po prostu wypalili ze swoich ról. Ciągle mam nieodparte wrażenie patrząc na Elenę, że stylizują ją trochę pod Kaśkę, te zakręcone włoski i ogólnie jakoś tak mi brakuje Katherine :(.


Mam nadzieję, że Steroline skończy się po seksie, bo chyba nie zniosę czułości i EPIC LOVE. Niech się wyładują i niech to się już skończy.
o - (0 sekund temu)
_Ianowa_
Rada NieumarłychPosty: 447
Dołączył(a):
Litry krwi: 605

Białe piórko
Mam takie pytanie :D nie wiem czy coś mi uciekło, ale Elena teoretycznie nie powinna przecież pamiętać o tym jak jechała to Stefana a nie Damona, skoro Rick wymazał jej wspomnienia o Damonie od momentu w którym oddał jej naszyjnik? Ona się przyznała, że wtedy go pokochała. Może się pomyliłam, wyjaśni mi ktoś? :D


o - (0 sekund temu)
Nynaeve
Nocny ŁowcaPosty: 457
Dołączył(a):
Litry krwi: 22040

Białe piórko
On jej wymazał tylko pozytywne wspomnienia o Damonie lub je przekształcił np. to jak go całowała w motelu to Rick jej zrobił, że się nie całowali, jak go pierwszy raz spotkała na drodze to jej zrobił, że spotkała jakiegoś nieznajomego, a nie Damona. Poza tym nie wiem dokładnie co Elena teraz wie, bo normalnym byłoby w tym momencie przeczytać wszystkie swoje pamiętniki, żeby się dowiedzieć jak było naprawdę. Ewentualnie powinna poprosić Damona, żeby jej to wszystko chociaż powiedział, żeby miała blade pojęcie o tym co straciła.
o - (0 sekund temu)
kanapkazhajsem
ŚwieżakPosty: 31
Dołączył(a):
Litry krwi: 460

Wątpie żeby to działało na takiej zasadzie bo to tak jakby przyszedł ci jakiś koleś którego nie lubisz, jedyne co wiesz, to że cię wkurza, a on nagle opowiada Ci jak było wam cudownie kiedy całowaliście sie w deszczu i jak fajnie bawiliście się w wakacje XD To by nic nie dało ;/
o - (0 sekund temu)
flyhigh123
ŚwieżakPosty: 230
Dołączył(a):
Litry krwi: 990

Białe piórko
Może się mylę, ale wydaje mi się, że w 6x13, gdy Elena zapytała Damona, czy to, co powiedział Kai jest prawdą (tzn. że jako człowiek wybrała Stefana) to ona o to Damona zapytała. I on jej odpowiedział, że tak, to prawda, bo jako człowiek była z Mattem w samochodzie w drodze do Stefana i wtedy zginęła i się przemieniła.
"Don't you worry, brother - our bond is unbreakable"
o - (0 sekund temu)
Nynaeve
Nocny ŁowcaPosty: 457
Dołączył(a):
Litry krwi: 22040

Białe piórko
@kanapkazhajsem Ale mi nie chodziło o to, żeby go zapytała o to od razu tylko już potem jak się wydało, ze to wszystko prawda. No ja na pewno chciałabym wiedzieć jak było.
o - (0 sekund temu)
kanapkazhajsem
ŚwieżakPosty: 31
Dołączył(a):
Litry krwi: 460

W sumie nie szukajmy dziury w całym, może taka sytuacja miała miejsce ale nie została pokazana ^^ <3

 1 
 2 
3
 4 

Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.


Statystyki
Liczba użytkowników: 8008 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: Hermiona0011
Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2022 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.