Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Sezon 4 > Najlepszy odcinek 4 sezonu
o - (0 sekund temu)
Delena@love
ŚwieżakPosty: 87
Dołączył(a):
Litry krwi: 980

Mi trudno stwierdzić ale 4.22 i Eleny "ale ja nie żałuję że się w tobie zakochałam Kocham cię Damon" cudowne i Rick i Damon "zdobyłeś dziewczynę. Cudowne i oczywiście 4.09 kiedy Elena i Damon są razem i ona go przekonuje że to najbardziej pewna rzeczywiście w jej życiu słodkie <3
o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
Nie lubię S4 i trudno mi przypomnieć sobie naprawdę dobry odcinek - bo każdy miał jakąś wadę. Np. cudowny wg mnie 4x18 (elejah <3) zawierał Klaroline w dużych ilościach. To samo z 4x13 i 4x14.
Chyba zdecyduję się na 4x08 - defan, flashbacki, married!DE rano, Elena, Caro i Bonnie upijające się w wannie Damona... minusem był sam fakt, że wtedy pierwszy raz usłyszeliśmy o NOLA w tym uniwersum, ale cóż.


R.I.P. TYLER LOCKWOOD
o - (0 sekund temu)
Bexy
BarbiePosty: 150
Dołączył(a):
Litry krwi: 730

Białe piórko
4x23 - na drugim miejscu mój ulubiony finał, no i najlepszy odcinek s4. Właściwie wszystko mi się w nim podobało - pocałunek KC i przepiękne "otwarte" zakończenie tego wątku, prawdziwy pocałunek Deleny i wybór Eleny, Stefan topiący się w sejfie, Kennett (<333), Mabekah, Vaughn, Rick, Klusek, nawet Lexi nie była najgorsza.
endgame: klaroline & delena
o - (0 sekund temu)
Rosemarie
ŚwieżakPosty: 16
Dołączył(a):
Litry krwi: 880

4x23.
Na drugim miejscu mój ulubiony finał, a ogólnie lubię finały, więc ten odcinek zdecydowanie był najlepszy w s4.
Bardzo mi się podobało pomyślne dla DE zakończenie sezonu, piękna scena, kiedy Elena wreszcie otwarcie wyznała swoje uczucie, bez żadnej otoczki sire-bond itp. Po prostu pięknie, ślicznie, cudnie. <3 Dalej - podobał mi się Kennett, no i w ogóle obecność Kola (i to tego normalnego, a nie tej komedii w TO - z całą miłością do Sharmana), Mabekah, do której się nawet wtedy przekonałam, chociaż nigdy nie byłam i nie jestem shipperką, Vaughn, Klusek zabijający czapką, Stefan w sejfie, Kaśka, która skończyła jako człowiek i tak dalej, i tak dalej. ;)
o - (0 sekund temu)
turlamsie
ŚwieżakPosty: 4
Dołączył(a):
Litry krwi: 980

4x18-powrót katherine :D pierwotni,było dość bojowo :)
o - (0 sekund temu)
_Ianowa_
Rada NieumarłychPosty: 447
Dołączył(a):
Litry krwi: 605

Białe piórko
Nie wiem czy w tak dobrym sezonie da się wyróżnić jeden odcinek ;)


o - (0 sekund temu)
sonelia08
ŚwieżakPosty: 1
Dołączył(a):
Litry krwi: 460

według mnie najcudowniejszy był 10 odcinek. Gdy bardzo zaiskrzyło pomiędzy Damonem i Eleną
o - (0 sekund temu)
flyhigh123
ŚwieżakPosty: 230
Dołączył(a):
Litry krwi: 990

Białe piórko
Z czwartym sezonem ja generalnie mam spory problem, bo tam się chyba praktycznie przez długi czas nic nie działo. Dla mnie ten sezon zaczął się w momencie śmierci Jera i tego, gdy Elena wyłączyła człowieczeństwo - od tej chwili zawiązała się wreszcie jakaś akcja, ale nie wiem, czy mogłabym wyróżnić z tego okresu jakiś chociaż jeden odcinek, który szczególnie zapadł mi w pamięć.

Ale! Odcinkiem, który zapadł mi w pamięć najbardziej jest ten z retrospekcjami do lat 40, czyli 4x08 (pozdrawiam Adrię :D). Świetny Defan, fajna realizacja, za mundurem panny sznurem, wiadomo. Jeszcze jakby nie było tam Lexi to byłabym zachwycona, ale ta idiotka wszystko musiała zepsuć.

No i drugim odcinkiem, który dobrze pamiętam jest ten ze spaleniem domu. Tam też była bardzo dobra Defanowa scena (jestem trochę spaczona), ale generalnie cały epizod skradła Nina i jej rewelacyjna gra aktorska. Ten moment, gdy wyłączała uczucia był świetny. W ogóle wszyscy wtedy bardzo dobrze zagrali i się wczuli.

Jednak jeśli mam wybierać, który był najlepszy, to chyba 4x08 jednak ;) (Na dziś, kiedyś jak obejrzę ten sezon jeszcze raz to może zmienię zdanie.)
"Don't you worry, brother - our bond is unbreakable"

1
 2 
 3 

Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.


Statystyki
Liczba użytkowników: 8018 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: Rita_starz
Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2022 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.