Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Sezon 2 > 2 x 05 - Red Door
4 listopad 2014 o 0:44:52 - (2844 dni temu)
Kama
PierwotnyPosty: 635
Dołączył(a): 2 paź 2014
Litry krwi: 5980

Białe piórko
Wasze opinie i wrażenia po obejrzeniu odcinka :)5 listopad 2014 o 23:18:22 - (2842 dni temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a): 6 paź 2014
Litry krwi: 1450

Białe piórko
@ange - a Klebekah? Klefan? Klatia? ;p Tylko te klasyczne romantic paringi z młodymi kretynkami są niewypałami. Klaus powinien dostać wampirzycę, kogoś dojrzałego, co najmniej 100letniego. ;p
Inna sprawa, że wgl romantyczne paringi Klausa to bezsens, Klaus powinien kochać jeydnie Elijaha i Rebekę.


R.I.P. TYLER LOCKWOOD
6 listopad 2014 o 10:20:33 - (2841 dni temu)
ange31
PotępionyPosty: 653
Dołączył(a): 8 paź 2014
Litry krwi: 1420

Białe piórko
Klefan - best team EVER <3 Klebekah też jest super, ale mi chodziło właśnie o te miłosne paringi Klausa. Zgadzam się, że Klaus powinien poznać kogoś dojrzalszego. Ewentualnie być sam. Nie wiem jak inni, ale ja nigdy nie widziałam go w roli kochającego męża i ojca. Dom, ogódek, żona robiąca na drutach, kucyponki za domkiem, dzieci w ogródku.


6 listopad 2014 o 11:35:06 - (2841 dni temu)
Annie1602
DoppelgangerPosty: 243
Dołączył(a): 2 paź 2014
Litry krwi: 29625

Białe piórko
Wiek akurat ma tu najmniejsze znaczenie ;D spójrzmy na Rebeke, która ma 1000 lat :D i nie nazwałabym jej ,,dojrzałej''. Jeśli chodzi o jakoś ,,miłostkę'' dla Klausa, to nie koniecznie musi to byc niezwykle dojrzała osoba, nawet nie moge wyobrazić sobie jaka by do niego pasowała. Wolę go samego :D może flirtować, bawić sie, ale najbardziej go lubiłam jak się pojawił 2 sezon. To było coś. Jeśli chodzi o osobę, to bardzo fajne jest Klefan ¦¦¦ mogą razem polować na laski. Oczywiście sporo jest fanów Karoline, wizualnie się z nimi zgadzam, owszem jakoś Candice i JoMo pasują na obrazku, jednakże jeśli chodzi o część psychiczną itp. to zarówno Caroline jak i Klaus musieli się sporo zmienić. Klaus musiałby poukładać sobie wszystko z rodzinnymi sprawami, a Caroline musi... ona po prostu musi jeszcze pożyć, przeżyć itd. zmienić sie, a przede wszystkim poukładać sobie w głowie, bo ona jest jeszcze za młoda. Wiec potencjalny związek odpada, żeby oni sie tak zmienili + scenarzyści w swoim żółwim tempie nie napiszą tego dobrze, nie starczy im czasu, sezonów na to. Kolejne Hayley. Nie będę dużo pisać, niech ja wreszcie zabiją, ile można czekać. Koniec. Cami-mimo, iż wiele ludzi uważa, że wizualnie jest podobna do Caroline, ale ja sie nie zgadzam :D nie pasuje mi do niego. Dodatkowo dziwny to byłby związek, ona wcale nie jest ni zabawna, nie ma tego czegoś. Pamiętam jak Klaus był z Gienką, to miałam wrażenie, że sypia z własną matką ;) Mimo, iż aktorka grająca ja ma tylko 29 lat. Taka uroda. Kurde wniosek taki, że Klaus powinien być sam :D w względzie miłosnym.

Żeby nie było, że nie na temat. Odcinek całkiem fajny. W sumie teksty Kaleba/Kola facet jest naprawdę fajny, nie wiem co się go tak czepiacie. No i walka Klausa i Mikaela. Postacią Tatii mnie zawiedli odrobinę. Esther wkurzająca jak zawsze. Mikael plujący na Cami *on sprawił mój dzień lepszym*. Wkurzają mnie z tą Hayley, w iluzjach Elijah. A jeśli o nią jeszcze chodzi, to w tym odcinka obecność Hayley byłą wcale nie potrzebna, wsuwali ja na siłę(tak, tak, wiem, że PT ma znajomości, zauważyłam, nie muszą tego w kazdym odcinku pokazywać). Werdykt: Obejrzę kolejny, chce zobaczy co dalej. 1 
 2 
 3 
4

Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.


Statystyki
Liczba użytkowników: 8023 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22949 ● Nowy użytkownik: Balsza9
Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2022 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.