Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Sezon 2 > 2 x 02 Alive and Kicking
o - (0 sekund temu)
Kama
PierwotnyPosty: 635
Dołączył(a):
Litry krwi: 5980

Białe piórko
Wasze opinie i wrażenia po obejrzeniu odcinka :)o - (0 sekund temu)
bandersnatch
PierwotnyPosty: 12
Dołączył(a):
Litry krwi: 930

@Adria, masz rację. Coś tam napomknął, ale ja tego uroku osobistego nie widzę. Mogli bardziej postarać się z doborem aktora do tej roli, a skoro tak zależało im na Sharmanie, to jednak mogli dać mu kogoś innego do zagrania.
I tu też się zgodzę, Kolvina nie ma chemii.
o - (0 sekund temu)
kivi
PierwotnyPosty: 148
Dołączył(a):
Litry krwi: 1145

Wreszcie obejrzałam na spokojnie i mogę napisać cos bardziej konstruktywnego. Na początek powiem że w tym sezonie znacznie bardziej podoba mi się gra Daniela niż JOMO. Widać że Daniel bardziej wczuł się w rolę za to miny Josepha są coraz bardziej nienaturalne, wiecznie robi ten swój wytrzeszcz :P
Wracając do odcinka, najpierw wymienię to co mi się podobało:
- na pewno na plus są retrospekcję, wreszcie mamy większy wgląd w przeszłość i relacje "orginalsów"
- podoba mi się "wyobcowanie" Elijaha , to jak jest przedstawiony motyw jego, jako ostatniego prawdziwego orginała (przynajmniej w NO)i to że jednoczy się z wampirami.
- Podoba mi się Cassie, czytałam wiele komentarzy w których pisało że dziewczyna nie nadaje się na Esther , ale mnie się podoba.
- Akcja z Mikaelem i Daviną
- Gia, mam nadzieję ze poprowadzą ten watek ciekawie (chociaż pewnie nie :P )

Nie podobał mi się Kaleb jako Kol, jest to jedna z największych porażek :P Prawda jest taka że już sam aktor jest dla mnie trudny w odbiorze, bo ani jego uroda, a tym bardziej talent mnie nie powala. Kompletnie nie radzi sobie z rolą, już chyba kij od miotły ,albo nawet Tonkin zagrałaby to z większym przekonaniem.
- Całe gadanie pod tytułem Moon Moon na królową :P i rozmowa z Klausem w krzakach :P Jakoś to dziwne dla mnie było.

Teraz neutrale wilkołaki i pierścienie, Finn O_o WTF :D No okej on zawsze był dziwny. Kol w retrospekcjach, chyba bardzo go nie lubię zawsze wydawał mi się taki porywczy, ale w sposób głupi. Jego zachowanie kojarzy mi się z niedojrzałym nastolatkiem który nie jest wystarczająca rozwinięty emocjonalnie. Trochę zaczyna mnie denerwować obsesja Elijaha. Rozumiem ze był blisko z Klausem ale facet czasem zachowuje się jakby postradał zmysły. Zwalam to na karb wyolbrzymionych cech charakteru...

Co mnie rozbawiło- najbardziej rozbawiła mnie ostatnia scena Halijah i Elijah odchodzący w stronę światła ( mówiąc ściślej w stronę świecącego krzyża) :D czy miało nam to dać do zrozumienia że Elijah w tym sezonie będzie męczennikiem ?
Podsumowując daję mimo nudnawych momentów 8++
o - (0 sekund temu)
ange31
PotępionyPosty: 653
Dołączył(a):
Litry krwi: 1420

Białe piórko
Owszem Klaus zaczął mnie denerwować swoją grą aktorską w tym sezonie, ale mam nadzieję, że do nas "powróci". Elijah na plus, ale wkurza, że utożsamili jego postać z "męczennikiem" i "zbawcą" wszechświata. Teraz zacznie odpychać Hayley by nawrócić braciszka, tak jak to zrobić z Marcelem. Posłużył się nawet Kolem by ociągnąć cel. To jego ciągłe nawracanie brata robi się naprawdę nudne.


o - (0 sekund temu)
Allie
Rada NieumarłychPosty: 72
Dołączył(a):
Litry krwi: 905

Nie wiem jak wam, ale mi Gia nie przypadła do gustu. Jeden wielki wytrzeszcz na twarzy i ten widoczny znak zapytania na czole; 'wtf dude what im doing here?' Ja już podziękuję tej postaci. Na dodatek jak jeszcze wcisną wątek miłosny z El. To już ogarnie mnie załamka. Chyba, że coś się odmieni i magicznie zacznę ją lubić :P Co do Mikaela- genilanie! Tego się spodziewałam, bezlitosny, wredny typ! Gdzie nie pójdzie tam i krew. Bogu dzięki za niego. Coś czuję, że Davina da mu nieźle popalić :) Wszystkie sceny z 'jesteś ich królową' powinny zostać usunięte i zakazane. Tej parze już podziękujemy. Co do Kola, teraz podoba mi się. Moim zdaniem aktor daje sobie radę nieźle. Tak samo jak i aktorka grająca Ester. Naprawdę miło ją się ogląda. Nowy aktor grający Fina nie przekonuje mnie. :) Co jak co scena w wannie nie potrzebna, mogli ją usunąć i wcisnąć coś ciekawszego. Wybaczcie, że tak chaotycznie piszę ^^
o - (0 sekund temu)
ange31
PotępionyPosty: 653
Dołączył(a):
Litry krwi: 1420

Białe piórko
Czy nie wydaje wam się, że Dżul na siłe odmienia Moon-Moon? Fani jej nie trawią, wszyscy wiedzą dlaczego, więc postanowiła z niej zrobić wredną sucz. No błagam scena z cialami do tego wanna i ona. Nago. Powiało desperacją Dżul. Mikael to najlepsze sceny w odcinku. Rozpierducha w barze wywołała na mojej twarzy jeden wielki perfidny uśmieszek. I mina Kola, i Eljaszki - bezcenna :-). Wiedziałam, że Kol ma swój własny plan i nie podporządkuje się matce.A swoją drogą Daniel wygląda jak jakaś sierotka w roli Kola. Tęsknie za Nathanielem, jego wyraz twarzy zawsze był bezwzględny :-)


o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
@ange - no nie? Tylko że to nie zadziała, bo nawet w TVD nikt nie lubił Hejli - bicz. Ewentualnie uznawano ją za interesującą. Potem w TO zrobili jej pranie mózgu i charakteru i została Matką Polką, a teraz Julie wraca do koncepcji "wilczej Katherine", tlyko kiepsko jej wychodzi. Co za obraza dla Kath.
Moon moon jest tak bad assowa, jak ja ogarnięta w inżynierii genetycznej, a to znaczy, że nie bardzo. :)

Sharman jako Kol nie daje rady w ogóle, skrzywdzono go tą rolą - fani Kola mu nie przepuszczą. Lepiej byłoby dla niego po prostu grać Kaleba - czarownika, i tyle.


R.I.P. TYLER LOCKWOOD

 1 
 2 
3

Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.


Statystyki
Liczba użytkowników: 8015 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: mashafomychova
Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2022 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.