Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Sezon 2 > 2 x 15 - They All Asked For You
10 marzec 2015 o 0:05:03 - (2825 dni temu)
Kama
PierwotnyPosty: 635
Dołączył(a): 2 paź 2014
Litry krwi: 5980

Białe piórko
Wasze opinie i ocena odcinka po przerwie:)10 marzec 2015 o 19:14:31 - (2824 dni temu)
WikLOVEwampires
ŚwieżakPosty: 100
Dołączył(a): 7 paź 2014
Litry krwi: 980

No i mówiłam wam, że Gia to fajna dziewczyna i mówiłam, że ma z nią wiekszą chemię niż z Hejli (oczywiście możecie się nie zgadzać) Bardzo mi się podobały ich rozmowy i wgl. Eva Sinclair jest intrygująca tak samo jak Finn i Freya. Bagniak i Hejli to dramat. A Klaus powinien zabić Hejli po dzisiejszym. Wilki powinny go bronić, a nie ''Jeśli będziesz wykorzystywał naszą córkę do ochrony siebie już nie zobaczysz ani jej ani mnie'' A pierdol się wilcza suko. Tak jej powinien powiedzieć. I już rzuciła Elijah'a w kąt. Znowu poszła do łóżka z innym facetem. Coraz mniej ją lubię. Ogółem nieźle. A i jeszcze Rebekah i Marcel są fajni. Z tym całowaniem to było niezłe. Nasza stara Bex. :D :D czekam na kolejny odcinek :)


Zapomniałam dopisać Elijah w pierwszym zdaniu*Posty scalone - Adria.
10 marzec 2015 o 19:49:22 - (2824 dni temu)
Effy
PierwotnyPosty: 88
Dołączył(a): 2 paź 2014
Litry krwi: 815

Białe piórko
Dobry odcinek. Przede wszystkim dzięki Mikaelowi i Frei <3

Elijah i Gia... Od początku widziałam u nich jakąś chemię. Cieszę się, że mieli swój moment. Gia jest fajną laską i lepiej ona niż Hayley.

Rebekah- Muszę powiedzieć, że ta aktorka jest niesamowita. Styl poruszania się, akcent, mimika. Wszystko pasuje do Rebeki. Gdy grała tą Eve od razu było widać, że to ktoś inny.
Nigdy nie byłam fanką Marcela i Bex, ale nawet fajnie rozwija się ta relacja.

Freya! Niecałe trzy odcinki, a już jest na liście moich ulubionych postaci! Scena z Mikaelem była perfekcyjna. Nie spodziewałam się, że ujrzymy jego wrażliwą stronę.
Na plus to, że nienawidzi mamusi. Oraz to, że (wciągneła duszę Finna do naszyjnika?)
Jej relacja z Klausem, będzie ciekawa :D Kolejny wybuchowy Mikaelson. Z Kolem mogła by się zgadać. ;> Fajnie jakby go ożywiła. Na pewno ma taką moc, wiec kto wie :D11 marzec 2015 o 12:06:29 - (2823 dni temu)
Mikaelson_fun
PierwotnyPosty: 18
Dołączył(a): 14 paź 2014
Litry krwi: 835

Białe piórko
Odcinek fajny szkoda ze davinki zabrakło w tym odcinku. Elijah i Gia wow nie spodziewałam się ale wolę ją z Eliaszkiem niż tą sukę hayley..ich rozmowy byly fajne najbardziej mi się spodobał ten tekst G:"A ty czarny garnitur z prawej strony szafy lub identyczny czarny garnitur z lewej strony" E:"Wolę ten ze środka, dziękuję".Klaus super w tym odcinku.. Rebeka tak aktorka świetnie ją gra.Ta nowa czarownica jest jakaś dziwna moim zdaniem. Klusek planuje zeby to Aiden był przywódcą wilczków. Freya i Mikael ta scena jest najlepsza, nie spodziewałam się się bd ukazana jego bardziej wrażliwa strona. Na głupotę królowej bagien brak mi po prostu słów. Bagniak tak mnie denerwował że masakra.Mikaelson
11 marzec 2015 o 12:54:19 - (2823 dni temu)
Allie
Rada NieumarłychPosty: 72
Dołączył(a): 6 paź 2014
Litry krwi: 905

Odcinek słaby. Gdyby nie Ewcia to bym dała 2,5/10, a tak to daje 5/10. Zaciekawił mnie jej wątek. Ogromne plusy dla aktorki!
Mikael i wrażliwa strona. Dajcie kubeł będę rzygać. W tym serialu zawsze wszystkich zmiękczają. Mogliby chociaż jego jedynego oszczędzić.
Ciekawe kiedy przypomną sobie o matuli. Pewnie wtedy kiedy będą w przysłowiowej kropce. Dhalia przybywaj!
El jak druga Caro. Oboje nie wytrzymają bez partnera. Jakby się na tym świat opierał. Gia maniery jak Hayley. Chyba El lubi takie niewychowane i łatwe. Klaus jak zwykle, manipuluje, kręci, mąci. I to jest to! Hayley bez komentarza. Ona akurat ma tu najmniej do powiedzenia.
11 marzec 2015 o 14:47:33 - (2823 dni temu)
Yuri
PierwotnyPosty: 63
Dołączył(a): 9 paź 2014
Litry krwi: 880

Dobry odcinek miło było znowu zobaczyć Klausa jak zawsze ma swój plan. Elijah w końcu trochę luzu zasłużył na trochę szczęścia przy byciu ciągle przy bracie ten tekst z tymi garniakami i szafą rzeczywiście dobry. Freya wiedziałem że będzie chciała sojuszu z braćmi, Michael powrócił chyba go polubię, trochę brakło Davinki. Aktorka grająca Rebekę wow co raz bardziej ją przypomina, akcent, jej ruchy po prostu genialne no i jak była Ewką zupełnie ktoś inny. Najgorsza część oczywiście państwo Bagniakowie z początku ich lubiłem ale teraz to aż rzygać się che, nie dziwie się że Klaus chce go obalić i dobrze.
11 marzec 2015 o 17:12:37 - (2823 dni temu)
WikLOVEwampires
ŚwieżakPosty: 100
Dołączył(a): 7 paź 2014
Litry krwi: 980

Allie Nie powiedziałabym, że Gia ma maniery jak Hejli. Przecież nie żyjemy w 18 wieku żeby kobiety udawały niedostępne a naprawdę myślały ''Weż mnie, bo ja się boję przejąć inicjatywę, o BOŻE co ludzie powiedzą????!''. A poza tym Gia to zupełnie inny charakter. Ma swój smak, gust i wie czego chce. Nie płaczę za każdym razem kiedy coś jej nie wyjdzie tylko do końca walczy i zauważa w sobie wady. A tak na marginesie to na jej miejscu też zdjęłabyś tą sukienkę :D Jeżeli ci się nie podoba ich relacja - rozumiem, ale nie porównuj jej do Hayley tylko dlatego, że żadna kobieta nie ma prawa zbliżyć się do El, no chyba, że weźmie z nią ślub. Gdzie tu logika??? Nie mówię, żeby w 21 wieku żyły same dziwki ale to nie było ich pierwsze spotkanie, a takie napięcie, chemię między nimi to ja widziałam już w 2x04
11 marzec 2015 o 18:15:02 - (2823 dni temu)
dejmyn
ŚwieżakPosty: 136
Dołączył(a): 3 paź 2014
Litry krwi: 980

Baaardzo dziwnie się oglądało Mikaela wzruszonego, szczęśliwego, ale tak to na mnie zadziałało, że jak też się wzruszyłam.
Pani Grunwald odwiedziła TO :D haha ona już zawsze będzie mi się kojarzyła z PLL i nic na to nie poradzę, ma w sobie coś przerażającego.
Jackson i Hayley :D cieszę się nawet, bo tym samym Elijah jest o ile to tak można nazwać z Gią i jakoś tak bardzo naturalnie się potoczyło.
Bardzo jestem ciekawa nadejścia tej Dahlii o ile nadejdzie oczywiście.


1
 2 

Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.


Statystyki
Liczba użytkowników: 8047 ♥ Liczba tematów: 916 ● Liczba odpowiedzi: 22950 ● Nowy użytkownik: Paulq300
Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2022 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.