Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Sezon 2 > 2 x 09 - The Map of Moments
o - (0 sekund temu)
Kama
PierwotnyPosty: 635
Dołączył(a):
Litry krwi: 5980

Białe piórko
Opinie i wrażenia z odcinka :)o - (0 sekund temu)
broqou
PierwotnyPosty: 20
Dołączył(a):
Litry krwi: 905

Zacznę od tego, że nie mam najmniejszego pojęcia jak dałam radę obejrzeć cały pierwszy sezon i dziewięć odcinków drugiego w cztery dni...
Już na samym początku serialu możemy odczuć, że bohaterowie nie są kontynuacją tych z TVD. Więc osobiście skasowałam z pamięci wszystko co było związane z Pamiętnikami i na TO spojrzałam zupełnie odmienionym okiem. Moje poglądy zmieniały się z odcinka na odcinek przez co z czasem przeszła moja niechęć do Halijah, bardziej krytycznie spojrzałam na Klausa i próbowałam dokładniej zrozumieć Elijah.
To byłyby takie słowa wstępu. Teraz trochę o 9 epizocie.
Myślę, że główną uwagę u większości przykuła scena sexu. Większość odczuć jest negatywnych. Mam podobnie. Jestem osobą, która wyczuwa chemię pomiędzy Halijah a Elijah, ale powiedzmy szczerze, że to co zaprezentowali w ostatnim odcinku było lekko mówiąc niesmaczne. Bo jakże cudownie jest wyginać się w łuk na malutkiej pufie, która zaraz pęknie od nadmiaru ciężaru, prawda? :) (jestem po prostu ZAWIEDZIONA)
Ten cały ślub i bezpieczeństwo Hope coś mi śmierdzi. Nie podoba mi się to. Zwłaszcza, że pierwotni są silniejsi od czteronogich przyjaciół... A może coś mi umknęło?
Dlaczego Kol w ciele tego nowego aktora, tak bardzo mnie irytuje? Staram się do niego przekonać, ale z odcinka na odcinek mam coraz większą ochotę na jego śmierć. :/
Największym plusem odcinka było zamienienie przez Klausa Esther w wampira. Jestem wprost wniebowzięta i nie potrafię opisać mojego zadowolenia(?), albo raczej mojej dumy z Klausa... IDK!
Odcinek oceniam na mocne 6+/10. Myślę, że może powstać ciekawy wątek za sprawą Rebakah i jej nowego ciała :D

 1 
 2 
 3 
 4 
5

Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.


Statystyki
Liczba użytkowników: 8008 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: Hermiona0011
Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2022 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.