Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Sezon 2 > 2 x 01 - "Rebirth"
o - (0 sekund temu)
Kama
PierwotnyPosty: 635
Dołączył(a):
Litry krwi: 5980

Białe piórko
Opinie i wrażenia po obejrzeniu premierowego odcinka 2 sezonu :)o - (0 sekund temu)
syl
HybrydaPosty: 283
Dołączył(a):
Litry krwi: 2595

Białe piórko
Ester chyba potrzebuje wszystkich z rodzeństwa żeby połączyć ich krew i jakoś razem zabić. Tak mniej więcej było w TVD jak próbowała ich zabić poprzednio. A to by znaczyło że Beca wróci :) Ale pewnie Klaus znajdzie jakąs czarownice do pomocy dla nich bo Davina raczej na razie odpada.


KILL HER AND THE BABY, WHY SHOULD I CARE?!
o - (0 sekund temu)
Katerina_Petrova
ŚwieżakPosty: 16
Dołączył(a):
Litry krwi: 1000

Jak dla mnie odcinek boski. Lepszy start niz TVD. Klaus, Elijah jak ich nie kochać. ;D dużo akcji i już chce następny odcinek.
o - (0 sekund temu)
Menevieve
BarbiePosty: 1149
Dołączył(a):
Litry krwi: 1410

Białe piórko
Odcinek świetny, Hope z Bekah takie słodkie, Elijah i Klaus trzymają poziom, mało co z krzesła nie spadłam, jak Kaleb okazał się być Kolem. Super, super, uwielbiam jak cała rodzina Mikaelsonów jest razem.


o - (0 sekund temu)
Effy
PierwotnyPosty: 88
Dołączył(a):
Litry krwi: 815

Białe piórko
@syl
Możliwe, że masz rację ale Kol'owi musiała wepchnąć jakąś inną historyjkę. Bo nie wieże, że ten facet tak po prostu da jej krew aby ich wszystkich zabiła. On na pewno chcę żyć.
Chodź może Esther chodzi teraz o Hope...


o - (0 sekund temu)
ange31
PotępionyPosty: 653
Dołączył(a):
Litry krwi: 1420

Białe piórko
Odkąd zobaczyłam Kaleba vs Kola już nic się dla mnie nie liczy. Jezu jaki genialny wybór aktora. Kocham, kocham, kocham. Kol i Davina? Mrrr :-) Może być :-) Co do reszty to Esther ma chyba jakieś ambitniejsze plany niż poprzednio. Sprowadzenie Kola nie było chyba potrzebne do zabicia reszty. Przecież oficjalnie ani on, ani Finn nie żyją, to tylko ich dusze w obcych ciałach. Zobaczymy jak się to potoczy. Elijah i Klaus najlepsi jak zaqsze, nawet wilczek mnie tak nie wkurzał. Czy was też przechodzi dreszcz obrzydzenia, gdy Klaus wymawia ,,my little wolf'' Blee. Niestety Cami nadal jest nudna, nijaka i niepotrzebna. Marcel i jego stosunki z Pierwotnymi na plusik. Nie mogę się doczekać koedy do gry wkroczy Mikael i czy Esther wie o jego istnieniu. Start bardzo dobry, lepszy niż Tvd. Dużo się działo i w końcu pozbyli się Franki. Hope i Bex niech szybko wracają. 1 
2

Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.


Statystyki
Liczba użytkowników: 8015 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: mashafomychova
Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2022 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.