Forum Vampire Diaries & The Originals

o - (0 sekund temu)
Aurorarebekah
Czarownica

Białe piórko
Udzielam się to już od paru dni, ale uznałam, że wypada się przywitać.
Jestem Ada, mam 19 lat
Założyłam konto głównie ze względu na TO, uwielbiam ten serial zdecydowanie bardziej niż TVD, chociaż Pamiętniki też bardzo lubie
Co do postaci to w TO uwielbiam Elijah, Klausa, ostatnio coraz bardziej lubię Hope, poza pierwotnymi lubiłam Gia'e ale już dawno jej nie ma xD nie lubie za to Marcela (jak większość xD) i Hayley zbytnio
Shipowałam najbardziej Klamille i Gialijah (czy jak to to sie nazywało xD), na minus zdecydowanie Haylijah(fuu) i Klaroline(módlmy sie, żeby do tego nie doszło ;/)
W TVD uwielbiam oczywiście pierwotnych, jak wyżej, a poza tym najbardziej lubię Enzo i Stefana, z żeński Bonnie, Rose i Lexi (szkoda, że tak mało ich było) Nie cierpie natomiast Caro i jej małpiaków. A i przez pierwsze 3 sezony uwielbiałam Alarica.
L
Shippuje (albo raczej shippowałam) Bonenzo, przed Bonenzo Bamona,

,,It’s like you always say: If we stick together nothing can hurt us, Always and Forever.”

o - (0 sekund temu)
Aurorarebekah
Czarownica

Białe piórko
I Stelene
Nienawidze Steroshitu i Klaroline, chyba zbytnio się z tym nie wyróżniam.
Oprócz TO i TVD oglądam Teen Wolfa, Pretty Little Liars (oba się kończą, dzięki) ostatnio się wkręciłam w Saving Hope (bo Gillies), próbowałam z Riverdale ale nie czuje tego
I to chyba tyle, jak coś to pytajcie

,,It’s like you always say: If we stick together nothing can hurt us, Always and Forever.”

Dodaj odpowiedź:

Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.

Statystyki
Liczba użytkowników: 7961 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: yoo_ta_
Mój profil
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2022 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.