Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Postacie > Caroline vel Barbie
o - (0 sekund temu)
ange31
PotępionyPosty: 653
Dołączył(a):
Litry krwi: 1420

Białe piórko
Od początku serialu miałam wielki problem z tą postacią. Nie mniej jednak po pięciu sezonach mogę z całym przekonaniem powiedzieć, że jest jedną z nielicznych postaci, która na naszych oczach dorosła. Jak każda postać w tym serialu miała swoje wzloty i upadki.
"-Caroline: Nazywa się Stefan Salvatore. Mieszka z wujem w pensjonacie Salvatore'ów. Rodzina wojskowych. Dużo podróżowali. Znak zodiaku bliźnięta. Ulubiony kolor niebieski."
-Bonnie: Dowiedziałaś się tego w ciągu jednego dnia?
Caroline: Och, proszę Cię. Między trzecią, a czwartą przerwą. W czerwcu ślub."
Haha pamiętacie? Typowa słodka, naiwna blondynka. Kiedy przypomnę sobie pierwszy sezon nie mogę uwierzyć, że to ta sama osoba. A wy jak myślicie? Zmieniła się? Na lepsze, gorsze?
P.S Kocham gdy mówi "Seriously". To potrafi tylko ona.


o - (0 sekund temu)
ange31
PotępionyPosty: 653
Dołączył(a):
Litry krwi: 1420

Białe piórko
Taka fajna postać, uśmiercona tylko po to by Stefan przeleciał Caro (a może na odwrót). Czyżby nadszedł czas przeciąć pępowinę jaka mnie łączy z Tvd i To. Irytacja to jedyne słowo jakie mi towarzyszy po obejrzeniu kolejnych odcinków.


o - (0 sekund temu)
WikLOVEwampires
ŚwieżakPosty: 100
Dołączył(a):
Litry krwi: 980

@lanowa Dopowiedziałaś wszystko czego ja nie napisałam. :) uszanowanie hahha i jeszcze jedno mnie zastanawia. Jak Klaus mógł się w niej zakochać???? I gadać ''We're the same'' jak do cholery tacy sami jak ty jesteś... klaus'em a ona jest zapychaczem, i to jak leciała na Damon'a a teraz go nienawidzi. Hipokrytka i nic nie warta postać
o - (0 sekund temu)
_Ianowa_
Rada NieumarłychPosty: 447
Dołączył(a):
Litry krwi: 605

Białe piórko
haha też mnie to zawsze zastanawiało xD gdzie Klaus a gdzie blondi?

Poza tym najbardziej chyba denerwowało mnie to, że Caroline niesamowicie krytykowała Damona i Elenę w S4 ( ty wychodzi że jest i beznadziejną przyjaciółką i hipokrytką bo sama w tym czasie śliniła się do Klausa ) Damona który dla Eleny ZAWSZE był dobry. I w między czasie jej tyłek uratował nie jeden raz a Klaus ? Zabił Jennę i matkę Tylera. A chyba nie trzeba mówić kim był dla Niej Tyler czy Elena.. no ale cóż.. heh może to wspólne obgadywanie Stefana i Caroline to jest ich wielka przyjaźń na podstawie której zbudowali ich wielką miłość? Hahaha.


o - (0 sekund temu)
ange31
PotępionyPosty: 653
Dołączył(a):
Litry krwi: 1420

Białe piórko
Ja też zawsze uważałam Caro za cholerną hipokrytkę. Nigdy nie rozumiałam jej nienawiści do Damona. Była na niego zła, bo z nią sypiał, ale przecież nie zmusił jej do tego. Owszem był niebezpieczny, ale czy Stefan zawsze był ideałem (on mógł moeć chwile słabości, ale Damon już nie). Zmienił się i udowodnił to nie raz. A tymczasem sama Caro nigdy nie była zbyt lojalną przyjaciółką, w dodatku zdradziła wszystkich puszczając się z Klausem i do tego wyłączyła człowieczeństwo. Damon był zły? Ciekawe co będzie robić Care bez emocji.
PS Brakowało mi po pogrzebie prostego słowa dziękuje w kierunku Damona za przemowę, która była piękna i bardziej skupiła się na niej, niż Liz.


o - (0 sekund temu)
_Ianowa_
Rada NieumarłychPosty: 447
Dołączył(a):
Litry krwi: 605

Białe piórko
No bo przecież Caroline twierdzi że "lepszy Stefan rozpruwacz niż Damon męska dziwka" akurat ona wskoczyła mu do łóżka pierwsza..


o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
lol, kiedy Caro tak powiedziała? Jest jeszcze bardziej tępa, niż sądziłam.

Btw, jeśli chodzi o uprawianie dużej ilości seksu, to ona ostatnia może komuś wypominać...


R.I.P. TYLER LOCKWOOD
o - (0 sekund temu)
majkaaa
ŚwieżakPosty: 11
Dołączył(a):
Litry krwi: 880

"kiedy Caro tak powiedziała? "

tak, to jest jeden z najlepszych momentów Caro :D <3

4x08, gdy Elena siedzi w damonowej wannie i mówi o tym, że zrobiła z Damonem to, na co czekało jakies 90% oglądających serial :p

 1 
 2 
 3 
 4 
 5 
 6 
7
 8 
 9 
 10 
 11 
 12 
 13 
 14 

Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.


Statystyki
Liczba użytkowników: 8018 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: Rita_starz
Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2022 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.