Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Postacie > Caroline vel Barbie
o - (0 sekund temu)
ange31
PotępionyPosty: 653
Dołączył(a):
Litry krwi: 1420

Białe piórko
Od początku serialu miałam wielki problem z tą postacią. Nie mniej jednak po pięciu sezonach mogę z całym przekonaniem powiedzieć, że jest jedną z nielicznych postaci, która na naszych oczach dorosła. Jak każda postać w tym serialu miała swoje wzloty i upadki.
"-Caroline: Nazywa się Stefan Salvatore. Mieszka z wujem w pensjonacie Salvatore'ów. Rodzina wojskowych. Dużo podróżowali. Znak zodiaku bliźnięta. Ulubiony kolor niebieski."
-Bonnie: Dowiedziałaś się tego w ciągu jednego dnia?
Caroline: Och, proszę Cię. Między trzecią, a czwartą przerwą. W czerwcu ślub."
Haha pamiętacie? Typowa słodka, naiwna blondynka. Kiedy przypomnę sobie pierwszy sezon nie mogę uwierzyć, że to ta sama osoba. A wy jak myślicie? Zmieniła się? Na lepsze, gorsze?
P.S Kocham gdy mówi "Seriously". To potrafi tylko ona.


o - (0 sekund temu)
_Ianowa_
Rada NieumarłychPosty: 447
Dołączył(a):
Litry krwi: 605

Białe piórko
Właśnie obejrzałam Sobie 4x07 i ja się pytam raz kolejny to jest wielka przyjaźń Stefana i Caroline, ich obgadywanie DE?
Jakoś nie wierzę, w dobry S7 gdzie główna parą będzie hipokrytka Caro i manipulator Stefcio.

hahaha to dobre, racja. Steroid jest nie z tej ziemi, nie da się go wytłumaczyć XD


o - (0 sekund temu)
flyhigh123
ŚwieżakPosty: 230
Dołączył(a):
Litry krwi: 990

Białe piórko
Steroid to jest najgorszy pairing w całej sześcioletniej historii TVD, będę bronić tej opinii jak niepodległości. Były rzeczy gorsze i lepsze, były większe fanservice i mniejsze, były rzeczy bardziej będące wymysłem fanów i mniej, ale to jest gruba przesada.

I ja rozumiem, że komuś mogłoby się to podobać, bo ona ładna, on ładny, więc czemu nie. Ba, ja mówiłam już - Steroline miało potencjał, ale żeby go wykorzystać, to trzeba by było poprowadzić całą fabułę inaczej gdzieś od pierwszych odcinków DRUGIEGO sezonu. Inaczej poprowadzić ich przyjaźń, nie wprowadzać Forwooda, nie wprowadzać Klaroline, nie kreować Elki na miłość życia Stefana (co miało miejsce gdzieś do połowy 5 sezonu). Wtedy to by jakoś wyglądało, no ale stało się inaczej i wszystko leży i kwiczy.

Ten pairing to dramat na wszystkich płaszczyznach, począwszy od budowania ich rzekomej chemii już od pierwszego sezonu, przez ich rozmowy nad umierającymi/martwymi, po ich wspólną hipokryzję.

Steroid zniszczył mi postrzeganie dwóch postaci, które lubiłam. O ile jeszcze Stefan jest dla mnie do przeżycia, biorąc pod uwagę jego relacje z bratem (chociaż Caro nie lubi Damona, więc może Defan pójdzie się walić na rzecz miłości SC), o tyle jak widzę Caro, to w 8 przypadkach na 10 chce mi się rzygać. Chyba nawet w 9 na 10.
"Don't you worry, brother - our bond is unbreakable"
o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
Ja w 1x01 i 02 (?) dużo bardziej shipowałam SC niż SE, bo mi było szkoda Caro. ;(
I serio uwielbiałam ich w S2. ale jako przyjaciół. I nie jako "zastępczynię Lexi", bo Caro jest kimś totalnie innym dla Stefa. Młodszą siostrą. A Lexi była starszą siostrę/wręcz matką. inny rodzaj przyjaźni.
I z takiej przyjaźni NIE rodzi się miłość romantyczna. Zwlaszcza jeśli ta przyjaciółka przyjaźni się z twoją eks-miłością zycia i sypiała z twoim bratem, z twoim byłym kochankiem i ch*j wie kim jeszcze.

SC było idiotyzmem już jako hint pod koniec s5, ale w s6 osiagnęło poziom absurdu, o jakim się nie śniło twórcom Monthy Pytona.^^
R.I.P. TYLER LOCKWOOD
o - (0 sekund temu)
_Ianowa_
Rada NieumarłychPosty: 447
Dołączył(a):
Litry krwi: 605

Białe piórko
Ja też lubie Stefana w relacjach z Damonem. Ba, uwielbiam Defana, ale sam w Sobie Stefan potrafi mnie nieźle zirytować.
Co do Caroline, mnie ona denerwuję w 10 na 10 przypadków. Nie pamiętam już czasów, kiedy dobrze się o Niej wypowiedziałam, ponieważ to co robi od S3 to żenada.

Bardzo słuszna uwaga &fly.
Ja nigdy nie zwracałam aż takiej uwagi na Caroline i Stefana, ich wzajemne relacje etc. On jej pomagał racja, S2 można by powiedzieć że byli blisko, ale potem przepaść. Nic. I jeszcze jak napisałaś S5 wyraźnie podkreślono że Stefan KOCHA Elenę. Wiec, pierwsze co mi się nasuwa to kiedy oni się w Sobie zakochali?
o - (0 sekund temu)
Bonkaifun
ŚwieżakPosty: 20
Dołączył(a):
Litry krwi: 460

Mnie irytuje to ze Caro róbiła wąty Elenie o Damona, ale jak na początku S1 z nim sypiała to wszystko było w porządku, jeszcze sie tym wrecz szczyciła. No ale cóż CAro widac nie widzi własnych błedów tylko wypomina cudze...

A co do SC. Ja tam ich lubiłam w S5, bo była to fajna zmiana dla Stefana. Wątek trójkąta miłosnego robił sie juz troche nudny, a zwiazek SC budowany na ich przyjażni i zrozumieniu miał na prawde spory potencjał. Stefan pogodził sie z tym ze E woli D i świetnie. Mógł ruszyć dalej ze swoim życiem i znaleźć sobie inna dziewczyne (padło na Caro)

Głupie jest to że ich watek w S6 jest ciągnięty na siłe. C kocha S, S nie kocha C. Potem S kocha C, to C juz nie chce byc z S. I tak w kółko. Takie jedno wielke przesłdzone BIG love które do nikąd nie prowadzi. No ale cóż po ich rozmowie w finale możemy sie spodziewać tego samego w S7
o - (0 sekund temu)
_Ianowa_
Rada NieumarłychPosty: 447
Dołączył(a):
Litry krwi: 605

Białe piórko
haha no dokładnie. to samo będzie w S7, wiec raczej się nie skuszę XD

Caroline z S3 to najbardziej irytująca postać ever, w serialach chyba ;D


o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
@Ianowa - wg mnie w S4 była gorsza. ;p i w S6, oczywiście. ;D Chociaż juz w s3 przestawałam ją lubić, przez klaroline.
"Zrywam z Tylerem, bo jest sired do Klausa, który zabił Jennę, wiec nie mogę byc z kimś takim; ale pójdę z tym Klausem na bal i bd trzymać rysunek kucyponka, jaki mi namalował, przy łóżku; och, i tańczyć z nim i robic sie mokra na jego widok" -_-


R.I.P. TYLER LOCKWOOD

 1 
 2 
 3 
 4 
 5 
 6 
 7 
 8 
 9 
 10 
11
 12 
 13 
 14 

Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.


Statystyki
Liczba użytkowników: 8018 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: Rita_starz
Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2022 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.