Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Postacie > Bonnie Bennett
o - (0 sekund temu)
She_Vamp
PierwotnyPosty: 149
Dołączył(a):
Litry krwi: 1365

Bardzo silna i zdecydowana jak na swój wiek. Wie czego chce i czego nie chce... Na początku troszkę zahukana... później wraz z mocami dochodzi jej duża pewność siebie :)
o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
Na samym początku lubiłam Bonnie, ale dziewczyna po śmierci Babci stała się nieznośna z tymi swoimi fochami na Damona i wiecznym PMS-em w stylu "podpalę Damona, bo dał krwi Caroline, ja powiedziałam o tym Katherine i ona przemieniła Caro - to przecież wina Damona!". ;/
Za to potem u mnie zyskała na powrót - jej związek z Dżerem, choć nudny, był miły, a w S5 była całkiem do zniesienia. Nigdy nie będę jej wielką fanką, ale nigdy nie byłam i nie będę jej hejtować, ot - postać raczej obojętna, z lekkim wskazaniem na plus. ;)


R.I.P. TYLER LOCKWOOD
o - (0 sekund temu)
syl
HybrydaPosty: 283
Dołączył(a):
Litry krwi: 2595

Białe piórko
Teraz całkiem fajnie im wychodzą sceny Damon i Bonnie. Jako nowy duet się sprawdzają, o ile on jej tam nie zabije, bo mnie by taka postać wkurzała z jej wiecznymi moralniakami.


KILL HER AND THE BABY, WHY SHOULD I CARE?!
o - (0 sekund temu)
Holland1162
ŚwieżakPosty: 46
Dołączył(a):
Litry krwi: 980

Lubię Bonnie i jej relację z Damonem. Tak naprawdę to mam cichą nadzieję na Bamona! :D Te ich rozmowy w 6 sezonie "mniam" :D
o - (0 sekund temu)
martha
PierwotnyPosty: 23
Dołączył(a):
Litry krwi: 950

Lubię Bonnie jako postać. Miała swoje wzloty i upadki jak każdy w TVD. Jednak największą jej zaletą ewidentnie jest MAGIA i mam nadzieje, że teraz będzie jej coraz więcej.
Ewoluowała w serialu z zamkniętej w sobie młodej dziewczyny do pewnej siebie silnej kobiety.
o - (0 sekund temu)
Annie1602
DoppelgangerPosty: 243
Dołączył(a):
Litry krwi: 29625

Białe piórko
Jesli Bonnie to tylko jedno zdanie ,,Zawsze i wszedzie oraz wszystkim ratuje tyłki''! Najlepsza, ze wszystkich!


o - (0 sekund temu)
_Ianowa_
Rada NieumarłychPosty: 447
Dołączył(a):
Litry krwi: 605

Białe piórko
Bardzo lubię.
Może i bywała irytująca, ale ma złote serce. Zawsze wszystkim pomogła, nie jednokrotnie się poświęcała się dla przyjaciół. Lojalna, odważna. w obecnym sezonie polubiłam ją jeszcze bardziej.


o - (0 sekund temu)
Kama
PierwotnyPosty: 635
Dołączył(a):
Litry krwi: 5980

Białe piórko
Bannie, mimo wszystko lubię ją, choć bywa czasami irytująca. Jej największą słabością jest, że była dla przyjaciół, o każdej porze dnia i nocy, mimo konsekwencji. Najwięcej namieszał jej w głowie profesorek Shane, który miał nierówno pod sufitem. Lekarstwo, Sillas i takie tam. Związek z Jerrym, niedorosłym emocjonalnie dupkiem, też jej nie wyszedł na zdrowie.
Co to znaczy odpowiedni czas klimacik, facet, no przyjaciel, kumpel. Pełny luzik,żadnych nacisków, przyrzeczeń wyrzeczeń. Śniadanka,naleśniczki, spacerki. To chyba wpływ Damona, wydobył z niej, prawdziwą Bonnie, która jest. Ale, znowu poświeciła siebie, nie myśląc o sobie. Szkoda, że nie będzie więcej niebiańskiej pary. Przyjemnie się oglądało kawałki z nimi..

1
 2 
 3 

Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.


Statystyki
Liczba użytkowników: 8015 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: mashafomychova
Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2022 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.