Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Postacie > Sarah Salvatore?
o - (0 sekund temu)
ange31
PotępionyPosty: 653
Dołączył(a):
Litry krwi: 1420

Białe piórko
Haha. I kto by się spodziewał. Nie wiem jak wy, ale jak tylko zobaczyłam murzynk3 w ciąży to od razu skojarzyłam dziecko z Sarą. Hehe. Mów mi wujek Stefan :D Ale jazda. Ciekawe czy dowie się, że to Damon zabił jej matkę. Kolejna antyfanka Damonka. Taki już jego los.


o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
Ludzie, dobę po premierze odcinka można było sobie podarować tytuł "Sarah Salvatore", który pojawia się na głównej stronie forum i spoileruje ludziom odcinek. Trochę myślenia by się przydało, wystarczyło dać tytuł "Sarah". ;/Dla mnie ta postać jest beznadziejna, nie widać pokrewieństwa, a w ogóle to na siłę ten wątek z Zachem - niby czemu Stefan odratował mu dziecko, po czym kazał mu zapomnieć? Bez sensu. Mógł go zahipnotyzować, by nie pamiętał, że Damon zabił żonę (?) i tyle. Umarła w wypadku czy coś, dziecko ocalili, jupi.
Sama Sarah jest mdła i w ogóle mnie nie ciekawi...


R.I.P. TYLER LOCKWOOD
o - (0 sekund temu)
She_Vamp
PierwotnyPosty: 149
Dołączył(a):
Litry krwi: 1365

Nie widać pokrewieństwa? Pomyślmy...bo Stefan , Damon i Zach są biali ,a matka byłą czarna? No tak, nie widać. No i nie wiemy czy Stefan nie zahipnotyzował go żeby zapomniał ,że Damon zabił mu kobietę bo chyba nie było o tym nigdy mowy. Może tak zrobił. Poza tym Stefan i Damon to naaaaprawdę dalecy przodkowie dziewczyny więc nie spodziewajmy się uderzających podobieństw.Zobaczymy co jeszcze z tego wyniknie :) może okaże się niewypałem ,a może jakiś ciekawy wątek się nam narodził.
o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
Chodziło mi o podobieństwo charakterów. Z wyglądu to się wdała w mamusię.
Stefan go zahipnotyzował, coś takiego powiedział w 6x04 bodaj Damon.
Sam Zach mówi w S1 "nigdy nie założyłem rodziny przez ciebie, Damon, blabla" - w sensie że bał się, że Damon kiedyś przyjdzie. ;/ Pytanie, czy to Stefan go tak zahipnotyzował, czy jakaś część Zacha podświadomie go powstrzymywała przed założeniem nowej rodziny, w obawie przed nową tragedią?
whatever, nie wzrusza mnie to, Sarah wydaje się taką samą wieśniarą jak np. Hejli i to nie jest pozytywne skojarzenie (pamiętacie, jak były ploty, że H. okaże się nieślubną córką Lockwooda? ;/). Mam nadzieję, że szybko zginie, a nie że Damon i Stefan będą się bawić w dobrych wujków. No i niespecjalnie mi się uśmiecha wizja, że Bon-bon wraca do życia, a Jer rżnie córkę Zacha na kanapie. ;/


R.I.P. TYLER LOCKWOOD
o - (0 sekund temu)
ange31
PotępionyPosty: 653
Dołączył(a):
Litry krwi: 1420

Białe piórko
A czy to mój problem, że ktoś odcinka nie oglądał. Ja jak odcinka nie oglądam, to nie wchodzę na forum. Robię to jak już obejrzę. No ale okej. Sory za ,,spoiler''. Jaka wizja Jera i Sary, bo ją posunął raz, czy dwa? Nie róbmy z nich już pary.Akurat to, że Jer bzyka wszystko co się rusza podoba mi się bardzo. Jakaś miła odmiana dla tej postaci. Co do podobieństwa Sary do Salvatorów, to nie skomentuje. Dlaczego niby mam doszukiwać się podobieństw? Rodzina jak z koziej dupy trąba. Siódma woda po kisielu. Nie sądzę by Stef się jakoś przejął tą dziewczyną, za to boję się, że zrobi to Damon, bo nieoszukujmy się, ma poczucie winy. Mam nadzieję, że jakoś fajnie rozwiną jej wątek, bo brakuje mi dobrej kobiecej postaci w tym serialu. No, ale co kto lubi.


o - (0 sekund temu)
IaNmanda
PotępionyPosty: 16
Dołączył(a):
Litry krwi: 905

Haha. Ty to umiesz jednak. Buźka, lalka :-* Dżulia spieprzy tą postać, tak jak kaxżdą inną w tym serialu. Ale może jeden sezon pociągnie. No ja też coś czuje, że Damon będzie w dupe jej wchodził, bo ostatnio okropnie sentymentalny się zrobił. A Jera i Bon-Bon to ja już niewidzę.
o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
@Ange - może nie Twój problem, ale jakaś uprzejmość obowiązuje. Ludzie czasem wchodzą np. tylko sprawdzić jedną rzecz, a tu po oczach im daje taki spoiler.

Dla mnie już prędzej Kai by się nadawał na Salvatore'a - oczekuję po członku rodziny głównych bohaterów jakichś cech wspólnych - tego samego poczucia humoru, podobnych upodobań, no cokolwiek. Może i siódma woda po kisielu, ale nie mogą nam wciskać obcej laski i buum! - "to jest stryjeczna (?) praprapramilion razy wnuczka Stefcia i Damona, kochajcie ją".
Stef ocalił jej życie, zanosząc jej matkę do Gilberta (?). Spieprzył je też, wymazując jej tatusiowi pamięć o niej.
Damon na bank będzie się poczuwać, Elka druga, bo ją nadgryzła. ;/ Jakby Damon nie mógł jej zabić, by "nie przypominała mu o tym, co zrobił" (jak z Zachem xD).
Wątek Jera - seksoholika jest ok, po prostu dopóki te laski nic dla niego nie znaczą, jest fajnie, ale jak się okaże, że to jakaś postać na dłużej i biedna Bonnie wróci tylko po to, by się przekonać, że już po wszystkim.. ech. ;/


R.I.P. TYLER LOCKWOOD
o - (0 sekund temu)
IaNmanda
PotępionyPosty: 16
Dołączył(a):
Litry krwi: 905

Akurat związek Jera i Bon nie bardzo mne obchodzi. Nielubię ich obojga, ale nie sądzę by Jer zakochał się w Sarze. Oczekujesz podobieństwa jakiejś tam ich prastryjecznej kuzynki, a dla mnie to nawet Damon i Stefan ne są do siebie podobni. Nie mówię tylko o wyglądzie. Bez sensu. Zresztą nieznamy Sary, może tak jak Stefek kocha wiewiórki, bądź jak Damon uwielbia kłopoty. Zobaczymy co przyniesie jej postać.
PS. Ange trzy wdechy proszę i bez scen mi tutaj :-) Obiecałyśmy, że będziemy grzeczne. Żadnych kłótni tylko Peace and Love :-)

 1 
 2 
3
 4 
 5 
 6 

Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.


Statystyki
Liczba użytkowników: 8008 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: Hermiona0011
Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2022 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.