Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Postacie > Katherine Pierce/ Katerina Petrova
o - (0 sekund temu)
Unrealistic
CzarownicaPosty: 11
Dołączył(a):
Litry krwi: 905

Katerina Petrova, lepiej znana jako Katherine Pierce była wampirem oraz sobowtórem Amary. Była główną postacią antagonistyczną w sezonie pierwszym i drugim. W sezonie piątym była jedną z głównych postaci. W 1864 roku poznaje Damona i Stefana Salvatore, którzy zakochują się w niej i zostają przemienieni w wampiry poprzez jej krew. Po 145 latach nieobecności, powraca do Mystic Falls, by ponownie spróbować pobawić się braćmi Salvatore. Katherine przemienia Caroline Forbes w wampira oraz wykorzystuje Masona Lockwooda do zdobycia kamienia księżycowego, który miał być kartą przetargową. W drugim sezonie dowiadujemy się również, że Katherine spędziła ponad 500 lat uciekając przed Klaus. W odcinku "Gone Girl" zostaje ostatecznie zabita przez Stefana.
____________________________________________________________

Katherine to moja ulubiona postać w TVD. Jest świetna. Ma charakter, piękna(moim zdaniem piękniejsza od Eleny), z pazurem. Bardzo pewna siebie, co bardzo mi się w niej podoba. Słodką parę tworzyli ona i Stefan. Niestety, kiedy ukazała swoje kły przy Stefanie, ten poczuł obrzydzenie(czytam książki, więc możecie nie wiedzieć o co chodzi). Ech, a bardzo im kibicowałam.
o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
Sypiała, bo mówiła Eliaszowi, że Klaus nie wrócił do niej na noc i Eliasz zrobił taką minę "no nie, ona z nim sypia, dlaczego on znowu zabiera mi babę, to nie fair".


R.I.P. TYLER LOCKWOOD
o - (0 sekund temu)
Diablicaaaa161
ŚwieżakPosty: 48
Dołączył(a):
Litry krwi: 210

Aaaa no tak, musiało mi to umknąć <3 XD Czasem jak sobie włączę na YT jakieś ich pojedyncze sceny to mam ochotę obejrzeć ich brutalną scenę łóżkową XD
o - (0 sekund temu)
patixx
ŚwieżakPosty: 153
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Niech KATH <3 wróci w tym sezonie <3
o - (0 sekund temu)
klayleythebest
ŚwieżakPosty: 8
Dołączył(a):
Litry krwi: 0

Uwielbiam Katherine pod każdym względem,mimo że podzieliła braci,chciała zabić Elenę,zabiła Caroline. Nina przy niej pokazała,że jest bardzo dobrą aktorką. Bardzo lubię Kath jako taką bezwzględną,która morduje ludzi,żeby zatańczyć ze Stefanem,ale kocham też Katerinę,która wzdryga się na wieść o Klausie,którego umówmy się, panicznie się boi. Chociaż to ten strach i uciekanie przed nim 500 lat sprawiło,że ona jest po prostu sobą.

 1 
 2 
 3 
4

Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.


Statystyki
Liczba użytkowników: 8008 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: Hermiona0011
Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2022 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.