Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Postacie > Katherine Pierce/ Katerina Petrova
o - (0 sekund temu)
Unrealistic
CzarownicaPosty: 11
Dołączył(a):
Litry krwi: 905

Katerina Petrova, lepiej znana jako Katherine Pierce była wampirem oraz sobowtórem Amary. Była główną postacią antagonistyczną w sezonie pierwszym i drugim. W sezonie piątym była jedną z głównych postaci. W 1864 roku poznaje Damona i Stefana Salvatore, którzy zakochują się w niej i zostają przemienieni w wampiry poprzez jej krew. Po 145 latach nieobecności, powraca do Mystic Falls, by ponownie spróbować pobawić się braćmi Salvatore. Katherine przemienia Caroline Forbes w wampira oraz wykorzystuje Masona Lockwooda do zdobycia kamienia księżycowego, który miał być kartą przetargową. W drugim sezonie dowiadujemy się również, że Katherine spędziła ponad 500 lat uciekając przed Klaus. W odcinku "Gone Girl" zostaje ostatecznie zabita przez Stefana.
____________________________________________________________

Katherine to moja ulubiona postać w TVD. Jest świetna. Ma charakter, piękna(moim zdaniem piękniejsza od Eleny), z pazurem. Bardzo pewna siebie, co bardzo mi się w niej podoba. Słodką parę tworzyli ona i Stefan. Niestety, kiedy ukazała swoje kły przy Stefanie, ten poczuł obrzydzenie(czytam książki, więc możecie nie wiedzieć o co chodzi). Ech, a bardzo im kibicowałam.
o - (0 sekund temu)
NataSzmont
CzarownicaPosty: 87
Dołączył(a):
Litry krwi: 805

Niech ona wróci! Pamiętniki są jakieś takie puste bez niej i jej intryg..
o - (0 sekund temu)
_Ianowa_
Rada NieumarłychPosty: 447
Dołączył(a):
Litry krwi: 605

Białe piórko
Generalnie lubiana przeze mnie postać. Mimo, że na wstępie miała minusa za słowa skierowane do Damona xD Lubiłam ją z Stefanem. Zawsze. Wg. mnie ona pasował do Niego bardziej niż Elena. Mimo, że była podła i bezwzględna miała w Sobie coś fajnego. Nie ukrywam, że to ogromna zasługa gry aktorskiej Niny. Kath była piękna, sexowna, silna, odważna, urocza, miała styl i klase. W sumie lubiłam ją również S5 jako człowieka. Jak opowiadała o swoim życiu, które też łatwe nie było, to nawet zrobiło mi się jej żal. Jej sceny z Stefanem _*_* mimo że za gościem nie przepadam zajebisty paring i straszna szkoda, że ją uśmiercili. brakuję mi jej w Pamiętnikach, uwielbiałam ją oglądać. Niedawno widziałam 2x08 i ta scena kiedy Damon i Stefan chcieli ją uśmiercić a okazało się, że jest powiązaną z Elką, genialna. Taką Kaskę lubiłam.


o - (0 sekund temu)
Karolinaxd
WampirPosty: 2736
Dołączył(a):
Litry krwi: 7170

Białe piórko
Genialna postać!
Nic dodać, nic ująć. ^_^o - (0 sekund temu)
TVDforever
PierwotnyPosty: 156
Dołączył(a):
Litry krwi: 665

Białe piórko
Moim zdaniem Julie Plec powinna troszkę do książki dodać i uśmiercić Elenę ,a Damon i Stefek powinni pozwiedzać Europę po pewnym czasie spróbują obydwoje ja ożywić ostatnie spotkanie tak na ok 1 godz pożegnanie .Elka połączy się z Katherine i ich ostatnim darem bd zamienić ich w ludzi ,a potem na zawsze oby dwie za znają pokoju że oby dwie powróciły do człowieczeństwa swych ukochanych i byłych.(Kat Stefcia-jej miłość ,a Elka-Damona). Powinni się zestarzeć bez innych postaci nadnaturalnych ponieważ Davina z TO zabiję Klausa i jak się okaże WSZYSTKIE wampiry co wy na mój happy end.<3
o - (0 sekund temu)
_Ianowa_
Rada NieumarłychPosty: 447
Dołączył(a):
Litry krwi: 605

Białe piórko
Prawdziwa Kaśka to jednak ta puki nie weszła w ciało Elki ;/


Posty scalone - Adria.


o - (0 sekund temu)
vampirka55
PierwotnyPosty: 68
Dołączył(a):
Litry krwi: 965

Jedna z moich ulubionych postaci <3
Niech ona wróci
o - (0 sekund temu)
WikLOVEwampires
ŚwieżakPosty: 100
Dołączył(a):
Litry krwi: 980

Katherine można określić jako kobietę zdecydowaną, zawsze dążącą do celu, sprytną, bardzo piękną, pozbawioną uczuć, ale w gruncie rzeczy też bardzo nieszczęśliwą. Katherine miała ok. 16 lat kiedy urodziła nieślubne dziecko, przypomnijmy, że żyła w 15 wieku, więc to dla ludzi był ogromny wstyd i hańba, dlatego po narodzeniu Nadii została wygnana z rodzinnej Bułgarii. Co dla tak młodej dziewczyny musiało być wielką próbą wytrzymałości. Nie poddała się i wyjechała do Anglii, gdzie jak sama twierdzi szybko się przystosowała, A następnie poznała przystojnego lorda Niklaus'a który pragnął jedynie złożyć ją w ofierze. Gdy Katerina uciekła zmieniając się w wampira, po raz kolejny została kompletnie sama. I nie poddała się. Potem widzimy historię Katherine już tylko jako bezwzględnej manipulatorki, która zniszczyła samą siebie. Podkreślając fakt, że się nie poddała mam na myśli, jak bardzo silną kobietą jest Petrova. Uwielbiam ją za to i jej historia jest jedną z najciekawszych w serialu według mnie.

 1 
2
 3 
 4 

Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.


Statystyki
Liczba użytkowników: 8008 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: Hermiona0011
Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2022 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.