Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Postacie > Mikael [ Sebastian Roche]
o - (0 sekund temu)
Kama
PierwotnyPosty: 635
Dołączył(a):
Litry krwi: 5980

Białe piórko

Patriarcha Rodziny Mikaelson, żona Esther. Dzieci Elijah, Rebeka, Kol, Fin, Henrik i ojczym Klausa. Mikael Pierwotny wampir, który poluje na wampiry. Zimny, agresywny, wybuchowy. Zdolny do wszystkiego, by osiągnąć upragniony cel. Przez tysiąc lat, Mikael próbował zniszczyć Klausa. Jest rządny zemsty na Klausie, że nie był jego synem. Na dodatek Klaus był synem wilkołaka, czyli jednego z tych przez, których postanowił, że jego rodzina zostanie wampirami. Powrócił z The Other Side dzięki Davinie.
Co sądzicie o tej postaci.

o - (0 sekund temu)
syl
HybrydaPosty: 283
Dołączył(a):
Litry krwi: 2595

Białe piórko
Aktualny Finn to wogóle jest z innej bajki, gdzie by to sie Ester musiała wypuścic do innej wioski żeby jej taki Finn sie pojawił to ja nie wiem :) hehhe
no aktor słabo dobrany, ale jak wydusi z siebie wiecej niż jedno zdanie to moze bedzie lepiej


KILL HER AND THE BABY, WHY SHOULD I CARE?!
o - (0 sekund temu)
Annie1602
DoppelgangerPosty: 243
Dołączył(a):
Litry krwi: 29625

Białe piórko
Uwielbiam tę postać :D Ale i tak go pewnie zniszczą. [*]


o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
syl - ahahahah ;D myślałam o Casparze Zafer, on troszkę odstaje od reszty wyglądem - za to uważam, że fajnie zagrał Finna. A Finn-murzyn to wiadomo, w uniwersum Julie postać spisana na straty..
Ciekawi mnie za to, czy Mikael to wątek na dłużej czy na 2-3 odcinki, kiedy to Hejli położy go na łopatki, jak miała to już przyjemność zrobić w S1. -_-


R.I.P. TYLER LOCKWOOD
o - (0 sekund temu)
Trissizmaribora
CzarownicaPosty: 67
Dołączył(a):
Litry krwi: 805

Białe piórko
Murzyno-Arab Adria ;-) Nieźle sobie Ester popodróżowała ;-) Sama też nieco przypomina Tajkę... To wszystko razem sprawia wrażenie kleconego na siłę (pewnie właściwi aktorzy mieli inne zajęcia) i nie daję temu wątkowi więcej niż 3-4 odcinki... Jedynie Mikael w tym gronie niezawodny :-) - co jak mam nadzieję wróży jego dłuższą i bardziej "soczystą" obecność w serialu :-)
o - (0 sekund temu)
syl
HybrydaPosty: 283
Dołączył(a):
Litry krwi: 2595

Białe piórko
o tak, jestem za obecnością Majkiego- ostatnio uratował Davine. Może być do czasu jak się będzie ganiał z dziećmi po mieście a jak żonę ukatrupi to już ma ode mnie Oskara.
Niech tylko Klausa nie rusza. :)
Myślę, że jednak nie jest na długo, bo ok 5-6 odcinka wchodzą nowe postacie, więc pewnie Majki i Esther już będą martwi na amen może tym razem.


KILL HER AND THE BABY, WHY SHOULD I CARE?!
o - (0 sekund temu)
She_Vamp
PierwotnyPosty: 149
Dołączył(a):
Litry krwi: 1365

Wciąż tajemnicza postać. Trudno go rozgryźć. Nie przepadał za Klausem zanim zostali wampirami a po przemianie to uczucie zwielokrotniło się do rozmiaru maniakalnej nienawiści. Miałam nadzieję,że może choć dla małej Hope okaże jakąś litość...
o - (0 sekund temu)
ange31
PotępionyPosty: 653
Dołączył(a):
Litry krwi: 1420

Białe piórko
Dał popis w ostatnim odcinku. Ależ on jest silny. Tzn wiedziałam, że jest potężny, ale to co zrobił z nożem Papcia, to przegięcie. Nawet Klaus sobie nie poradził, a ten dość, że odzyskał przytomność, to jeszcze sam sobie to ostrze wyjął. Geniusz. Ach nalepszy wątek jak dla mnie. Mam nadzieję, że Mikael zostanie z nami jeszcze jakiś czas. 1 
2
 3 
 4 
 5 

Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.


Statystyki
Liczba użytkowników: 8008 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: Hermiona0011
Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2022 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.