Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Postacie > The Trinity
5 listopad 2015 o 21:01:24 - (2584 dni temu)
LoveMikaelson
PierwotnyPosty: 12
Dołączył(a): 15 lip 2015
Litry krwi: 365

Co do serialu wniosą Aurora, Lucien i Tristan
8 listopad 2015 o 14:25:18 - (2581 dni temu)
WikLOVEwampires
ŚwieżakPosty: 100
Dołączył(a): 7 paź 2014
Litry krwi: 980

Według mnie pojawienie się ich było najlepszą rzeczą jaką można było zrobić w tym serialu! Wreszcie jakaś świeżość!

- Zacznę od Aurory, która jest mega charyzmatyczna, ma w sobie tyle uroku, ale przy tym nie jest mdła. Uwielbiam jej relacje z Klausem. Jak na teraz to jest mój ulubiony paring w obu serialach! Sama nie wiem jak to się stało i jak świetnymi aktorami muszą być Rebecca i Joseph, że nawet ich oddechy łączą się w niewyobrażalnie perfekcyjny sposób. Nie potrzebują jakichś sztucznych ulepszaczy, wystarczy, że na siebie patrzą, wystarczy, że się do siebie uśmiechają, wystarczy, że się dotykają, a ja nie mogę oderwać od nich wzroku, tyle w nich autentyczności!
Więc odpowiadając na twoje pytanie! Aurora wnosi trochę ognia do serialu, bo chyba większość się zgodzi, że od dłuższego czasu brakowało nam dobrej roli kobiecej, która na dodatek tak bardzo pasowała by do Klausa!

- Tristan natomiast wnosi do serialu magnetyczność jakiej jeszcze żaden z panów wcześniej nie zaprezentował. Bardzo mi się podoba to co powiedział Elijah 'Dokładniejsze byłoby stwierdzenie, że stworzyliśmy siebie nawzajem, ale tak... to ja go przemieniłem' Od razu można zauważyć jak bardzo osobowość Tristana oddziałuje na osobowość Elijahy. Szkoda tylko, że Plec nie pozwoliła nam wejść głębiej w ich relacje i zobaczyć jak Elijah go przemienił! A sam Tristan inspiruje mnie niesamowicie!

- Lucien jest bardzo fajną postacią! Jest takim typowym wampem, którego skrzywdziła dziewczyna ale ja będąc gimbem lecę na takie łzawe historie ;D
Troszkę mi przypomina Damona, który tak płakał za Katherine w 1 sezonie.
Więc do serialu wnosi napewno trochę zabawy, młodości, świeżości! Jego mieszkanie jest świetnie urządzone, idealnie pasuje do postaci , a serial wizualnie też na tym korzysta!Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.


Statystyki
Liczba użytkowników: 8047 ♥ Liczba tematów: 916 ● Liczba odpowiedzi: 22950 ● Nowy użytkownik: Paulq300
Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2022 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.