Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Postacie > Rebekah Mikaelson
o - (0 sekund temu)
syl
HybrydaPosty: 283
Dołączył(a):
Litry krwi: 2595

Białe piórko
Pierwotna wampirzyca, silna, buntownicza, kocha braci. Aktualnie poza NO. Ma wrócić.
Co o niej myślicie?
Czy powinna być w NO? czy powinna pomagać braciom? a może matce?
Z kim będzie? Marcel czy ktoś inny, a może poświeci się dla opieki nad Hope?


KILL HER AND THE BABY, WHY SHOULD I CARE?!
o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
Rebekah nie powinna była się zaprzyjaźniać z Hejli. Ja po 1x02 zrezygnowałam z TO m.in. dlatego, że dla mnie Bex była OOC. Bo Rebekah powinna nienawidzić z definicji każdej laski, ktora spała z klausem.


R.I.P. TYLER LOCKWOOD
o - (0 sekund temu)
Effy
PierwotnyPosty: 88
Dołączył(a):
Litry krwi: 815

Białe piórko
Według mnie Claire dobrze zrobiła odchodząc z TO.(i tak była by na drugim planie) Przynajmniej jej postać dużo na tym nie ucierpiała. No może oprócz obsesji, by być człowiekiem ale wątek ze zmianą ciała musiał się jakoś kleić.
Pomimo, że ta nowa aktorka jest dobra, to pierwotny to jednak pierwotny nie jakaś wiedzma i dlatego nie uznaje nowej Rebeki.

Wkurza mnie, że ten serial kręci się tylko wokół Klausa. Pewnie, że postać jest ciekawa, ale nie takie wątki i nie kosztem reszty pierwotnych.
Elijah stracił swój charakter przez niego, bo przez cały serial musi za nim latać, tak samo Rebekah.
Już nie wspominając o Esther, Mikaelu, Finnie i Kolu, którzy musieli zginąć jako ci źli bo byli niedobrzy dla biednego Klausa. Finn i Kol w ogóle nie dostali żadnej historii, bo przecież nie było by miejsca dla bachora Klausa i Queen.


o - (0 sekund temu)
Nynaeve
Nocny ŁowcaPosty: 457
Dołączył(a):
Litry krwi: 22040

Białe piórko
Serial kręci się wokół Klausa, bo od początku było mówione, że jego głównym wątkiem jest odkupienie Klausa. Jak ktoś nie doczytał albo sam z siebie myślał, że będzie inaczej to nie dziwię się, że teraz ma pretensje tylko do kogo?
Esther i Finn nie zginęli, bo zagrażali tylko Klausowi, ale także Rebece i Elijahowi. Chcieli ich pozamieniać w ludzi albo zabić. Finn miał swój duży wątek i moim zdaniem dużo lepszy niż można było się po nim spodziewać.
Kol też miał swój wątek plus retrospekcje by zadowolić fanów Buzolica.

Elijah lata za Klausem i Rebeką, bo widocznie nie ma nic innego do roboty. Bardziej wkurza mnie to, że wpieprza się pomiędzy Klausa, a jego córkę i chce odgrywać jakiegoś przybranego tatusia.

Co do Rebeki to nie akceptuję jej w ciele Evy. Wolę opcję, że wyjechała niż, że siedzi w innym ciele. Teraz Maisie dostała nową rolę w innym serialu i z tego co widzę też będzie tylko czasami pojawiała się w TO.
o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
To mogli serial nazywać "Klaus' Redemption" czy tam R jak Redempszyn, a oni nazwali go "The Originals" (czyli Pierwotni w liczbie mnogiej). I na pcozątku było gadanie, że to wspaniały serial o Pierwotnych. A potem się okazalo, że Pierwotny jest jeden (Pussy!Elijah), bo Rebekah wyjechana/w innym ciele, a Klaus to hybryda bawiący się w rodzinkę z Hejli i pomiotem. Finn był w ciele czarownika, Kol też. Esther pojawiła sie w swoim ceiele tylko po to, by zdechnąć i ocalić Nołpa, a Mikaela spierdolili na koniec, bo musiał córeczkę kochać. BUEH.

Ludzie chcieli spin offa od s3, ale chcieli go o Mikaelsonach. Nic dziwnego, że są zawiedzeni kierunkiem, w jakim dryfuje TO od pierwszych scen.


R.I.P. TYLER LOCKWOOD
o - (0 sekund temu)
Nynaeve
Nocny ŁowcaPosty: 457
Dołączył(a):
Litry krwi: 22040

Białe piórko
Niektórzy jak np. Finn bardziej się wykazali w ciele czarowników. Serial zaczynał z 3 pierwotnymi, a przewinęli się przez niego prawie wszyscy w takim czy innym ciele, nawet ci co już dawno ziemię gryzą. Co do przeskakiwania z ciała do ciała to moim zdaniem, jak już pisałam, Rebeka powinna zniknąć. Holt nie chce grać i do widzenia, a nie jakieś dawanie jej na finał, żeby zwiększyć oglądalność.

Jak dla mnie to w tej chwili po finale 2. sezonu mogliby zakończyć ten serial, bo już specjalnie mnie nie ciągnie do oglądania go. Pierwszy sezon mi się podobał i 2 tak do połowy. A oglądanie zrytej Freyi, pokrzywdzonego Eliasza, fikającej Daviny, naburmuszonej Hayley i Rebeki z ciele Evy nie zachęca mnie wcale. W oficjalnym opisie 3. sezonu jest, że ma się pojawić jakiś pierwszy stworzony przez Pierwotnych wampir, Davina i Marcel zarządzają NOLA, Freya pogrywa z braćmi. Mało ciekawe.
o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
Przez cały s1 było ich tylko troje, potem dwoje, bo Rebekah wyjechała. W S2 próbowali to naprawić, ale wciskanie ich do innych ciał i zmiana charakterów była bez sensu. Kol był Kolem tylko dlatego, że tak twierdził Kaleb, bo inaczej byśmy go nie rozpoznali. Freya, która jest bardziej niekanoniczna niż fanfiction kc'sów o Caroline rodzącej Klausowi dziecko, też nie polepszyła sprawy.
Ten serial od 4x20 i nowin o Nołpie nie miał racji bytu. Nadal go nie. I miec nie będzie.


R.I.P. TYLER LOCKWOOD
o - (0 sekund temu)
Nynaeve
Nocny ŁowcaPosty: 457
Dołączył(a):
Litry krwi: 22040

Białe piórko
Akurat tego Nołpa to tyle jest co kot napłakał. Cały pierwszy sezon był w brzuchu a teraz raz na 5 sekund go pokarzą o 3 odcinek. Zwykle to co zagraża Nołpowi to i reszcie zagraża.

 1 
 2 
3
 4 
 5 

Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.


Statystyki
Liczba użytkowników: 8008 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: Hermiona0011
Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2022 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.