Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Pomysły > Gra w rzeczywistym świecie
o - (0 sekund temu)
VampireDiaries
WampirPosty: 69
Dołączył(a):
Litry krwi: 835

Białe piórko
Powoli przymierzamy się do tworzenia "Wampiry vs Hybrydy", ale wpadłem na pomysł by osobną (ale połączoną) wersję grę również tworzyć dla osób aktywnych fizycznie (lubiących biegać i ćwiczyć), którzy równie aktywnie korzystają z urządzeń mobilnych.
Dzięki temu byłaby to (chyba?) pierwsza gra na świecie pod wszystkie platformy oraz rzeczywistość (nie pomylić z okularami rzeczywistości rozszerzonej).

O co chodzi?
Oprócz normalnej (komputerowej) wersji gry, gdzie można byłoby walczyć, zdobywać doświadczenie etc. byłaby wersja w rzeczywistości, gdzie biegało by się z telefonem lub tabletem po mieście lub małym lesie zbierało itemy, rozwiązywało zagadki i walczyło (tylko dotykając ekran).
Oczywiście wszystko to pokazywałoby się na wyświetlaczu, czyli naszymi oczami byłaby gra korzystająca z kamery, lokalizacji oraz czujników (np. orientacji), która na ekranie tworzyłaby różne obiekty 3d i postacie.
Ta wersja gry miałaby też swoich konstruktorów, korzystających nie tylko z rzeczywistości, ale także z map na których by zaznaczali itemy, zadania, neutralnych wrogów, sklepów z przedmiotami, bibliotekami magii itp.
A w niedalekiej przyszłości każdy bohater (użytkownik), korzystający również z zegarków aktywności fizycznej mógłby aktywnością rozwijać swoją postać biegając (+prędkość), ćwicząc (+siła) itp.

Jak myślicie czy taka wersja gry połączona z rzeczywistością ma sens i może Was zainteresować oraz zmobilizować do aktywnego działania?
Czy na dzień dzisiejszy to jest wariactwo?Zapraszam do odwiedzania i polubienia: demotywatory.net
Dzięki :)
o - (0 sekund temu)
szulu
Nocny ŁowcaPosty: 198
Dołączył(a):
Litry krwi: 1045

Białe piórko
A dalibyście radę coś takiego zrobić?


o - (0 sekund temu)
mikael
ŚwieżakPosty: 2
Dołączył(a):
Litry krwi: 980

Ktoś od PokemonGo chyba przeczytał Twojego posta rok temu i zgarnął w kit hajsu, więc śmiesznie xDD

Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.


Statystyki
Liczba użytkowników: 8018 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: Rita_starz
Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2022 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.