Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Pogaduchy > NAJGORSZY AKTOR/ NAJGORSZA AKTORKA W TVD/TO
o - (0 sekund temu)
MRS_MIKAELSON
BarbiePosty: 99
Dołączył(a):
Litry krwi: 1005

Białe piórko
Kto jest według was najgorszym aktorem lub aktorką w Tvd/To? Dlaczego? Podajcie scenę z najgorszym jego/jej występem.
Ja osobiście nienawidzę gry Phoebe Tonkin. Drewno i zdzirowate tiki. Ciekawa jestem, jak się dostała do serialu takiego jak TVD. Nie znoszę każdej jej sceny. Ugh.<3 NADRIA <3

o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
Fibi. Zdecydowanie Fibi. Bije na głowę nawet Stevena McQueena, który przynajmniej w S1 nie był skończonym drewnem.

Może wzbudzę hejty, ale mnie osobiście irytuje JoMo. Kiedyś uważałam go za dobrego aktora, ale moim zdaniem za bardzo szarżuje i gra, jakby robił za postać w sztuce Szekspira, jego styl gry jest taki zbyt afektowany, przesadzony, przerysowany. Nie nazwałabym go najgorszym aktorem, ale zdecydowanie daję mu żółtą kartkę.


R.I.P. TYLER LOCKWOOD
o - (0 sekund temu)
Nefin
Nocny ŁowcaPosty: 34
Dołączył(a):
Litry krwi: 2295

Białe piórko
Fibi, nasza Kłin wygrywa. Drażni mnie w niej wszystko począwszy od przygryzania wargi do dziwnej pozy w jakiej zazwyczaj stoi. Talentem pochwalić się raczej nie może, przynajmniej aktorskim, bo przypuszczam, że w innych sprawach jest utalentowana aż nad to ;]

Adria, z JoMo masz rację. W TO stracił 'to coś' czym oczarowywał w TVD. Chwilami jego gra jest strasznie sztuczna co mnie denerwuję.
o - (0 sekund temu)
flyhigh123
ŚwieżakPosty: 230
Dołączył(a):
Litry krwi: 990

Białe piórko
Ej, ale akurat w TVD Fibi dawała radę, bo rola Hayley wtedy, w czwartym sezonie taka była - laska miała być irytująca, tajemnicza i trudna do jednoznacznej oceny. Idealna rola dla aktorskiego drewna, chociaż ja akurat wtedy nie wiedziałam, że Tonkin jest aż tak beznadziejna. Wystarczyło jednak obejrzeć Pilota i 2-3 kolejne odcinku TO, później kilka scen na youtube i wyszło szydło z worka.

JoMo w TO jest straszny - też oceniam tylko na podstawie fragmentów z youtube. Ale jego gesty, mimika, wysławianie się... Dno, widać, że mu się nie chce.

Paul też ma momenty, w których mu się totalnie nie chce i gra na odpieprz, a po nim to widać szczególnie, bo jest niezłym aktorem i w TVD nieraz to pokazywał.

W samym TVD obecnie trudno ocenić - o palmę pierwszeństwa mogliby się bić Steven i Zach, który ostatnio ciągle ma minę, jakby chciał płakać (chociaż faktem jest, że dostaje same takie sceny do grania).

Dobra, żartowałam - oczywiście, że Fibi. Za całokształt, za wykreowanie postaci, która spieprzyła potencjał obu seriali (chociaż TO wyszło na tym dużo, dużo gorzej).
"Don't you worry, brother - our bond is unbreakable"
o - (0 sekund temu)
hannah
CzarownicaPosty: 306
Dołączył(a):
Litry krwi: 775

Białe piórko
Tonkin zdecydowanie! drewno totalne. nie lubię jej od samego początku. kiedy tylko pojawiła się w TVD było wielkie ugh. jej mimika cholernie mnie denerwuje :x.

a co do JoMo to też zauważyłam, że czasami jest jakby... przerysowany? ale może on taki ma być, nie wiem. chyba lubię to jego przerysowanie.


o - (0 sekund temu)
Amelka
ŚwieżakPosty: 16
Dołączył(a):
Litry krwi: 840

Award for worst actress goes to Phoebe Tonkin. Należy jej się za całokształt : gra, mimikę :O , sposób poruszania się. Gdyby można było wygrać złotą malinę w kategorii drewno roku, nikt by nie wygrał z Fibi.
W TO rzeczywiście gra aktorska JoMo czasami jest przerysowana, ale wystarczyło, że oczarował mnie w TVD i chyba już na zawsze zostanie moją love forever.
o - (0 sekund temu)
Vani
ŚwieżakPosty: 159
Dołączył(a):
Litry krwi: 700

Białe piórko
Fibi Fibi Fibi
a tuż za Steven a.k.a Jeremy
o - (0 sekund temu)
xandy
ŚwieżakPosty: 214
Dołączył(a):
Litry krwi: 450

Nasza droga, piękna, cudowna, najbardziej genialna (sarkazm) kłin srejli.
Co do JoMo też się zgodzę, w TVD był o wiele lepszy niż w TO, ale i tak go bije na głowę nasza Kłin srejli i malutka nołp.
Ach! I jak mogłabym zapomnieć o mojej szmacianej Cami! Zgroza totalna.

1
 2 
 3 
 4 

Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.


Statystyki
Liczba użytkowników: 8015 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: mashafomychova
Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2022 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.