Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Ogólnie o serialu > Co byście zmienili w TVD
o - (0 sekund temu)
lavenda1234
ŚwieżakPosty: 38
Dołączył(a):
Litry krwi: 460

Czy są jakieś wydarzenia lub momenty które zmienilibyście w tvd lub zęby wogóle się nie wydarzyły :

- Brak Klaroline i Stereloline zostawiłam bym Foorwoda
- Alaric byłby nadal martwy
- 4 sezon tvd byłby ostatni
- Elena nie zostaje wampirem
- Brak ciąży Hayley a orginals powinien być o ich przeszłości od narodzin do czasów obecnych
- Połączenie sił pomiędzy rodzinką Mikelson a drużyną Mystic Falls przeciwko Kai Parker
- Brak Morderstwa Finn i Sage wyjechali by post z Mystic Falls
- Na koniec 4 sezonu Damon byłby z Kath a Stefan z Rebeccą a Elenie zostały by wymazane pamięć o Braciach Salvatore i związałaby się z Mattem
- Brak lekarstwa na wampiryzm i sire bond
o - (0 sekund temu)
black_bird80
WampirPosty: 128
Dołączył(a):
Litry krwi: 185

Białe piórko
- Sirebond - kryste, cała sytuacja była strasznie niedorzeczna i wymyślona po to, żeby zaspokoić fanów Deleny, którzy tracili cierpliwość do trójkąta Stefan/Elena/Damon.
- The Cure - najgorszy wątek w historii tego serialu, bo przemienianie się z wampira w człowieka na żądanie odbiera dramatyzm/tragizm całemu serialowi, jego postaciom i ich rozterkom. Stefan chciał umrzeć/stać się człowiekiem do tego stopnia, że chyba po 140 latach tułaczki po świecie chyba by o nim usłyszał? Nie mówiąc już o tym, że cały serial zasadzał się na wyborze pomiędzy człowieczeństwem a nieśmiertelnością. Do dupy.
- Śmierć/pozbycie się dobrze napisanych, skomplikowanych postaci i tu mogę wymieniać bez końca: Isobel, wujek John, ciocia Jenna (nigdy im tego nie wybaczę), Anna, Pearl (ta dwójka zapowiadała się bardzo obiecująco, do dziś żałuję, że nie pokazali konfrontacji Katherine i Pearl po latach), Rose, Lexi, Sage, Meredith.
- Alaric nie wróciłby do żywych w 4 czy 5 sezonie.
- Pierwotna rodzinka wyjechałaby z MF wcześniej niż końcówka 4 sezonu, może w połowie 3.
- Katherine nigdy nie zostałaby człowiekiem, a na koniec związała z Damonem, Elena zaś skończyła jako żona jakiegoś anonimowego kolesia (z Mattem jej nie znosiłam), Matt zostałby w MF i założył rodzinę o jakiej zawsze marzył, ale nie zostałby szeryfem. Stefan i Lexi wyjechaliby w stronę słońca zwiedzać świat, to samo z Caroline (może w towarzystwie Enzo). Bonnie pewnie zostałaby na starych śmieciach, ucząc nowe czarownice i rozwijając swoje umiejętności. Tyler może zostałby burmistrzem śladem ojca.
- Cały sezon 5 odszedłby do lamusa: Silas, wątek podróżników, Nadia w ogóle by nie istniała, jako córka Kat urodziłaby dziecko i zmarła, bez wiedzy o nadnaturalnych zjawiskach, Augustine.
- To samo z 6: zero Steroline, heretyków, sabatu Gemini, Jo (która zaraz po Vicky była jedną z najbardziej irytujących postaci w serialu), raka Lizz, Delenowatej galarety, i co najważniejsze - nigdy nie przywrócono by do życia Lily Salvatore - to był jeden z najgorzej przeprowadzonych wątków w całym serialu. Powinni trzymać się tego, że ich matka umarła jako człowiek.
- TVD zakończyłoby się po sezonie 4.
Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.


Statystyki
Liczba użytkowników: 7961 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: yoo_ta_
Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2022 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.