Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Ogólnie o serialu > Przeżyjmy to jeszcze raz!
o - (0 sekund temu)
flyhigh123
ŚwieżakPosty: 230
Dołączył(a):
Litry krwi: 990

Białe piórko
Czytając wpisy na forum i na stronie można dojść do wniosku, że szósty sezon raczej nie przypadł do gustu większości fanów TVD, a na pewno mógłby być znacznie lepszy.

Z tego powodu pomyślałam, że dobrze byłoby przypomnieć sobie wszystko to, za co kilka lat temu pokochaliśmy The Vampire Diaries i "zorganizować" na forum wspólny re-watch serialu.

Jeśli ktoś jest chętny i ogląda akurat starsze odcinki - zapraszam do dzielenia się wrażeniami. Może dostrzeżecie coś nowego? Napotkacie jakąś wpadkę/pomyłkę fabularną/odniesienie do jakiejś sceny w późniejszych odcinkach? Dostrzeżecie głębię postaci, pairingów?

Miłego oglądania, dobrze będzie sobie to wszystko jeszcze raz poukładać ;)

PS. Nie martwcie się, to tylko 133 odcinki po około 40 minut każdy, więc oglądanie zajmie Wam jedynie 5320 minut, czyli niecałe 4 doby :D

"Don't you worry, brother - our bond is unbreakable"
o - (0 sekund temu)
_Ianowa_
Rada NieumarłychPosty: 447
Dołączył(a):
Litry krwi: 605

Białe piórko
Nie no wg. mnie Caroline z Klausem miała pewną chemię. jednak spojrzenia, gesty sprawiały, że nawet mogło by się na nich miło patrzeć, ale u mnie się nie da bo nienawidzę Caro.
Np dla mnie Forbes nie miała chemii z Mattem, on zawsze był za Eleną, ale z Tylerem miała. ogromną. Nie lubię stwierdzeń, że ich związek to tylko seks był, ale to inny wątek. :D
Ze Stefanem za to nie mam siły ich oglądać razem, bez komenatrza.

wgl oglądalam 3x23 i stwierdzam, że był to zajebisty finał. Cały trzymał w napięciu. Jak cały sezon, był ogromnie zaskakujący :Do - (0 sekund temu)
_Ianowa_
Rada NieumarłychPosty: 447
Dołączył(a):
Litry krwi: 605

Białe piórko
Tak sobie myśle, że większę emocje widziałam, jak Caroline powiedziała na tym pożegnaniu, Tylera że " zawsze go kochala, wszyscy go kochaliśmy " niż jej wyznanie miłosne do Stefana XDD 1 
 2 
 3 
 4 
 5 
6

Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.


Statystyki
Liczba użytkowników: 8008 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: Hermiona0011
Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2022 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.