Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Film, kino i telewizja > Riverdale.
o - (0 sekund temu)
_Ianowa_
Rada NieumarłychPosty: 447
Dołączył(a):
Litry krwi: 605

Białe piórko
Ktoś ogląda? Aktualnie leci 2 sezon :)


o - (0 sekund temu)
black_bird80
WampirPosty: 128
Dołączył(a):
Litry krwi: 185

Białe piórko
Oglądam teraz 3x14 i sama się dziwię po co. Nic w tym serialu nie ma sensu, niemal każda postać za wyjątkiem Freda i Popa jest irytująca, nikt nie ma kontaktu ze sobą (mam uwierzyć, że FP pozwoliłby Alice spokojnie przyłączyć się do sekty? Bez jaj!), nie wspominając już o tym, że większość postaci albo zgłupiała albo zachowuje się w nietypowy dla siebie sposób. Jughead jako przywódca gangu jest po prostu śmieszny. Cieszę się, że Varchie się rozpadło, bo nie szło ich razem zdzierżyć. W ogóle, cała rodzina Veroniki jest pojebana i mocno przesadzona, jakby żywcem wyjęta z telenoweli. Betty w tym swoim zadufaniu w sobie budzi we mnie tak żywą antypatię, że mam ochotę walnąć ją w twarz za każdym razem, kiedy widzę ją na ekranie. To samo mam z Alice, Jugiem, Archiem, Veronicą i Kevinem. Nikt w tej szmirze nie zachowuje się normalnie i to już serio zaczyna człowieka męczyć. Dosłownie nie ma komu kibicować, bo każda postać jest denerwująca.

Oglądałam to gówno głównie dla Cheryl, ale odkąd spiknęli ją z Toni jej postać zeszła na psy (co mnie absolutnie nie dziwi, w telewizji zawsze to robią lesbijskim związkom. Broń boże żeby Choni przyćmiło główną czwórkę, nie?) i rzuca tak żenującymi tekstami, że aż mnie dreszcze przechodzą.
Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.


Statystyki
Liczba użytkowników: 7961 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: yoo_ta_
Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2022 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.