Zwiastun "V Wars" - nowego serialu z Ianem Somerhalderem

Nynaeve    19 listopad 2019    0
Platforma Netflix opublikowała zwiastun jednej ze swoich najnowszych produkcji - serialu "V Wars" opartego na bestsellerowej opowieści autorstwa Jonathana Maberry'ego.


W serialu Ian Somerhalder wcieli się w rolę doktora Luthera Swanna, który wkracza w świat niewyobrażalnego horroru, gdy tajemnicza choroba zamienia jego najlepszego przyjaciela Michaela Fayne'a w morderczego drapieżnika, który żywi się innymi ludźmi. Wraz z rozprzestrzenianiem się choroby coraz więcej ludzi przechodzi transformację, społeczeństwo rozpada się na wrogie obozy walcząc z normalnymi ludźmi przeciwko rosnącej liczbie "wampirów". Swann ściga się z czasem, aby zrozumieć, co się dzieje i znaleźć lekarstwo na wirus wampiryzmu, podczas gdy Fayne dąży do tego, by zostać przywódcą krwiopijców.

W serialu występują także: Adrian Holmes (Arrow) jako Michael Fayne, Peter Outerbridge (The Umbrella Academy) jako Calix Niklos, Laura Vandervoort (Bitten, Smallville) jako Mila Dubov, Kyle Breitkopf (The Whispers) jako Dez, Jacky Lai (Beyond) jako Kaylee Vo i Kimberly-Sue Murray (Shadowhunters) jako Danika.

Premiera serialu 5. grudnia 2019.


[YOUTUBE]
Tagi: Ian Somerhalder, V Wars
Kategoria: VampireDiaries > Inne

Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (0)
Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2022 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.