Zwiastun filmu "Then Came You" z udziałem Niny Dobrev

black_bird80       2
W sieci pojawił się zwiastun "Then Came You" z udziałem Niny Dobrev (Elena Gilbert), która wciela się w rolę Izzy, pięknej lecz niedostępnej stewardessy, będącej obiektem westchnień głównego bohatera.[YOUTUBE]Hipochondryk pracujący na lotnisku jako bagażowy zmuszony jest do skonfrontowania się ze swoimi lękami, kiedy brytyjska nastolatka z nieuleczalną chorobą namawia go do pomocy w spełnieniu jej ekscentrycznej listy życzeń.
Tagi: Nina Dobrev
Kategoria: VampireDiaries > Inne

Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (2)
black_bird80 - o - (0 sekund temu)

Film niezły, aczkolwiek strasznie przewidywalny (bardzo dużo ogranych tropów). Nie spodziewałam się, że Nina będzie w nim miała tyle scen, bo w zwiastunie się na to nie zapowiadało. Maisie i Asa tworzą całkiem zgrany duet.

hopeless_penguin - o - (0 sekund temu)

Co jak co, ale ten film akurat wygląda nieźle. Niekoniecznie mnie jarają historie o umierających nastolatkach, ale przynajmniej nie idiotyczna komedia z humorem na najniższym możliwym poziomie.

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2021 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.