Dyskusja na temat 2.19- ''Klaus''

Annie1602    17 czerwiec 2018    4
Zapraszamy do wspólnego oglądania i komentowania 19 odcinka 2 sezonu TVD.


Aby przygotować się do oglądania 19 odcinka 2 sezonu pt. ,,Klaus'' polecamy zapoznać się z poniższymi materiałami:

*Zdjęcia promujące
*Zwiastun


[YOUTUBE]*Opis odcinka

KLAUS ZOSTAJE UJAWNIONY – Stefan i Damon są wściekli gdy odkrywają, że Elena sprzeciwiła się im obydwu w celu sprzymierzenia się z nowym sojusznikiem oraz przejęcia kontroli nad planem wymanewrowania Klausa. Nieporozumienie w kwestii tego jak chronić Elenę prowadzi do narastającego napięcia między braćmi Salvatore. W tym samym czasie Stefan ma pełne ręce, próbując ochronić przerażoną oraz zdezorientowaną Jennę. Retrospekcje do roku 1491 ujawniają sposób w jaki Katherine została przedstawiona Klausowi oraz Elijahowi oraz pochodzenie klątwy kamienia księżycowego. Elena odkrywa nową, szokującą informację na temat motywów Klausa..


Reżyseria: Joshua Butler
Scenariusz: Kevin Williamson & Julie Plec
Pierwsza emisja: 21.04.2011r.
Oglądalność: 2.70 mln


*Lista utworów z 2.19

1.Foster The People „Helena Beat”
2.Doves „Compulsion”
3.Lykke Li „Get Some”
Tagi:
Kategoria: VampireDiaries > Inne

Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (4)
black_bird80 - 1 październik 2018 o 21:06:07 - (1524 dni temu)

Sceny Elki i Elijasza nawet fajne, jednak retrospekcje w tym odcinku są (były?) wyjątkowo nieciekawe. Jakoś mnie nie ciągnęło, żeby poznać Klausa bo chyba podświadomie wiedziałam, że tak czy siak aktor mi się nie spodoba (było coś wtedy w JoMo co mnie odpychało, dopiero z czasem do niego przywykłam. Dla mnie był chyba wtedy zbyt dziecinny do roli tysiącletniego wampira przed którym wszyscy trzęsą portkami). Cały odcinek był dla mnie trochę bez polotu, a i Stefan zrobił się trochę zbyt nadopiekuńczy, co mnie niepomiernie wkurzało.

Remember_Klabekah zgadzam się, kiedyś te trailery były bardziej dynamiczne i przede wszystkim - tajemnicze i rzeczywiście zachęcały widza do obejrzenia odcinka.

Remember_Klabekah - 5 lipiec 2018 o 13:36:52 - (1613 dni temu)

Ja tak zupełnie z innej beczki: zauważył ktoś, że teraz nawet nie chce im się pisać porządnego opisu ani montować zwiastunów? Nie wiem na ile jest to kwestia twórców a na ile niskiego budżetu marketingowym, ale jak dla mnie to w tej chwili wszystkie zwiastuny i opisy brzmią i wyglądają niemal identycznie, więc nie dość, że właściwie nie wiadomo co może się wydarzyć w kolejnym odcinku i co jest jego siłą napędową to jeszcze zniechęcają do jego oglądania. To się zaczęło właśnie w późniejszych sezonach TVD, dlatego o tym teraz wspominam. Zupełnie jakby Plec rzucała nam ochłapy pewna swojej pozycji i tego, że nie straci oglądalności. Miło jest wrócić do tych odległych, choć niewątpliwie nostalgicznych czasów, gdy im wszystkim się naprawdę chciało. I mówię tu zarówno o ekipie filmowej jak i obsadzie. A ten odcinek uwielbiam. Damon ze swoją pokręconą logiką, tajemniczego Elijah i zaufanie rodzące się między nim i Eleną. Chociaż zawsze uważałam ją za girl of Salvatore brothers nie mogłam oprzeć się wrażeniu, że z Elijah stworzyłaby naprawdę ciekawą dynamikę. Byli materiałem przynajmniej na przyjaciół. No i Damon przyznający, nie wprost, ale mimo wszystko, że pragnie Eleny. To chyba był pierwszy raz, gdy to powiedział tak dosadnie.

maladict - 26 czerwiec 2018 o 0:02:24 - (1622 dni temu)

Cóż, ten odcinek nie należy do moich ulubionych. Pojawił się Klaus w skórze Josepha Morgana i była to niechęć od pierwszego wejrzenia.
Spacerki Eleny i Elijah nawet miło się oglądało, tudzież wyprawę Damona i Andie do dziupli Alarica.
No i największa ściema sezonu - klątwa Słońca i Księżyca nie istnieje, he he he !

Adria - 17 czerwiec 2018 o 22:17:52 - (1630 dni temu)

Jedno jedyne słowo: ELEJAH <3 <3 <3 to był ich odcinek.


Btw, wgl to jest jeden z lepszych odcinków TVD i jedne z najlepszych retrosów, mimo że zarówno Klaus, jak i Eliasz wyglądają na nich jak upośledzeni w tych perukach.

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2022 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.