Videoclip nowego singla Michaela Malarkey

Dabien    14 czerwiec 2018    2
14 czerwca miała miejsce premiera klipu do nowego singla odtwórcy roli Enzo w serialu "The Vampire Diaries" Michaela Malarkey. "Captain Solitaire" jest jednym z trzech utworów na wydanej w maju mini albumie, a usłyszeć je mogliśmy na jego koncercie, który miał miejsce 5 czerwca w krakowskim klubie Zet Pe Te. O procesie powstawania klipu Michael opowiedział FolkRadioUK.[YOUTUBE]„Miałem tydzień wolnego w Atlancie pomiędzy końcem zdjęć do "Blue Book" a próbami koncertowymi w Londynie, mój zespół powiedział, że potrzebujemy jakiegoś video do wykorzystania, ale sądziłem, że nie mamy na to czasu. Powiedzieli, że wystarczy telefon, jakieś pomieszczenie i mamy nagranie, które potem wykorzystamy. Wtedy przypomniałem sobie o teatrze, który rezerwowałem przy okazji nagrywania innego klipu w 2015, który niestety nie wypalił. Nadine zarezerwowała wszystko i mogliśmy kręcić film. Poprosiłem mojego dobrego kumpla Geoff'a Shotz'a, by nakręcił kamerą kilka ujęć w różnych stylizacjach, które wykorzystywaliśmy. Wykorzystując utwór "Captain Solitaire" chciałem, by video było proste, chociaż pomysły zaczęły przychodzić mi do głowy ostatniej nocy i wtedy utworzyłem konkretny koncept pasujący do tematu. Kręciliśmy lustrzanką, a że nasz zespół był mały, a pomieszczenie bardzo ciemne, musieliśmy kombinować z różnymi trikami filmowymi oraz efektem pryzmatu, który był pomysłem Shotz'a - wszystko ostatecznie wyglądało niemal jak sen, co pasowało idealnie do klimatu piosenki. Zabrałem wszystkie nagrania do Londynu i Adam Brown, który robił moje poprzednie klipy, wziął je na warsztat. Zrobiliśmy to w ostatniej chwili dzięki wspólnemu wysiłkowi i dobrej zabawie. Nie lubię mówić o znaczeniach, ale mam nadzieję, że widzowie doświadczą tego, co miałem na myśli. Video mówi samo za siebie.”
Tagi: Michael Malarkey Captain Solitaire
Kategoria: VampireDiaries > Inne

Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (2)
Dabien - 17 czerwiec 2018 o 22:18:56 - (1630 dni temu)

Zgadzam się z Adrią i również polecam koncerty Michaela, bo są genialne. Wykonania są świetne, Michael w trakcie koncertu bawi się swoją muzyką. Ma też dobry kontakt z publicznością, dużo z nami rozmawia, a nie tylko w polskim stylu "Jak się bawicie?", a jest przy tym naturalny i mega zabawny.

Adria - 17 czerwiec 2018 o 22:05:09 - (1630 dni temu)

Ja polecam wszystkim koncerty Michaela, nie dość, że fajna atmosfera, że Michael jest super, to jeszcze dopiero wykonania live oddają całą sprawiedliwość piosenkom i warsztatowi Michaela jako muzyka i piosenkarza ;) Ta piosenka w wersji studyjnej jest naprawdę dobra, ale na żywo była świetna <3

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się.
© Copyright 2014-2022 VampireDiaries.pl
Do góry - Pełna wersja serwisu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.