Oskary 2018!

Annie1602    8 marzec 2018    37
Kat Graham, Phoebe Tonkin i Nina Dobrev, czyli aktorki z ''Pamiętników wampirów'' pojawiły się na imprezach przed i po Oskarowych. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.


2018 VANITY FAIR OSCARS AFTER-PARTY- 4 marca


11th Annual Women In Film Pre-Oscar Cocktail Party 2 marca


Tagi:
Kategoria: VampireDiaries > Inne

Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (37)
black_bird80 - 12 marzec 2018 o 21:57:04 - (103 dni temu)

jprdl, co Nina ma na sobie? Wygląda jak podstarzała hipiska xD

hopeless_penguin - 11 marzec 2018 o 22:00:08 - (104 dni temu)

Mnie nadal śmieszą te żarty. Bardzo. XD A jeszcze bardziej śmieszy mnie ból dupy ludzi o nie XDD.

Dabien - 11 marzec 2018 o 20:28:29 - (104 dni temu)

@Fly ja jedyne co analizuje ostatnimi czasy to ilość chlorofilu w komórkach krasnorostów w próbkach suchych i mokrych o różnym stopniu naświetlania.

flyhigh123 - 11 marzec 2018 o 20:12:00 - (104 dni temu)

Hm, ja to ocenilam przez moje zboczenie zawodowe i z punktu analizowania wyników wyborow w ostatnich latach w krajach szeroko rozumianego Zachodu:p ale pewnie dlatego mamy inne odczucia, ze inna czesc spoleczenstwa chodzi na wybory, a inna ohlada i komentuje w necie seriale.

Dabien - 11 marzec 2018 o 19:26:25 - (104 dni temu)

Serio Fly, bo ja mam wrażenie, że jest właśnie na odwrót. Ludzie się cieszą, że w każdym serialu jest wątek lesbijski, role postaci historycznej, która na 98% była biała dostaje czarny, Friendsów oskarża się o homofobizm z powodu żartów, które 20 lat temu wszystkich śmieszyły, a serial opowiadający o problemach nastolatków z lat 90 skupił się na jednym problemie czyli lesbijstwie głównej bohaterki. Także raczej poprawność polityczna żyje i ma się dobrze.

flyhigh123 - 11 marzec 2018 o 17:46:00 - (104 dni temu)

Oscary tez stracily duzo w oczach widzow tym, ze od kilku lat to byl konkurs na najbardziej poprawny politycznie a nie na najlepszy film. A ze ludzie na swiecie i w USA maja juz dosc tej zzopki z poprawnością to przez to Oscary przestały byc wyznacznikiem czegokolwiek.

sevendays - 11 marzec 2018 o 14:22:30 - (104 dni temu)

sorry... Madonna całowała Britt i Christinę na VMA ;)

sevendays - 11 marzec 2018 o 14:18:44 - (104 dni temu)

@Dab o tym mówię, tam nie trzeba wyglądać, tam trzeba mieć kreację i tego się zawzięcie trzyma Akademia. Tej swojej wyjątkowości i elitarności. Nie pomoże im pizza, bo dali za nią 1000 dolców napiwku, co oczywiście podkreśliło jeszcze bardziej, że są hojni dla plebsu. Świat owszem, uśmiechnął się do tego gestu, ale swoje pomyślał.
EMA nie potrzebuje pizzy i selfie bo tam to standard i standardem jest to, że Madonna całowała się bez zażenowania podczas wystąpienia z Britney Spears i Christiną Agiuilerą na oczach Justina Timberlake'a tuż po zerwaniu jego i Brit hahaha ale to jest ludziom bliższe niż elitarność Akademii. Tam jest zwyczajnie sztywno i śmierdzi formaliną.
Oscary to przeżytek, i wszyscy to wiedzą, ale prestiż nie pozwala nimi wzgardzić. Poza tym to branża jak każda inna, trzeba poważać kolegów po fachu, tak jak w wojsku podczas wojny pomimo że generał jest jeńcem w rękach generała przeciwnego państwa, ten nadal poważa jego status wojskowy. Kiedy Stalinowi oferowano wymianę jego syna szeregowego żołnierza Armii Czerwonej, na generała obcego wojska, ten zwyczajnie odmówił. Nie wymienia się Generała na szeregowego. Tak samo jest z lekarzami, nauczycielami, prawnikami itp.
A showbusiness jest z najgorszy xD tam elita nadal jest elitą, a plebs jest tylko do zabawiania i przyciągania publiczności. Oni nie wymienią siebie na gwiazdki serialowe, poza tym seriale mają swoje eventy i rozdania nagród, więc pytanie nasuwa się samo, po co ich zapraszają? I tu koło się zamyka, bo ich potrzebują, ale w życiu ich nie posadzą na swoim miejscu.

Dabien - 11 marzec 2018 o 10:17:43 - (104 dni temu)

@sev Oscary widziały już chyba gorsze kreacje, więc gdyby zrobić jakieś zestawienie ze wszystkich edycji to uplasowałyby się gdzieś połowie. Aczkolwiek lepiej by to wyglądało gdyby Kat i Fibs zamieniły się sukienkami, może wtedy Fibi nie wyglądałaby jak worek kości, a jej sukienka podkreśliłaby ładne kształty Kat.
Z jednej strony masz racje Sev z tym, że starają się odmłodzić widownie, dlatego spraszaja ulubieńców z telewizyjnych ekranów, ale oni jedynie brylują na tych imprezach okołooscarowych, na same Oscary dalej wchodzi jedynie elita i w kółko nominują jedne i te same osoby, i dalej nawet pomimo braku żadnej nominacji jedne i te same osoby są na gali, rzadko kiedy widać nową twarz, dlatego ja byłam w szoku widząc Kelly Marie Tran i Oscara Isaaca wręczającego nagrode razem z Markiem Hamillem, ale głównie robili dla niego za tło.

sevendays - 11 marzec 2018 o 1:14:33 - (105 dni temu)

Poza tym, znać to mam na myśli wiedzieć o czym jest i jaki jest jego przekaz, a nie znać tytuł ^^

sevendays - 11 marzec 2018 o 1:01:55 - (105 dni temu)

No to ci się chwali, ale nie sądzę że większość ludzi w twoim wieku zna te filmy, a już na bank aktorów w nich grających.

Jak to się mówi w marketingu, "nie ważne co mówią, ważne ze mówią" i na to właśnie postawiła Akademia, pomimo swojego prestiżu. Jej potrzebne są plotki i lekkie skandale, żeby wrócić na TOP. Stąd ten biedny facet z pizzą, który dostał 1000 dolców napiwku. Jakie to szlachetne i wspaniałomyślne ^^ Oni starają się przyciągnąć widzów właśnie po to, żeby poplotkować w co był kto ubrany, jak się zachowywał ( bo wiadomo, że jak wpuszczą plebs to będzie o czym pogadać) i co powiedział na temat drugiego. Na innych galach się to tak nie liczy jak na tej. Kto tam patrzy w co była ubrana Nina na Teen Choice? WSZYSCY ^^ ale to co ma na Oscarach jest najważniejsze, bo to przecież Oscary ^^ a sama Nina, przyciągnie młodych żeby ją skrytykowali, bo młodzi i głupi, albo zaściankowi, nie znajO się xD Bo przecież na Oscarach to trzeba mieć kreację, a nie wyglądać. Wyglądać to ona musi na Teenach. Jakby się tak pojawiła na Teenach, to by ją wyśmiali hahaha i wtedy byłoby faux pas xD a tu nie, tu ma kreację xD

Adria - 10 marzec 2018 o 23:57:06 - (105 dni temu)

"Kto dziś urodzony w latach 90 wie co to jest West Side Story, albo chociażby Angielski Pacjent. Nie mówiąc już o RainManie, Locie nad kukułczym gniazdem czy Czułych słówka,"
no ja znam 4/5, choć oglądałam tylko RainMana i kawałek Angielskiego Pacjenta ;p

Ale bardzo ciekawe i fajne jst to, co napisałaś o galach, rzeczywiście coś w tym chyba jest. Mnie oscary jako gala i jako nagrody wgl nie jarają, tak szczerze, jedyne co mnie tam interesuje, to outfity na czerwony dywan. W tym roku 90% z nich bylo wg mnie kiepskich a przynajmniej nieodpowiednich do okazji i /lub figury konkretnej aktorki. ;p

sevendays - 10 marzec 2018 o 23:24:27 - (105 dni temu)

Wbrew powszechnej opinii, że gwiazdki serialowe są mało znane, to fejk. Oscary, to najbardziej prestiżowe rozdanie nagród i równie stare co Stary Testament. Oni od kilku lat pracują nad odświeżeniem wizerunku. Czytałam o tym bo pisałam analizę w pracy. Stąd ta pizza i selfie na jednym z ostatnich rozdań. Oscary zaczynały się kojarzyć z czymś niedostępnym dla zwykłego aktora, których jest teraz tak wielu, i ponieważ kanony zaczynają się kończyć, więc Akademia postanowiła zrobić odnowę biologiczną. Zapraszają na galę gwiazdki seriali, żeby przyciągnąć młodą publiczność, a tym samym dać szansę i otworzyć się na młodszego widza i aktora. Dziś ciężko jest zabłysnąć. W zeszłym roku wg Billboard, kobietą roku została Madonna (2016), a w tym (2017)? Selena Gomez!!!
Jest mnóstwo produkcji i tyle samo wytwórni, nie tak jak kiedyś: Metro Goldwyn Mayer, Paramount, Warner Bros i DreamWork Pictures i jeszcze Universal. Dziś wytwórni jest około 70!!! Jeśli każdego troku każda wypuści !jedną! produkcję ( a wiemy, że jest ich krocie więcej)to już jest tłok! Akademia stara się nie odejść do lamusa, pomiędzy wszystkimi nagrodami jakie stworzyło nowe pokolenie. EMA, itp, z tego co pamiętam jest ich sporo i tego boi się Akademia. Zestarzeli się, nie ma co ukrywać. Niebawem będą bazować na tych gwiazdkach. Poza tym przyznajcie, oglądaliście Oscary??? Ja nie :/ a kiedyś czekało się na to jak na coś niesamowitego. Byłam kiedyś w Cannes, podczas Palm, niesamowita masakra. Ludzie zjeżdżają się tam tylko po to żeby być w tym samym mieście co gwiazdy, podczas gdy Oscary są niedostępne jak twierdza Saurona, a przecież niewiele młodsze są Palmy od Oscara.
Nina, Kath i Fibs są wizerunkiem młodego pokolenia serialowych dzieci sprzed laptopa. TVD leciało prawie 10 lat!!! To coś znaczy, bez względu na to co kto sobie o TVD myśli. Kto dziś urodzony w latach 90 wie co to jest West Side Story, albo chociażby Angielski Pacjent. Nie mówiąc już o RainManie, Locie nad kukułczym gniazdem czy Czułych słówka, NIKT. Ledwo Titanica pamiętają a Leo już pod pięćdziesiątkę będzie dobijał xD A to niestety przekłada się na PIENIĄDZE :D
Nie zmienia to faktu, że dziewczyny wyglądały fatalnie. Wszystkie, bez wyjątku. Fibs coś zrobiła z cyckami, Nina ma anoreksje i wygląda jak facet a Kat, jest gruba jak beczka w tej czerwonej sukni :/

Dabien - 10 marzec 2018 o 13:44:51 - (105 dni temu)

Przy takiej ilości imprez na jakiej Nina i Kat się pojawiają to obie dawno by zbankrutowały, więc prędzej dostają zaproszenia. Zauważyłam, że jak Kat ma na sobie okulary przeciwsłoneczne, to promuje tą firme z okularami, a ma je na co drugiej imprezie.

Adria - 9 marzec 2018 o 21:38:02 - (106 dni temu)

fly, najwidoczniej priorytetem był bilet, a sukienka z żółtej wyprzedaży w TK Maxx firmy no name xD

flyhigh123 - 9 marzec 2018 o 21:17:09 - (106 dni temu)

Widac po zakupie biletu braklo hajsu na przyzwoite ciuchy XD chociaz jak patrzę jak sie ubieraja slawne kobiety i faceci na takie imprezy to moze ja sie serio nie znam albo jestem zbyt staroswiecka.

Nynaeve - 9 marzec 2018 o 17:06:00 - (106 dni temu)

No to właśnie ja cały czas mówię, że nie oni tam napisali bo, że Pudel pisze bzdury to większość osób wie tylko podałam ten link, bo jest to link do sfilmowanego wywiadu. Jakby to był sam "artykuł" Pudla to nawet bym tego nie wkleiła. Tyle ode mnie w tym temacie.

Dabien - 9 marzec 2018 o 16:55:24 - (106 dni temu)

@Nyn a czy ja gdzieś napisałam, że nie ma racji czy jak. Kiedyś Krupa u Wojewódzkiego mówiła o biletach na tego typu imprezy, że trochę kosztują i nie każdą gwiazdkę stać, więc wierze, że mogą tyle kosztować, ale sama ta strona nie jest dla mnie wiarygodna i nie biore na wiare wszystkiego co tam piszą, zwłaszcza, że ich głównym tematem jest drama między Deynn a Majewskim czy siostry Godlewskie.

Nynaeve - 9 marzec 2018 o 16:42:34 - (106 dni temu)

@Dabien Ja ci nie nie mówię, że masz wchodzić na te strony tylko jest tam wywiad z tą reżyserką. Ona mówi przed kamerą. Nie jest nic spreparowane. No, ale rozumiem, że wiesz lepiej od niej, więc spoko.

hopeless_penguin - 9 marzec 2018 o 16:20:03 - (106 dni temu)

Na takiej stronie to ja bym nawet nagłówka nie tknęła. xd

Dabien - 9 marzec 2018 o 16:10:56 - (106 dni temu)

Mam ciekawsze rzeczy do roboty, niż wchodzenie na rakowe strony, zwłaszcza takie, które manipulują wywiadami, by napędzać swoje dramy jak było w przypadku Małysza i jego rzekomego hejtu na Żyłę. To chyba normalne, że na takie imprezy nikt z ulicy sobie nie wchodzi, tylko albo płaci albo dostaje zaproszenie, jak nie od ogranizatorów to od firm, które reprezentuje.

Nynaeve - 9 marzec 2018 o 15:24:58 - (106 dni temu)

To nie pisze Pudelek i nie tłumaczy tylko polska reżyserka mówi, której film w tym roku był nominowany do Oscara. Ona mówi o zaproszeniach. Warto czasem czegoś posłuchać, a nie tylko czytać nagłówki.

Dabien - 9 marzec 2018 o 15:05:10 - (106 dni temu)

Ja tam nie dawałabym wiary we wszystko co pisze pudelek, zwłaszcza jeśli chodzi o tłumaczenia newsów. Aczkowiek z tym, że trzeba troche zapłacić za wejście i stać na to tylko elite, reszta raczej wchodzi, by reklamować jakąś firme bądź marke.

Nynaeve - 9 marzec 2018 o 14:49:32 - (106 dni temu)

Wejście na imprezę Vanity Fair (bez wcześniejszego zaproszenia) kosztuje ponoć 35 tysięcy dolarów. Tak mówiła reżyserka "Twojego Vincenta":
http://www.pudelek.tv/v ideo/Rezyserka-Twojego-Vincenta-zdradza-ku lisy-Oscarow-Bilet-na-Vanity-Fair-jest-war ty-35-tysiecy-dolarow-19078/

Dabien - 9 marzec 2018 o 10:24:50 - (106 dni temu)

Na fejsie, tutaj w porównaniu z fejsem są normalni ludzie, bo nikt tu nie powtarza jak mantre "NINA JEST BOGIEM" i nie możesz skomentować że Nina się źle ubrała, czy nawet jakby sobie na ciuchy szejka wywaliła to powiedzieli by zrobiła to specjalnie i mimo wielkiej plamy jest zajebista.

hopeless_penguin - 9 marzec 2018 o 9:58:19 - (106 dni temu)

Dab, tutaj czy gdzies na fejsie?

Dabien - 9 marzec 2018 o 4:47:03 - (107 dni temu)

Kiedyś chciałam uzyskać odpowiedziedź na pytanie co Nina robiła na Globach, skoro jakaś laska, która była nominowana jej nie było, a ona była, to zostałam zjechana przez jej chorde szwendaczy od góry do dołu i trzy pokolenia wstecz, że jak śmiem obrażać majestat Niny, sama Angelina Jolie czy Meryl Streep mniej zasługują na pojawienie się na takiej gali niż Nina.

Claire - 8 marzec 2018 o 23:09:31 - (107 dni temu)

Phoebe i Kat śliczne. Nina wygląda jakby miała co najmniej 40 lat.

Annie1602 - 8 marzec 2018 o 22:02:39 - (107 dni temu)

kat najlepiej i te spadnie też fajnie, takie inne

Adria - 8 marzec 2018 o 21:26:59 - (107 dni temu)

fly, też mnie to zastanawia. Może kręcą się pod drzwiami przyjęcia i liczą, że się wkręcą, jak Malfoy u Slughorna xD

harry92 - 8 marzec 2018 o 20:57:21 - (107 dni temu)

W lumpeksach lepsze szmaty można dostać. Fibi chyba za mocno cycki ścisnęła i automatycznie jej się powiększyły, bo wreszcie je widać. Nina jak z zaawansowaną anemią. Kat wygląda najlepiej, tylko te spodnie jak na stracha na wróble.

flyhigh123 - 8 marzec 2018 o 20:42:52 - (107 dni temu)

Swoją drogą, na te imprezy mozna sie od tak wbic, jesli sie nie gralo w nominowanym filmie/nie jest sie osoba towarzyszaca/kims super slawnym?

flyhigh123 - 8 marzec 2018 o 20:41:34 - (107 dni temu)

Masakra, w pierwszym lepszym sklepie w dziurze zabitej dechami chyba mozna kupic ladniejsze suknie. Dramat, ja bym tak z domu nie wyszla, ale zaznaczam, ze nie jestem na biezaco z trendami. Niny nie poznalam w pierwszej chwili, jak do tego doszlo nie wiem :o Kat wyglada najlepiej na tych zdjeciach, gdzie widac ja od pasa w gore, a Phoebe na tych, gdzie widac tylko jej twarz. Co tam sie podzialo :/

Dabien - 8 marzec 2018 o 18:47:25 - (107 dni temu)

Nina i Fibs pomyliły chyba imprezy. Konkurs na Miss Zombie jest w sali obok.
Kat ślicznie jest w tej krótkiej fryzurze z odsłoniętym uchem, powinna częściej się tak nosić, bo wygląda genialnie. Makijaż też niczego sobie, ale ta sukienka jest za masywna do drobniutkiej Kat, przez to wygląda jakby była opuchnięta, a ma bardzo ładną figure i powinna się tego paska pozbyć. Sukienka wtedy lepiej by się ułożyła.

hopeless_penguin - 8 marzec 2018 o 18:26:16 - (107 dni temu)

Tonkin to wgl jakoś dziwnie pod względem proporcjonalnym, fujka.

Annie1602 - 8 marzec 2018 o 17:30:49 - (107 dni temu)

Nina wyglada tak samo anorektycznie jak ten wieszak Tonkin.

Adria - 8 marzec 2018 o 16:32:03 - (107 dni temu)

Uczciwie przyznam, że jeśli chodzi o makijaż + fryzura to Tonkin korzystnie wyszła. Za to brzydkie kolczyki i fatalna sukienka, kompletnie niedobrana do jej figury.

Nina ma niefajną sukienkę i znowu dziwne brwi. Wychudzona też jakaś.

Kat ma fajną fryzurę na tych zdjęciach w czerwonej sukience i makijaż, bardzo korzystnie tam wyszła.

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: