Nina Dobrev kończy dziś 29 lat!

sevendays    7 styczeń 2018    14
Dziś, 9 stycznia, urodziny obchodzi nasza ulubienica
Nina Dobrev
.

W tym szczególnym dniu życzymy:

- Wampirzego apetytu na życie
- Spełnienia tylu marzeń ile razy Jerremy został wskrzeszony xD
- Obyś piła w ten dzień jak Damon ;D
- Fryzury zawsze tak idealnie ułożonej jak miał Stefan <3
- Kondycji Tylera ^^
- Szczęścia w miłości jakie miała Elena :*
- Energii do działania jaką zawsze miała Caroline :)
- I obyś zawsze była czarująca jak Bonnie ;)
- Oraz siły przetrwania jaką miał Matt xD



Wszystkiego najlepszego Nina !!!





Tagi:
Kategoria: VampireDiaries > Inne

Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (14)
Nikki02 - 12 styczeń 2018 o 7:17:47 - (6 dni temu)

W każdym razie życzenia cudowne, zdjęcia nieco mniej.

hopeless_penguin - 9 styczeń 2018 o 21:48:59 - (8 dni temu)

Może nie wszystkie drzwi, ale wydaje mi się, że w jakiś sposób jej to utrudniło.

flyhigh123 - 9 styczeń 2018 o 21:35:08 - (8 dni temu)

Serio myslicie, ze TVD bylo az tak rozpoznawalne, ze zamknelo Ninie wszystkie drzwi? Ja jakos nigdy nie miałam takiego wrazenia. Pattison po Zmierzchu jakos sie odcial od roli Edka, Zmierzch byl jakies 100 razy bardziej rozpoznawalny i bardziej wysmiewany, niz TVD.

Teraz aktorzy maja duzo wieksze mozliwosci, nie musza robic kariery w filmach. Wystarczy sie zakrecic kolo jakiejs fajnej produkcji Netflixa czy HBO. A pozniej juz z gorki :D Oby jej sie udalo zagrac cos fajnego, bo szkoda by bylo takiego potencjału :(

Ja bym jej jeszcze zyczyla wiekszej rozwagi w zamieszczeniu postow w social mediach ;***

hopeless_penguin - 9 styczeń 2018 o 21:25:44 - (8 dni temu)

No właśnie, więc do końca bym na nią za to winy nie zwalała ;p. Tak na to wpadłam przez Efrona, bo wydaje mi się, ze podobny przypadek z tą różnicą, że Efron to Disney więc chyba jeszcze gorzej.

sevendays - 9 styczeń 2018 o 21:23:25 - (8 dni temu)

Dodam tylko, że nie ja wybierałam zdjęcia. Miało być tylko jedno, to które jest jako poglądowe. Nina ma tyle pięknych zdjęć, a zostały wybrane jakieś "przypadki" nie wiem po co. One w ogóle są tu zbędne, wyglądają jak plagiat posta urodzinowego Iana.
Od razu mówię, że to nie moja robota.

harry92 - 9 styczeń 2018 o 21:22:09 - (8 dni temu)

hope, nikomu po teen dramie nie dają ambitniejszych ról. Ian po lostach tylko TVD dostał, Paul po supernaturals i smallville też.

sevendays - 9 styczeń 2018 o 21:16:43 - (8 dni temu)

Uroda Niny nie potrzebuje obrońców ;) sama potrafi się obronić ;)

hopeless_penguin - 9 styczeń 2018 o 21:13:40 - (8 dni temu)

A mnie to ostatnio zastanawia czy jej role rzeczywiście są jakie są, bo ona takich szuka, czy po prostu nie chcą jej dawać ambitniejszych, bo już jest i raczej zostanie gwiazdą teen dramy. Może oba po trochu.

harry92 - 9 styczeń 2018 o 20:59:21 - (8 dni temu)

Te bzyczenia są świetne, oryginalne. takich utaj jeszcze nie było xDD, ale z jej wyglądem gorzej. Ta ostatnia fryzura to na kleopatre i wygląda jak peruka.
Co do jej talentu, który ostatnio wszyscy krytykują. Ona potrafi grac, tylko dostaje role tępych idiotek i nie wydaje mi się, że łyka wszystko co jej daje los. Nie wskoczyła nikomu do wyra (za co u mnie ma ogromny szacunek) to ma ciulowe role.

Adria - 9 styczeń 2018 o 20:58:20 - (8 dni temu)

A ja ujmę to tak, nawet z tą fryzurą i dziwnymi czasem wyborami ubrań, Nina jest przepiękną kobietą i ja mam osobiście ból dupy z zazdrości, jak na nią patrzę. ;p

Dabien - 9 styczeń 2018 o 19:49:08 - (8 dni temu)

Ja Ninie życzę tylko, by zwolniła obecnego stylistę i zatrudniła nowego, bo teraz wygląda gorzej niż moja stryjeczna ciotka po liftingu

hopeless_penguin - 9 styczeń 2018 o 18:42:19 - (8 dni temu)

Sev, kocham twoje życzenia XD Nieważne do kogo i na jaką okazję XDD

Annie1602 - 9 styczeń 2018 o 16:43:17 - (8 dni temu)

sama nie byłam na 100 procent pewna, ale Nina ma sporo fanów, więc nie dla każdego będzie to sarkazm

Claire - 9 styczeń 2018 o 16:34:23 - (8 dni temu)

"nasza ulubienica Nina Dobrev" to sarkazm?

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: