Julie Plec wyreżyseruje odcinek serialu "Riverdale"!

klausmikaelsonsfan    3 wrzesień 2017    20
W szale tweetów, który rozpoczął się krótko po ogłoszeniu zwycięstwa The Vampire Diaries w jednej z kategorii tegorocznej edycji TCA, okazało się, że Julie Plec (producentka Pamiętników, a teraz także "Pierwotnych") wyreżyseruje odcinek popularnego serialu stacji the CW "Riverdale".


Pierwszy wpis: -
"Jeden ze scenarzystów Pamiętników pogratulował mi nagrody Teen Choice Awards, a ja nie miałam o tym zielonego pojęcia!"


Drugi wpis: -
"A tak poza tym, gratulacje dla Riverdale za dominację w ilości otrzymanych nagród! Wyreżyseruję jeden odcinek w tym sezonie! Jestem bardzo podekscytowana!(?)


Jeszcze nie wiadomo dokładnie, kiedy odcinek wyreżyserowany przez Julie, zostanie wyemitowany.

W dalszych wpisach Plec gratulowała wygranej Kat Graham i wyraziła swoją tęsknotę za serialem.

Tagi: julie plec, riverdale
Kategoria: VampireDiaries > Inne

Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (20)
black_bird80 - 15 wrzesień 2017 o 19:01:23 - (31 dni temu)

Ja oglądam ten serial tylko ze względu na Cheryl. Główny bohater to jakaś pomyłka.

Buffy - 14 wrzesień 2017 o 13:01:46 - (33 dni temu)

Tylko nie to, zostaw ty ten serial w spokoju, jest za dobry by pozwolić go zniszczyć przez tą głupia kobietę.

Nikki02 - 7 wrzesień 2017 o 15:23:24 - (40 dni temu)

A początki zapowiadały się dobrze...rzeczywiście, liczyłam na lepszy finał i że jakiś główny bohater ucierpi, a nie tata Archiego -_- Jeśli nowe odcinki będą miały poziom tych ostatnich, to Pleck nic tam nie zepsuje, bo już nie będzie czego

Belzebub - 7 wrzesień 2017 o 14:57:04 - (40 dni temu)

Słuszny komentarz Harry.

harry92 - 6 wrzesień 2017 o 19:41:43 - (40 dni temu)

Zachowujecie się jak madki Karyny kłócące się w necie o świeżaki ;p.

hopeless_penguin - 6 wrzesień 2017 o 19:36:38 - (40 dni temu)

Nie dlatego, że wyrazilas tylko potem musiałas to jeszcze podkreślać Dab ;p. Nie, żebym zabraniala, po prostu mnie to ciut rozbawiło.
I nie musisz się tak od razu denerwować ;p.

Claire - 6 wrzesień 2017 o 19:11:30 - (40 dni temu)

Dabien, to źle ci się wydaje. Obejrzałam większość odcinków z nadzieją, że jednak coś wyjdzie z tego serialu, ale im dalej, tym gorzej, oczywiście według mnie. A Hope, boli mnie, bo wyraziłam swoje zdanie? Chyba ciebie boli moja opinia. Może trochę dystansu, co? Tak często każesz innym go nabrać, to może sama zastosuj się do własnej rady.

hopeless_penguin - 5 wrzesień 2017 o 22:07:07 - (41 dni temu)

Mnie sie sam finał podoba, odcinki przed chyba średnio raczej, ale po spoilerach z s2 wnosze ze będzie lepiej ;p. Przynajmniej na to sie nastawiam.

klausmikaelsonsfan - 5 wrzesień 2017 o 21:59:28 - (41 dni temu)

Akurat co do Riverdale to dla mnie ostatnie odcinki były najlepsze :D

black_bird80 - 5 wrzesień 2017 o 21:31:06 - (41 dni temu)

O boże, tylko nie to.

hopeless_penguin - 5 wrzesień 2017 o 21:02:26 - (41 dni temu)

Ale co ma reżyserka do fabuły? XD Serio pytam, bo ja sie akurat na reżyserce nie znam. Ale wydaje mi się, ze np. ujęcia, ktore w Riverdale są zajebiste, są robota reżysera.

Annie1602 - 5 wrzesień 2017 o 21:00:54 - (41 dni temu)

Riverdale dobrze się zapowiadało, ale koncowe odcinki zrąbali totalnie, Plec tam może nawet scenariusze pisać :D

Dabien - 5 wrzesień 2017 o 20:45:25 - (41 dni temu)

Z tego co mi się wydaje to nie oglądasz Riverdale Claire, więc skąd możesz wiedzieć jakie ono jest złe.

hopeless_penguin - 5 wrzesień 2017 o 20:43:58 - (41 dni temu)

Claire ale cię to Riverdale boli. ;p

Claire - 5 wrzesień 2017 o 20:40:23 - (41 dni temu)

Riverdale jest już na tyle złe i żenujące, że reżyserka Julie niczego nie zepsuje, spokojnie.

Dabien - 5 wrzesień 2017 o 20:35:44 - (41 dni temu)

Czego Julie pcha się tam, gdzie jej nie chcą. Riverdale ma całkiem dobrą obsadę reżyserską, a Julie jest kiepksa w te klocki.

Claire - 5 wrzesień 2017 o 20:32:49 - (41 dni temu)

Ten serial nie zasługuje na nic lepszego. Idealne miejsce dla Plec.

Nynaeve - 5 wrzesień 2017 o 20:18:13 - (41 dni temu)

Odcinki TVD wyreżyserowane przez nią niczym szczególnym się nie wyróżniały od reszty czyli jest przeciętna.

Annie1602 - 5 wrzesień 2017 o 20:14:30 - (41 dni temu)

Akurat TAM Plec pasuje :S

hopeless_penguin - 5 wrzesień 2017 o 20:08:25 - (41 dni temu)

Biedne Riverdale.

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: