Michael Malarkey na Comic Con w Warszawie!

Annie1602    31 sierpień 2017    19
Facebookowa strona Warsaw Comic Con potwierdziła, że to serialowy Enzo pojawi się na drugiej edycji Comic Con w Warszawie w dniach 24-26 listopada.






Cieszycie się? Kto jedzie na Comic Con?
Tagi:
Kategoria: VampireDiaries > Inne

Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (19)
anijaaas - 15 listopad 2017 o 10:41:25 - (32 dni temu)

Hej, mam do sprzedania 2 bilety na koncrt Michaela Malarkeya, za 120 zl,. Jest on 26.11.2017 w Warszawie. Wiecej info priv.

klausmikaelsonsfan - 2 wrzesień 2017 o 21:13:22 - (106 dni temu)

Co jak co, ale Michaela z wąsem kupuję! :d

Dabien - 2 wrzesień 2017 o 20:31:12 - (106 dni temu)

https://m.facebook.com/story.php?story_fbi d=721404108054800&id=587258914802654<1 3>Michael się przywitał

Adria - 2 wrzesień 2017 o 20:17:22 - (106 dni temu)

@Darkhope, poczytaj sobie stronę WCC na Fb. Generalnie dziwnie ta sprawa wygląda z przedsprzedażą karnetów gold i silver, skoro nie znamy wszystkich gwiazd i która będzie w który dzień i w jakiej kategorii.
Aha, nawet karnet gold:
- nie uprawnia do fotki z gwiazdą "gold" (zapewne Holland i Michael będą gold)
- nie daje GWARANCJI fotki z gwiazdą "silver", bo nie waidomo, jakie jest zainteresowanie.

Trochę słabo, wydaje mi się, że CC w innych krajach są jakoś uczciwiej przygotowane. Jasne, ja rozumiem, że to nie jest impreza charytatywna, ale jednak zapłacić 290 zł za karnet gold plus podobno 100 zł za fotę gold, a nadal nie mieć pewności, że tę fotę dostaniesz, i kogo spotkasz, to trochę słabo. Szczerze, to miałam zaplanowany ten CC i już się na niego cieszyłam, ale takie rzeczy mnie odrzucają. Chętnie zapłaciłabym nawet te 400 zł (w porównaniu z cenami w euro czy $ to nie są obiektywnie duże pieniądze), jakby organizatorzy dawali mi jakąś gwarancję, dokładny plan, co, kto i kiedy. Trochę mnie to rozczarowuje. ;(

Darkhope - 2 wrzesień 2017 o 19:50:45 - (106 dni temu)

A jak działają te CC, w sensie wiem, że trzeba mieć bilet, aby móc wejść. To jeden bilet się kupuje i chodzisz sobie gdzie chcesz i na co chcesz? Czy trzeba kupować osobne bilety na spotkania z aktorami danych seriali?

harry92 - 2 wrzesień 2017 o 16:20:46 - (106 dni temu)

to, że skończony to nic nie oznacza. Aktorzy z Buffy i charmed jeżdżą ja wizard Con a seriale skończyły się 12 i 15 lat temu ;p

Adria - 1 wrzesień 2017 o 21:18:40 - (107 dni temu)

Claire, Paul woli hejcić Trumpa w internetach. ;p

kmf, ja widzę powód - kasa. Ostatecznie taka Candice może zarobić już tylko wykorzystywaniem wizerunku Caroline. ;p Jeśli jest popyt na panele z nimi, to czemu organizatorzy, gwiazdy i fani nie mieliby wszyscy skorzystać? fan płaci i ma gwiazdę, organizator ma z tego hajsy, które dzieli z gwiazdą. Wszyscy są zadowoleni. ;D

Claire - 1 wrzesień 2017 o 18:41:55 - (107 dni temu)

Jeżeli z TW udało im się ściągnąć taką gwiazdę jak Holland albo Posey to może nadzieja na Paula nie jest stracona.

klausmikaelsonsfan - 1 wrzesień 2017 o 18:03:57 - (107 dni temu)

No w sumie nie widzę powodu, dlaczego aktorzy z TVD mieliby jeszcze jeździć na konwenty pod szyldem Pamiętników

Enzolover - 1 wrzesień 2017 o 17:31:50 - (107 dni temu)

Ostatni raz W TYM ROKU, na ktorym zonaczymy gwiazdy tych serial.

Nikki02 - 1 wrzesień 2017 o 14:34:13 - (107 dni temu)

Z tego co czytałam z jakiejś rozmowy to to będzie ostatni Comic Con, na którym pojawią się gwiazdy z zakończonych seriali takich jak TVD czy TW

hopeless_penguin - 1 wrzesień 2017 o 9:55:38 - (107 dni temu)

Ktoś jeszcze się wybiera? ;)

Adria - 31 sierpień 2017 o 23:09:48 - (108 dni temu)

serio, Dab? ;/ cholera.

Dabien - 31 sierpień 2017 o 22:12:25 - (108 dni temu)

Raczej w niedziele, bo ma całą trasę koncertową zaplanowaną.

Adria - 31 sierpień 2017 o 21:32:29 - (108 dni temu)

WCC jest od piątku, jakby co.^^nie wiadomo tylko, kiedy Michael się pojawi.

ja bym na ten koncert poszła, jakby był w sobotę, ale kurde niedziela wieczorem w Wawie odpada ;/

Dabien - 31 sierpień 2017 o 20:33:34 - (108 dni temu)

@goldbeti no rozpieszczają mnie
@Klayley na WCC mnie raczej nie będzie, bo będę na koncercie, nie obskocze raczej dwóch takich imprez jednego dnia.

Klayley - 31 sierpień 2017 o 18:14:35 - (108 dni temu)

Liczę na to, ze Dab się pojawi także na WCC. Kurcze naprawdę fajnie by było jakby spotkała Michael'a. c:

goldbeti - 31 sierpień 2017 o 17:42:27 - (108 dni temu)

Dabien, tyle dobroci dla Ciebie w tym roku :D

Adria - 31 sierpień 2017 o 13:02:02 - (108 dni temu)

No cóż, Michael był do przewidzenia, w związku z datą i miejscem jego koncertu w PL^^. Ale fajnie, że się zgodził.
Jak wszystko mi się uda dograć z praktykami, to się chętnie wybiorę chociaż na pt-sobotę, o ile wtedy będą panele i fotki z Malarkeyem i z gwiazdą z Teen Wolfa (ma być Posey albo Holland, więc też warto^^).

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: